Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Criterion w końcu nauczyło się jak się robi split-screen ;) ? Trzymam mocno kciuki.

 

@Codename - Major'owi chodziło oto, że multi wygląda jak te z BP (wręcz takie samo - też są te spotkania w konkretnym miejscu, określone zadania/wyzwania itp), a nie oto, że w MW będą efektowne kraksy jak w BP (bo wiadomo, że przy licencjonowanych furkach nie ma na co liczyć).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

The Run nie trudno pobić. jak dla mnie jedna z najsłabszych odsłon serii. niby coś tam można się było ścigać, odczuwać jakąś tam przyjemność z wygrywania itd ale ta część nie miała w sobie nic porywającego. pomysł na karierę w miarę ok ale z realizacją i klimatem już tak nieco tandetnie.

do Criterion mam zaufanie. pomijając już Burnouty, HP 2 wyszedł im świetnie i od gry nie mogłem się oderwać, jak na NFS. MW w moim rankingu jest w top 3 najlepszych części więc jeżeli oni robią kontynuację tej odsłony w swoim klimacie to jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ale chvjoza...

 

Most Wanted = The Run = Hot Pursuit = Burnout = chvjoza

 

Na hui ten tytuł MOST WANTED nawiązujący do starego dobrego racera robione przez innych ludzi? Myślą, że jak dadzą swojej grze tytuł starej dobrej gry to automatycznie ich gra też będzie lepsza?

 

Ludzie śmieją się z PESa i FIFY że co rok to samo a tutaj analogiczna sytuacja...

 

R.I.P. Need for Speed

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale chvjoza...

 

Most Wanted = The Run = Hot Pursuit = Burnout = chvjoza

 

Na hui ten tytuł MOST WANTED nawiązujący do starego dobrego racera robione przez innych ludzi? Myślą, że jak dadzą swojej grze tytuł starej dobrej gry to automatycznie ich gra też będzie lepsza?

 

Ludzie śmieją się z PESa i FIFY że co rok to samo a tutaj analogiczna sytuacja...

 

R.I.P. Need for Speed

 

 

 

Pewnie lepiej jakby to robiło Blackbox, wtedy to byłby (pipi) chicior roku :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu pojebane EA bawi się w jakieś gierki i nazywa tą grę NFS jeszcze MW2. Przecież to wygląda jak w 85% B: Paradise 2... tak EA tylko w(pipi)ia fanów NFSa i Boruty.

 

No ale kit z tym, gra się zapowiada mega miodnie (chociaż ostatnio wypluty gameplay był jeszcze lepszy).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, gra może i jest bardzo dobra, ale nie powinna nazywać się Need for Speed tylko Burnout...

 

EA widać po tylu próbowach jak Carbon, Undercover, Prostreet itd. uznało że jednak nie da rady zrobić przyzwoitego NFSa jak jego poprzedniczki i po prostu postanowiło zmienić tytuł serii Burnout na NFS... Sprytne.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...