Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

#plotkaztwittera

 

podobno gra była planowana na jesień tego roku ale z powodu pandemii została przesunięta na pierwszy kwartał przyszłego roku

 

co w sumie jest logiczne patrząc na potencjalny lineup XGS, na jesień będzie prawdopodobnie dosyć ciasno  i dobrze jest rozpocząć rok od mocnego uderzenia

 

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej, że to gra Bethesdy, więc przy pandemii te kilka miesięcy dłużej może dostarczyć grę może nie mniej zabugowaną niż dotychczasowe, ale przynajmniej nie bardziej zabugowaną niż zwykle. :pawel: 

 

Swoją drogą co wg. przecieków szykuje się na Xboxa tej jesieni? Z AAA kojarzę Halo Infinite, The Ascent i Godrizona 5, z AA The Gunk. No i w sumie chyba tylko tyle mi do głowy przychodzi. Coś pominąłem?

Odnośnik do komentarza

Ten tytuł jest generalnie nieistotny. Gwarantuję CI, że na największym forum konsolowym w Polsce aktywnych w temacie policzysz na palcach jednej ręki.

 

Tak czy inaczej jeśli jesień to ma być mega-niepewne Halo, The Gunk i The Ascent to będzie to rok mierny.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ten tytuł jest generalnie nieistotny. Gwarantuję CI, że na największym forum konsolowym w Polsce aktywnych w temacie policzysz na palcach jednej ręki.

no to tytuł dosyć specyficzny, ale nie taki niszowy jak wielu się wydaje, chociażby  statystki na steamie pokazują że cieszy się większą popularnością niż takie tytuły jak Death Stranding czy Horizon Zero Dawn,

 

generalnie nie lubię jak umniejsza się nietypowym gierkom i nazywa się je "nieistotnymi" tylko dlatego że są inne od typowych, mainstreamowych produkcji, Na rynku potrzebna jest różnorodność, bo inaczej zaleje nas generyczne tytuły i dlatego każda gra która prezentuje coś innego jest bardzo istotna.

Odnośnik do komentarza

Różnorodność jest potrzebna, jak są już zacementowane fundamenty w postaci różnorodności gatunkowej nowych wydań. Ta gra nie sprzeda konsol, ani nie będzie istotna w ujęciu abonamentu, bo jest skrajnie niszowa. Xboxowi potrzeba gier dużych, medialnych i czegoś co napędzi sprzedaż.

 

Nie oszukujmy się, jeśli wszystkim co XGS ma na ten rok jest multplatformowa platformówka, port niszowego symulatora latania z PC-tów i niepewne Halo to PS5 odstawi Xboxa szybciej niż zrobiło to PS4 z Onem.

  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Różnorodność jest potrzebna, jak są już zacementowane fundamenty w postaci różnorodności gatunkowej nowych wydań. Ta gra nie sprzeda konsol, ani nie będzie istotna w ujęciu abonamentu, bo jest skrajnie niszowa. Xboxowi potrzeba gier dużych, medialnych i czegoś co napędzi sprzedaż.

 

Nie oszukujmy się, jeśli wszystkim co XGS ma na ten rok jest multplatformowa platformówka, port niszowego symulatora latania z PC-tów i niepewne Halo to PS5 odstawi Xboxa szybciej niż zrobiło to PS4 z Onem.

Zgadzam się z tym. To, że Sony już teraz nie odstawiło M$ o kilka długości basenu jest fakt niedoboru sprzętu wywołanego pandemią i perturbacjami z nią związanymi, oraz (co wynika z powyższego) działalności skalperów.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Chyba nie ASX, bo jak pobiją pod względem nędzy wydawniczej pierwszy rok PS4 to będziemy mieli najgorsze wsparcie od lat.

 

fps boost/wsteczna/indory >> nowe, dedykowane gry od wybitnych developerów?

 

chyba w zielonym matrixie :lapka: Xbox potrzebuje dużych, wyśmienitych gier, a nie HaloForzaGearsy + czekanie, że kluczowa seria w wykonaniu 343i nie okaże się skończonym gównem. xddd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

śmieje się po prostu z tych apokaliptycznych wizji, nie ma co wróżyć z fusów i snuć jakiś teorii o długościach basenów..

 

Nie jest prawdą ani to co wypisujesz w CW czyli dominacja Xboxa, ani to co piszesz w tym temacie. To dwa skrajne odchyły, a prawda leży gdzieś pośrodku, nie jest ani tak dobrze ani tak źle

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

chyba kapke przesadzacie xd

Przesadzamy? Nic a nic. Nie zapewnienie na start nowej konsoli choćby JEDNEJ ekskluzywnej gry na premierę nowego sprzętu to rzecz absolutnie niesłychana i nie notowana w dziejach konsolizmu. Wiem, pandemia, ale ona nie wszystko tłumaczy...

Z resztą dość mojego OT. Starfield? Gra dla miłośników i entuzjastów Bethesdy, którym ja nigdy nie byłem, nie jestem a dodatkowo zważywszy pikującą w dół jakość ich ostatnich gier raczej nim nie zostanę.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

śmieje się po prostu z tych apokaliptycznych wizji, nie ma co wróżyć z fusów i snuć jakiś teorii o długościach basenów

 

Apokaliptyczna wizja to by była jakbyśmy mówili o zamknięciu dywizji Xboxa. Opisywanie, że Micorosft dał piach jak jeszcze nigdy to jest tylko trzeźwe zgłoszenie faktów. Jak chcą aby XGP się zwracało to muszą być gry 1st party i dobre dodatki, a nie FPS boost do ku,rwa gier z 2014 roku xddd

 

Sytuacja jest dość klarowna: jak widać gracze bez problemu mogą kupować gry za pełną cenę i przepłacać za niedostępną konsolę (PS5) która przy okazji bije rekordy popularności jak są na nią NOWE I DOBRE GRY. Nintendo dalej sprzedawać się będzie jak szalone. Jak MS chce konkurować w liczbach i jakości to niech pokaże, że potrafi, bo jak na razie to gówno pokazali.

 

i to nie jest apokaliptyczna wizja, to stwierdzenie faktu :lapka: 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Swoją drogą co wg. przecieków szykuje się na Xboxa tej jesieni? Z AAA kojarzę Halo Infinite, The Ascent i Godrizona 5, z AA The Gunk. No i w sumie chyba tylko tyle mi do głowy przychodzi. Coś pominąłem?

 

Tak jak piszesz, Horizon i Halo będą największymi tytułami 1st party tej jesieni + indyczki/AA w postaci The Gunk, Ascent.

 

I z tego co słyszałem w paru podcastach i nie tylko, właśnie dlatego MS zamierza wzmocnić ofertę Game Passa w nadchodzących miesiącach o kilka dużych tytułów. 

 

Cytat

Starfield was originally planned/targeting holiday 2021.

Game Pass will be a big factor in their holiday plans to complement MS first-part releases.

 

Cytat

Yup. MS is putting together a nice flow of releases starting this holiday and leaning into early 2022. Good pacing between releases, genre diversity, and GP deals to fill any first-party gaps.

 

Od insajdera z Resetery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...