Jump to content

gregorij

Użytkownicy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gregorij last won the day on December 28 2017

gregorij had the most liked content!

Community Reputation

43 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  gregoreq123
 • PSN ID:
  Gregs10001

Recent Profile Visitors

1053 profile views
 1. gregorij

  The Last of Us Part II

  Seattle - przynajmniej na początku, bo tam jestem dopiero - bardzo mi przypomina miejscówkę z niera automaty. Oczywiście z "trochę" lepszą grafą.
 2. gregorij

  Ghostrunner

  Gra jest tworzona przez polskich devów - One More Level
 3. gregorij

  Ghostrunner

  Wygląda obiecująco
 4. gregorij

  The Last of Us Part II

  MM preorder anulowany, bo "produkt okazał się niedostępny". dejm
 5. W panasonicu dioda pod ekranem podczas czyszczenia po wyłączeniu tv świeci się na pomarańczowo (normalnie po wyłączeniu jest czerwona).
 6. Takiego pocisku, jaki Gervais odpalił nie pamiętam. Od paru lat robił jazdy, ale wczoraj przeszedł samego siebie. Szacunek absolutny
 7. OLED-y 2020 wbiją na CES w styczniu, wtedy będzie wiadomo, co producenci przedstawią na nowy rok. Na dziś c9 poniżej 5k to mega bargain
 8. Też zostałem kilka dni temu posiadaczem OLEDa. U mnie 5% wygląda tak: https://imgur.com/jwHBuEK
 9. Dziś w nocy też jest ta promka. Do godziny 9.00
 10. Potwierdzam - anulowana special edition w mm. Powodem wg mm jest niewywiązanie się producenta i otrzymanie niewystarczającej ilości towaru :
 11. Pytanie - może już było. Czy ktoś miał problem z seasonal events achievements? Mam zerowy progres w każdej porze roku, a wygrałem każdy championship w zimie i w obecnym lecie. Dalej 0% w każdej porze roku
 12. https://www.whathifi.com/news/philips-budget-oled-754-is-its-first-alexa-tv Niedługo na rynek wbije podobno naprawdę tani philips - matryca i procek z 2018 roku, ale upgrade do DV. Bez android tv i 3-stronny ambi (wyższe modele z 4-stronnym i matrycą 2019 oraz android tv). Ciekawe, jak wyjdzie z ceną.
 13. Witam posiadaczy Wii U i pytam - gdzie zaopatrujecie się obecnie w gry na tę konsolę? na Allegro już słabo to wygląda, o sieciach typu mm nie wspominając.
 14. Informacyjnie - OLED-y od Panasonic i Philips 2019 z Dolby Vision i HDR10+. Ale raczej bez HDMI 2.1
 15. Co do Zimnej Wojny muszę dodać, że to nie jest kolejny polski film tylko konkretny wizualnie i pod kątem warsztatu (montaż, muzyka, aktorstwo sztos). Przede wszystkim ten film nie jest nudny i ogląda się go bez sięgania po sikora w nadziei na szybkie końcowe litery. Kawał kina. Polecam
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.