Skocz do zawartości

Splinter Cell: Blacklist


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Ubisoft pokazał europejskie kolekcjonerki, można odetchnąć z ulgą. Żadnych samolotów i innych wynalazków. Wybieram edycję z figurką, ceny na razie nie znane, ale obstawiam nie więcej jak 400zł. Samego steelbooka można kupić w Gram. Jest świetny, do tego dostajemy zniżkę na grę i kodzik na dodatki.

 

Edycja 5th Freedom z figurką

z13546023O.jpg

 

I Ultimatum z zegarkiem

z13545963O.jpg

Odnośnik do komentarza

Musi być dobra. Bo seria klapnęła po Chaos Theory. A widać, że nawet są lekkie nawiązania do trójki, lokacja w nocy z siąpiącym deszczem. Czekam, bo na pastgenach była to jedna z moich ulubionych serii. Conviction obrało zły kierunek, mam nadzieję, że Blacklist tego nie powieli.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Bardzo dobra oferta, aż się zdziwiłem że taka cena. A jak ktoś gra na PC to ma jeszcze taniej. W sklepiku UbiSoftu jest jeszcze jedna edycja Freedom. Figurka Fishera jest tam ze srebra, kosztuje 399zł na konsole. Ale chyba ładniejsza jest zwykła figurka z Muve. 

 

Co do gry to nawet trochę się jaram. Ten nocny etap z deszczem nastraja mnie pozytywnie. Etapy w dzień też mogą być ciekawe. System "zaznacz i zabij" bardzo mi się spodobał w Conviction. To była całkiem dobra gierka. I miała genialnego coopa na slit-screenie. Mam nadzieję że tutaj też będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Blacklist to nie ostatnia odsłona serii, Ubisoft już myśli o Splinter Cell 7 na next-geny.

 

W rozmowie z ArabicGamers, Lee z Ubisoft Toronto powiedział, że Sam Fisher oraz Splinter Cell to ogromne i bardzo ważne marki i Ubi nie zaprzestanie ich wspierania. Aktualnie prace nad Blacklist trwają w najlepsze, ale w głowach programistów już pojawiają się plany związane z next-genami i możliwościami jakie daje większa moc obliczeniowa. Mówiąc krótko Sam jeszcze nie raz da o sobie znać.

 

 

http://www.grasz24.pl/newsy/sam-fisher-zawita-na-konsole-nowej-generacji,1,1,16949

 

Dla mnie dobry news, im więcej skradanek tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Blacklist wygląda w miarę OK, możesz przechodzisz poziomy bez killa w przeciwieństwie do Conviction, bardziej otwarte tereny i sporo gadżetów, które pewnie się przydadzą jak ktoś będzie grał na tym poziomie trudności dla veteranów serii. To nie jest godny następca CT, ale myślę że spokojnie pobije Conviction jako skradanka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wczoraj czytałem recenzję OPM UK i z tego co pisali, jest bardzo solidnie. Gra wynagradza za określony playstyle - czy to jako duch (non lethal) czy łowca czy rambo. Gameplay ogółem chwalili i dodali, że chce się ogrywać dany poziom po kilka razy. Narzekali na słabo rozwiniętą więź pomiędzy Samem o jego córką no i oczywiście na oklepaną do bólu fabułę. Mi tam to nie przeszkadza, bo seria od zasze stawiała na gameplay a nie na historię. Nie wiem jak jest z Conviction. 

Odnośnik do komentarza

Edge jak zwykle się wyróżnia. Na co narzekają w recenzji? Na to, że to już nie jest Splinter Cell?

 

 

Szukają sensacji, jak to EDGE. Ile osób z "ciekawości" odwiedzi ten ich pseudo-portal?

 

Gierka rzeczywiście fajna, ale już z szacunku do fanów mogli nam zaserwować inną postać niż sam i zrobić spin-off serii... Ale co tam. Gra wygląda interesująco i na bank pobije Conviction, który notabene miał bardzo ciekawą historię, Blacklist pod tym względem prezentuje się podobnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.