Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Metal Gear Rising - Naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi z ta grą. Z jednej strony efektowne, super dynamiczne, skillowe chodzone mordobicie, a z drugiej najbardziej zepsute, zbugowane dziadostwo w jakie grałem na PS3. Tej gry chyba naprawdę nikt nie testował, a już na pewno nikt w czasie betatestów nie robił tej gry na S. Przenikające obiekty, przeciwnicy skaczący przez sufit, kolizja wołająca o pomstę do nieba. Dodatkowo kompletnie nielogiczny system S-rank. Absolutną wisienką na torcie gameplayowego absurdu i mechanicznej rozpaczy jest kamera, która na 100% została specjalnie zaprojektowana tak, abyś nigdy nie widział przeciwnika z którym walczysz. NAPRAWDĘ TAK JEST :D
To jest totalne mistrzostwo świata w partactwie. Z łatwością numer 1 tej generacji.

Podsumowując, bardzo grywalna z wysokim replayablility, super niedopracowana gra. Nie muszę chyba dodawać, że w trakcie masterowania tej mega produkcji wszystkie bugi zwyczajnie sprawiają, że masz ochotę wbiec do sąsiada centralnie przez ścianę.

Generalnie gdyby ta gra nie była zepsuta, to platyna oscylowałaby pomiędzy 8, a 8.5, ale biorąc pod uwagę z iloma rzeczami naraz trzeba walczyć (oprócz przeciwników), nie mogę wystawić tak niskiej oceny. Ilość przekleństw jakie rzuciłem w stronę tej super produkcji oscyluje gdzieś w okolicy obydwóch Ninja Gaiden (2,3), takie to wkur'wiające dziadostwo :)

 

9/10

 

(za 18 i 19 VR missions, za bossów na S z którymi samo no damage nie wystarczy i za super za(pipi)iście sexy checkpoint w lobby z GRADem strzelającym z za niewidzialnej ściany).    

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

GRID 2 - 3/10

Poza wygraniem jednego (dowolnego) wyścigu na najwyższym poziomie truności, resztę gry można robić na dowolnym.

Jedyną trudność mogą sprawić 2 głupie trofea online powiązane z randomowymi rywalami, przydzielanymi automatycznie i trophy za 7-krotne przedachowanie i wylądowanie na kołach (metoda prób i błedów).

 

e: Zapomniałem wspomnieć o tym, że część trofeów jest zglitchowana wiec co jakiś czas trzeba robić backup save'a aby w razie czego powtórzyć jaką czynność, wymaganą do trophy (np zaliczenie jakiegoś wyśvigu, podrasowanie auta online i kilka innych).

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Guacamelee - 4.5/10

Korzystając w krytycznych sytuacjach (końcowe walki z bossami) z triku na odnowienie życia (kalibracja ekranu) gra nie jest zbyt trudna na hardzie. Bez tego byłby momentami hardcore (wtedy dałbym chyba jakies 7,5/10).

Oprócz tego jest jedna naprawdę wymagająca (ale dająca satysfakcję) sekcja platformowa - kolce

tekst kuraka na górze :lol"

.

Ogólnie jak dla mnie jedna z najlepszych gier na PSN. Mogłaby być dłuższa.

 

ps. Pewnie gdyby nie to, że skończył mi się PS+ powalczyłbym z grą bez odnawiania życia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak 2 - 6 gra która powodowała straszna irytację , po pewnym czasie samo poruszanie sie po mieście potrafiło mnie wkurzyć

 

 

Jak 3 - 3 po tragicznej dwójce w to grało sie naprawdę fajnie

 

Battlefield 4 - 3 strasznie prosta ta cześć , jedynie trochę czasu pochłania multi

 

Remember me - 3 gra z rodzaju " nigdy o niej nie słyszałem" która po ograniu okazuje sie być fajna gierka.

 

Ps. Ktoś jeszcze aktualizuje listę??

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną bez zmian, czyli całość jest tutaj. Czekam na info od adminki w sprawie przekierowania do tego tematu z działu PS4.

 

Docelowo wydaje mi się, że lepiej będzie trzymać całość razem. Gier na PS4 będzie przybywać i z czasem zastąpią nowe wpisy z PS3 (PSV nie liczę bo to mały odsetek). Ewentualnie zmieni się lokalizacje i cały temat przeniesie się tam jak PS3 będzie "umierać".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...