Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie o modelu jazdy z NFS HP 2010 mogę zapomnieć, ale to jest criterion i każda ścigałka od nich mi się bardzo podoba (są w mojej topce), więc nie mam się co bać o jakość gry. ^_^

 

Wiocha na kółkach w Undergroundzie była nie do zniesienia. Ze wszystkich tych pastgenowych NFSów jedynie HP na PS2 i Most Wanted na X'a (potem na 360) dawał radę. Dalej grubo, grubo nic aż do HP z 2010.

 

Nie mówiąc o erze klasyków, w których trójeczka ... ummmmmm.

 

True story

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Popieprzone jest to, że na poprzednią generację wyszło tyle Burnoutów. A na Ps3/X360 tylko JEDEN, no ok dwa licząc Revenge na Xboxa...

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że skoro w tym roku NFS to jeszcze Criterion wyda nową Borutę na obecne konsole.

 

Wiadomo, że NFS od Criterion w najgorszym wypadku będzie "tylko" dobry ale i tak wolałbym Burnota niż 10 NFS-ów.

Swoją drogą jestem ciekaw jak bardzo będzie się różnił MW od ostatniego HP.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja ciągle mam nadzieję, że Criterion, tak jak niektóre studia w tej branży, zabrało się po prostu za dwa projekty na raz. I dzięki temu w niedługim czasie doczekamy się również nowego Burnouta (jeszcze na obecnej generacji konsol) :sorcerer: .

 

Oczywiście z samej zapowiedzi MW też się bardzo cieszę ("pierwsza" część to jak dla mnie najlepszy N4S z obecnej generacji, więc jeśli dodamy do tego Criterion to powstanie przynajmniej bdb ścigałka). Jedynie czego się obawiam to to, że EA kazało Criterion wykorzystać Frostbite 2.0, a jak wiemy ten silnik nie prezentuje się zbyt okazale na current-genach :/ ?

Odnośnik do komentarza

A mi właśnie ten model jazdy z HP nie odpowiada, tak samo było z tym nowym The Run. Most Wanted 2 może być ciekawy , o ile nie wymyślą znowu jakiegoś badziewia w stylu tych kamieni milowych.

 

Strasznie tęsknie za starymi dobrymi NFSami , Hot Pursuit , High Stakes , Porsche 2000 ,czy nawet Underground. Choć posiadam wszystkie starsze części na Psone ,to jednak teraz już grafika trochę odpycha i przydałby się jakiś odświeżony remake.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...