Skocz do zawartości

Need for Speed: Most Wanted 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei jestem zadowolony z gry. Pograłem parę godzin w singla i gra jest naprawdę dobra.

  • Jest wyważony poziom trudności (nie ma szans przejechać wszystkiego na złoto przy pierwszym podejściu, a policja jest naprawdę upierdliwa).
  • Jest świetna grafika (rozpływam się nad szczegółami samochodów i niesamowitymi widokami miasta/krajobrazów).
  • Jest niesamowity soundtrack (co kawałek to lepszy - tak dobrego soundtracku w grze dawno nie słyszałem), ale to kwestia gustu, bo może ktoś woli pomykać przy dźwiękach "Jesteś szalona".
  • Model jazdy jest inny niż w HP i inny niż w Burnoutach. To jest coś pomiędzy. W każdym razie opanowanie modelu jazdy każdym samochodem trochę trwa, ale frajda z kilkusetmetrowego driftu po górskim odcinku trasy jest wyśmienita - banan na ryju gwarantowany ;)
  • Generalnie o wiele łatwiej o zderzenie (często z wystającym lekko, "stalowym" elementem otoczenia, co lekko irytuje).
  • Zdarzają się bugi (znikające tekstury, chwilowe zwiechy konsoli), ale taki już niestety standard dzisiejszych gier (FIFA, również od EA, też lubi zaskoczyć jakimś bugiem).

 

Natomiast grając w singla cały czas miałem poczucie typu "ale zaje.biście się w to będzie grało w multi". I takie też myślę jest przeznaczenie tej gry - ograć singla dla wprawki, ale prawdziwa jazda zacznie się online :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra gra IMO. Inna sprawa, że multi średnio mi podchodzi. Co innego zabawa w singlu - tutaj zupełnie nie przeszkadza mi fakt, że wszystko jest odkryte itp. Wyścigi są bardzo omecjonujące, oprawa konkretna (śliczne tereny górskie), a soundtrack... kwestia gustu. Priorytetem miała być nowa Forza, a "wygrał" NFS. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Na kąsolach też jest taki lag/opóźnienie w sterowaniu?

To nie jest lag tylko filtrowanie sterowania... powolne reakcje "kierowcy" ktory dosc slamazarnie skreca/odkreca kiere:P

W resultacie odnosi sie wrazenie opoznienia w sterowaniu, co w grze o takiej dynamice jest dla mnie nie do przyjecia.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Most Wanted to świetna gra :o Kurcze, duuuużo godzin przy niej spędziłem, dużo samochodów, otwarte miasto, nawet model jazdy bardzo fajny, nie powiem, że dobry, ale fajny. Czekam na kontynuację.

 

oczywiście mowa tu o most wanted z 2005 roku a nie tym badziewiu co właśnie miało premierę i próbuje naśladować grę wyścigową.

 

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Wy piszecie tak jakbyście nic o tej grze wcześniej nie wiedzieli. Od dawna było wiadome że to będzie Burnout Paradise 2, nie wiem skąd u was takie zdziwienie.

 

EDIT: Pograłem trochę na multi, dzisiaj jeszcze zagram ze Zgredami raczej, ale niestety muszę powiedzieć że ten nfs jest raczej na krótki okres gry. Multi jest fakt ciekawe i przyjemnie się gra w towarzystwie, ale po kilku tygodniach stanie się to po prostu nudne, a dlaczego? Bo jedyny tryb gry który wymaga trochę umiejętności to wyścigi, reszta (testy prędkości i wyzwania) są tylko for fun (każdy może wygrać), zależą tylko od tego kto się będzie lepiej rozpierda*** na drodzę.

Dalej podtrzymuję opinie HP > MW, bo multi w HP mnie jeszcze nie znudziło (tylko dlatego że mam z kim grać)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Nie no, jak ludzie porzucają NFS: MW i wracają do Forzy, to wszystko jasne. Dla mnie to zupełnie różne gry, choć obie traktują o samochodach.

Mogliby równie dobrze napisać: pier.dolę tego Burnouta, wracam do Gran Turismo. Widzę podstawowy błąd w oczekiwaniach do tej gry ;) Rzeczywiście - tak jakby nie widzieli żadnego trailera sprzed premiery, ani nic o tej grze nie słyszeli i sądzili, że ten Need for Speed będzie bardziej realistyczny, jak choćby NFS Shift.

Odnośnik do komentarza

Nie no, jak ludzie porzucają NFS: MW i wracają do Forzy, to wszystko jasne. Dla mnie to zupełnie różne gry, choć obie traktują o samochodach.

Mogliby równie dobrze napisać: pier.dolę tego Burnouta, wracam do Gran Turismo. Widzę podstawowy błąd w oczekiwaniach do tej gry ;) Rzeczywiście - tak jakby nie widzieli żadnego trailera sprzed premiery, ani nic o tej grze nie słyszeli i sądzili, że ten Need for Speed będzie bardziej realistyczny, jak choćby NFS Shift.

Nie chodzilo mi o to, ze wracam do forzy bo lubie symulatory. po prostu lubie scigalki. bardzo dobrze bawilem sie przy forzy 3,4 ale nawet jeszcze lepiej bawilem sie przy nfs: hp ale ten nowy MW jest po prostu niegrywalnym (pipi) i tyle. :i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza

Gdyby to chodzilo na silniku uberhipercudzie Frostbite 2.0 to bym wiedzial dlaczego ten lag jest a tak to nie wiem. Poza tym faktycznie kamera ze zderzaka za niska,singiel nie porywa,w multi nie mam szans z pryszczatymi gówniarzami bez zajecia. Mam nadzieje że swiat developerów odwala kichę przy nowych grach bo cale sily przerzucili na innowacyjne gry na nową generację konsol?

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...