Skocz do zawartości

Django Unchained


Rekomendowane odpowiedzi

film jest wyśmienity, ja osobiście jestem fanem Quentina i jego filmy trafiają do mnie, ale wiadomo, że 10 dla Django to beczka. Dlatego trochę śmiesznie jest sugerowanie się ocenami tych wszystkich filmwebów i innych imdb, ja raczej opieram się na opiniach ludzi, którzy film widzieli, choć i to zależy z kim się rozmawia.

 

reservoir dogs i pulp fiction to najlepsze filmy Tarantino i jedne z najlepszych w ogóle

Odnośnik do komentarza

W Zakopanem Django w kinach od 15 lutego zalamanyox6.gif

Nie wiem jakim cudem jeszcze nie obejrzałem tego ripa z sieci, ale w takim razie już wytrzymam do tego yebanego piątku.

Zycze ci zebys wytrzymal bez sikania te przeszlo 2,5 h i aby nie dopadlo cie s.r.a.n.i.e. Film jest wart by zobaczyc go w calosci. A zadnego ripa w sieci nie bylo, zalezy jeszcze co to wedlug ciebie oznacza.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem drugi raz. I to nie jest dobry film, jak mówiłem wcześniej.

 

 

 

 

To pyerdolony geniusz jest. Jeszcze pewnie nie raz sobie powtórzę go, za drugim razem bawiłem się lepiej niż za pierwszym, więcej rzeczy dostrzegałem. Nie no znakomity film, wszystko czego mi potrzeba do zayebistego spędzenia czasu w nim jest. Prawie 3h hiciora! Kupuję na bluryju.

Odnośnik do komentarza

Schultz przekozak, ale

trochę w opozycji do jego rozsądku stoi ten ślepy, bezcelowy upór w niepodawaniu ręki, po czym pomysł najlepszego wyjścia z sytuacji w postaci rytualnego samobójstwa i pozostawienia Django i jego dziewuchy w ciemnej (pipi)e

 

 

No co tu dużo pisać, ten sam poziom co Pulp Fiction

Odnośnik do komentarza

Schultz przekozak, ale

trochę w opozycji do jego rozsądku stoi ten ślepy, bezcelowy upór w niepodawaniu ręki, po czym pomysł najlepszego wyjścia z sytuacji w postaci rytualnego samobójstwa i pozostawienia Django i jego dziewuchy w ciemnej (pipi)e

 

 

może dlatego że Calvin Candy  proponuje mu ciasto  w Candylandzie co sam Schultz kwituje tekstem 'I hate sweets' czy coś podobnego

 

Odnośnik do komentarza

 

Schultz przekozak, ale

trochę w opozycji do jego rozsądku stoi ten ślepy, bezcelowy upór w niepodawaniu ręki, po czym pomysł najlepszego wyjścia z sytuacji w postaci rytualnego samobójstwa i pozostawienia Django i jego dziewuchy w ciemnej (pipi)e

 

 

może dlatego że Calvin Candy  proponuje mu ciasto  w Candylandzie co sam Schultz kwituje tekstem 'I hate sweets' czy coś podobnego

 

 

OpoQQ.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki bo męczyłem się wprawdzie z dobrą kopią ale to nie BR :), a tak jest pretekst by obejrzeć jeszcze raz film ;). A co do wyższości danego filmu to moja osobista lista jest taka 

 

Django>Pulp Fiction>Bękarty Wojny> Kill Bill 1>Sin City 

 

...Nawet nie wiedziałem że w przyszłym roku wychodzi Kill Bill 3 :( oby 3 nie zabiła mnie nudą jak to uczyniła 2 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...