Jump to content

Kafaresko

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Kafaresko

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Mniej tylko na uwadze, że potrzeba 2x miejsca na instalację. Czyli przy 200gb wolnego miejsca (250 GB - system) takiego RDR2 nie zainstalujesz.
 2. Kafaresko

  Days Gone

  Pierwsza gra z tak przyjemną platyną:) no może jeszcze God of War, ale tam to pewna królowa dawała popalić by zdobyć pucharek.
 3. Kafaresko

  Days Gone

  dla posiadaczy konta US jest dostępny darmowy dynamiczny motyw oraz avatar https://www.playstation.com/en-us/network/store/countdown-to-launch/days-gone/
 4. Kafaresko

  God of War

  Sony rozsyła kody na avatar za zdobycie platyny.
 5. Kafaresko

  God of War

  NG+ już dostępne ok 1gb do pobrania
 6. Kafaresko

  God of War

  Santa Monica na Twitterze potwierdziła, że nie będzie dodatkowych trofików.
 7. Poprawa wydajności, menu i sklep śmigają, że aż miło patrzeć:) mam nadzieję, że w następnym etapie dodadzą jakieś ciekawe funkcje.
 8. Kafaresko

  God of War

  Za przejście na najwyższym poziomie trudności są 2 tarcze
 9. Kafaresko

  God of War

  Info o NG+ https://blog.us.playstation.com/2018/06/11/first-details-new-game-mode-in-god-of-war/
 10. Kafaresko

  God of War

  Kotwica wyskakuje tylko w jednym pomieszczeniu - odnodze po prawej stronie, skręcaj zawsze w prawo to trafisz do pomieszczenia z którego musisz wrócić tą samą drogą (tak jak z pom. V.), najczęściej pojawia się tam ogr, a w skrzyni kotwica.
 11. Kafaresko

  God of War

  Ci co nabyli kolekcjonerkę niech dobrze przyjrzą się mapie, czegoś takiego w świecie gier chyba nie widziałem od czasu infamous i "hakierowania" :O Poczekaj na drugą turę wyzwań:p
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.