Jump to content

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Recommended Posts

z racji tego że premiera najnowszych nextgenów za mniej niż 2 miesiące a zamówienia przedpremierowe ruszą już za kilka dni, aby nie zaśmiecać ogólnego wątku, zakładam temat dedykowany poświecony składaniu preorderów, programi All Access i wszystkiemu innemu co wiąże się z zakupem nowej konsoli ;) 

 

na dobry początek oficjalna grafika z cenami

xbox-series-x-cena-zl.jpg

informacje na temat programu All Access - https://www.xbox.com/en-US/xbox-all-access#faq

 

 

 

Edited by ASX
  • Upvote 3
  • Like 1
Link to comment

XSX, od razu, nie ma co się bawić. To, czy w All Access czy normalnie za gotówkę ze sklepu zależy u mnie tylko od dwóch rzeczy: dostępności oferty w dniu premiery i jej ceny. Jeśli będzie około 150zł (plus-minus dycha) miesięcznie to AA wydaje się być no brainerem przy rozważaniu zakupu nowego klocka.

Link to comment
2 godziny temu, Bzduras napisał:

XSX, od razu, nie ma co się bawić. To, czy w All Access czy normalnie za gotówkę ze sklepu zależy u mnie tylko od dwóch rzeczy: dostępności oferty w dniu premiery i jej ceny. Jeśli będzie około 150zł (plus-minus dycha) miesięcznie to AA wydaje się być no brainerem przy rozważaniu zakupu nowego klocka.

 

Na teraz oferta jest dla Xbox S. 

24 miechy Ultimate z legalnego źródła to 1319zł. One S w Media Expert kosztuję 1299. Łączny koszt 2600. 

Jak się podzieli cenę XSX na 24 miechy wychodzi 93zł. No te 150 realne. Może będzie 130zł nawet. Przy S jest 200zł taniej biorąc w abonamencie. 

Szkoda, że Media Expert to ogarnia, bo średni ten sklep. 

Link to comment
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Głupie pytanie, jeśli kończy nam się All Access po 24 miesiącach to konsola przechodzi na własność a usługa wygasa?

Tak, po 24 miesiącach sprzęt jest Twój. All Access to coś na wzór abonamentu u operatorów komórkowych, godzisz się na opłatę miesięczną z urządzeniem, a jak wypełnisz zobowiązanie zawarte w umowie to stajesz się właścicielem sprzętu.

Link to comment
31 minut temu, ASX napisał:

ciekaw jestem jak będzie z dostępnością konsol na premiere, ile konsol wyrpodukuje M$ i ile rzuci na Polski rynek, oby tylko nie trzeba było urządząc wyścigów do palety jak w 2013 xd

Całkowicie bez szydery, to jak będzie marketing jak do tej pory u nas to im to nie grozi, chyba że razem z ME dowala jakąś mocna akcje z MAA

Link to comment

A ja czuję że dzięki temu all acces pójdzie sporo konsol w kraju. Masz nowa konsolę i super zestaw gier w gamę pass za sto parę złotych. Jednak w tym całym all acces nie widzę sensu brania wersji s bo po dopłacie kilkudziesieciu złotych masz prawdziwego potwora w wersji x. Sam pewnie biorę wersję x w abonamencie a miałem brać ps5 za jakiś rok. Albo się zlozy dobry pc i (pipi)ać konsole :-D

Edited by Ma_niek
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.