Skocz do zawartości

Splinter Cell: Blacklist


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle mnie to nie przekonało. Z kilometra widać, że NAJPIERW cały level desing poszedł pod akcje i efekciarskie zabijanie, a potem od biedy dodali jakieś słabe boczne przejście dla marudzących fanów... srsly co to za wyzwanie przejść sobie bokiem, gdzie prawie nikogo nie ma i jest tylko jedna droga? Gdzie tu wyzwanie i kombinowanie jak się przekraść? I jeszcze te śmieszne statystyki, które pokazują bo wiedzą, że skradanie tutaj jest na tym samym poziomie co w... nie wiem, bioshocku, gdzie czasami można się przekraść poboczem, pomimo tego, że twócy tego nawet nie zaplanowali.

Odnośnik do komentarza

Wspinaczka to jakaś farsa rodem z Assassins Creed - mamy tu hula hop komandosa, który jest lepszy od małpy w cyrku - wcześniej było to bardziej realistyczne a teraz gośc wspina się, sorry - skacze po skałkach jak Raiden z MGS. No i te zaplanowane kille - jest to efektowne ale te wszystkie przeskoki i one shot kill każdego do okoła, obojetnie z jakiej pozycji to też zbyt magiczne a nie realistyczne. Jak zawsze lubiłem SC tak to mi się nie podoba bo to jakiś kosmita a nie komandos.

Odnośnik do komentarza

Niby fajnie to wygląda ale już widać że gra jest spłycona. O ile mnie pamięć nie myli już w pierwszym Splinterze przeciwnik nas mógł wykryć przy głośnym skradaniu i chyba był jakiś czujnik hałasu. A tu przemieszczamy się 50 cm przed przeciwnikiem niczym królik i zero reakcji przeciwnika, co do psa to już całkiem porażka zero pomysłu jak to rozwiązać :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

taaaa, bardzo realistyczne, zwłaszcza ten:

no, krav maga, panie!

Połowa z tych animacji wygląda jak w tanim filmie lub na pokazowych video z "technik obezwładniania" gdzie przeciwnik jest na maksa pasywny. To już w DEuS EX:HR czy uncharted lepiej zrobili.

 

 

ale jakość animacji jak zawsze mistrzowska, jak to w Splinter Cell

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Troche sie martwie o ten tytul, mam nadzieje ze ubi poplynie na dobrej passie, ktora zapoczatkowaloi fc3 i wydadza cos porzadnego. Obsuwa wiadomo w(pipi), bo na fiszera czekam, ale niech to im posluzy na dorobienie tej gry. A i nowy glos sama nie jest taki najgorszy, gosciu wykonuje dobra robote bo jest podobny do Majkela. Oczywiscie nie do podrobienia i bedzie go brakowac, ale zawsze cos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...