ghost. STRETCH 21 września 200817 l xD dobre, takich życzen to nie dostałem jeszcze ;] Dzieki wielkie :)
ghost. STRETCH 2 sierpnia 200817 l btw, to janol podstepnie wypowiada sie o van sancie, ja go kocham!1 (vansanta, nie janola)
ghost. STRETCH 2 sierpnia 200817 l żyjesz czy nie żyjesz czy żyjesz? bo niby nie żyjesz ale piszesz wiec żyjesz.