Skocz do zawartości

Splinter Cell: Blacklist


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Misji fabularnych jeszcze nawet nie ruszyłem, chcę pobawić się tymi pobocznymi i jestem teraz w drugiej misji od tej babki (gdzie nikt nie ma prawa Cię zauważyć). Teraz zapytanie:

 

O co chodzi z tymi Heavy Infantry? Czytałem w instrukcji, że jedyny sposób na nich to od góry lub od tyłu, ale od tyłu 8 na 10 razy zawsze ta menda zdąży się obrócić i wyjechać mi kolbą w pysk. Czy jest to spowodowane tym, że mam niski współczynnik stealth i dopiero jak go podniosę konkretnie (przez kupowanie nowych ciuchów) to mój problem się skończy? Czaiłem się na nich również przy drzwiach, 2 na 7 razy udało mi się go obezwładnić wciskając tylko "kwadrat" jak przechodził przez nie. Od czego to zależy? Chodzi o mój niski poziom stealth? Proszę o wskazówki, bo mięso zaczyna latać po pokoju, jak za każdym razem muszę zaczynać misję od nowa ;)

 

ps. rozumiem, że w misjach fabularnych już są checkpointy?

Odnośnik do komentarza

W fabularnych są chekpointy. Misje poboczne sobie darowałem właśnie z powodu ich braku. Nie cierpię gier, które nie mają szacunku dla mojego czasu - ile razy można powtarzać całą misję od początku po 30 minutach grania tylko dlatego, że powąchał mnie pies ("przeciwnik Cię zauważył, mission failed"). Za to już kampania główna miodzio.

Co do ciężkiej piechoty, to faktycznie wyrywali się gdy próbowałem ich chwytać zza winkla. Za to nie kojarzę bym miał problem gdy:

- spadałem im na głowę

- chwytałem od tyłu.

PS.
porada techniczna (w zasadzie nie spoiler, raczej przestroga) - nie kupuj gogli sonarowych póki nie dotrzesz do misji, która tego wymaga. Zobaczysz realną oszczędność kasy jak i przy przedwczesnym zakupie może pojawić się bug niepozwalający zacząć tej misji.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem te gogle od razu po pierwszej misji hehe. Mam nadzieję, że nic nie siądzie :\ Jak do większości ludzi podchodzę od tyłu to obracają się, gdy jestem 3 metry od nich. Oczywiście, skradam się L3 bodajże. Może najpierw porobię trochę fabularnych i nabiję $ na upgrady, żeby być bardziej duchem, ale nie jestem pewny czy to od tego zależy, skoro piszesz _Red_, że z podchodzeniem od tyłu nie miałeś w ogóle problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli słyszą Cię gdy zakradasz się od tyłu to upewnij się, że gałkę wychylasz max w 50%, tzn. skradasz się najwolniejszym tempem. Szybszy ruch (nawet mimo kucania) może zwrócić uwagę przeciwnika. No i oczywiście stealth pomaga - pakowałem tylko w ten skill, nie interesowało mnie tworzenie tanka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...