Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Bf od zawsze byla gierka  z wielkim multiplayerem nastawionym na wspolprace.

Mam wraznie,ze niektorzy przygode z BF zaczeli od Bad company 2 I BF3,sory ale 12vs12(nie jest zle) Ale to nie jest pole walki.

Bf3 w ogole pokazal,ze mozna grac Rambo na detmeczach medykiem,skakac jak malpa i grac m16a3.

Ciesze sie,ze BF4 od tego ucieka

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Na końcu jest obrona przed nożem i kontra! jacie  :o

Musze jeszcze raz zobaczyc video. Gdzie ty to widziales? :)

 

Jak jeszcze raz ktos napisz, ze mam grac w Cod'a to dostanie po zebach. Nie gram w gry, ktorych silnik ma wiecj niz 7 lat oraz animacja postaci siega ery Ps2. Zrozumiano zolnierzu!!! :)

 

To nie marudz,na duze mapy i duza ilosc graczy ;)

Odnośnik do komentarza

o kutwa, filmik faktycznie daje rade.

zarabisty motyw z tym czolgiem, moze nie bedzie zle :)

obrona przed nozem to tez moze byc konkret (kabotyn, w ostatnich sekundach w czasie "reklam" jest pokazane)

oszolomki ktory to mowil ze jest fanem gwiezdych (Zielu, Pryx, Kaczor?)

ja jestem, a co? tylko mnie nie w(pipi)iaj i nie probuj wmawiac, ze Luke byl lepszy od Anakina...  :starwars:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

oglądając filmik z multi uśmiechałem się pod nosem porównując to co widzę z pierwszym lepszym cod'em. kontra nożem była już obiecywana przed premierą bf3 z tego co pamiętam, a wyszło na to, że to urban legend.

PC i Next gen nawet. Na ps3 i xbox 360 to szkoda kase marnowac. Demko multi bylo na pc.Widzialem,min 1 kolesia ktory gral na myszcze+klawie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wg was też ale nowy BF w multi wygląda jak BF3. Może dlatego że musieli pójść na kompromis ze względu na bardziej zaawansowany system zniszczeń (czekałem od początku trailera aż ten budynek runie :D).

Tak czy inaczej mi to nie przeszkadza. Nie spodziewałem się nic więcej, mam nadzieje że dostaniemy dobrego BFa.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tak jak myślałem b4 to b3 na sterydach (i to konkretnych) co nie zmienia faktu że to dla mnie jedyny sensowny shooter do pykania w multi tej jesieni. Dokładnie jak mówi krzysztof, to imo będzie skrypt, to co było w b3 w rashu tyle ze na większą skale+ skrypty, mimo to fajnie wygląda. czekam na bete <cebulak>

oprócz tego, akcja z tabletem, dojdzie do sytuacji ze bede musiał chyba stopami grać :(

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wg was też ale nowy BF w multi wygląda jak BF3. Może dlatego że musieli pójść na kompromis ze względu na bardziej zaawansowany system zniszczeń (czekałem od początku trailera aż ten budynek runie :D).

Tak czy inaczej mi to nie przeszkadza. Nie spodziewałem się nic więcej, mam nadzieje że dostaniemy dobrego BFa.

 

o właśnie to to. Mimo to potwierdzę moje słowa sprzed prawie kwartału - nie kupuję BF4 na obecną generację bo szkoda czasu, pieniędzy i statystyk. BF4 launch title nowej generacji i jestem bardzo szczęśliwy. A na jaką konsolę to chyba wiadome :D

 

Jedno co mi się podoba to to że będzie można do tych drapaczy wchodzić,ciekawe jak na PS3 to rozwiążą.Szkoda że bron i ludki nadal wyglądają gorzej niż w COD.

 

i można jeździć windą!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...