Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Tam przy strzalce chyba jest "parszywa XVI". Jakiś polski serwer testowy.

prędzej zaślepka do programu aby pokazywała aktualne serwery z bf3. Aby można bylo testować nowy Battlelog na iPad

 

dokładnie.

 

edit. zadałem sobie ten trud i wyszukałem wszystkie te serwery

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Litwin imienia i nazwiska,daty urodzenia ani miejsca zamieszkania podawac nie musisz,wiec nie wiem jakie dane od ciebie biora ale okej.

Jasne bo to problem zesparować dane z neta z mapą zamieszkania z nowego loga i meilem i wiedzieć już wszystko.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Litwin imienia i nazwiska,daty urodzenia ani miejsca zamieszkania podawac nie musisz,wiec nie wiem jakie dane od ciebie biora ale okej.

Jasne bo to problem zesparować dane z neta z mapą zamieszkania z nowego loga i meilem i wiedzieć już wszystko.
Email to nie social seciurity number,zeby sie mogli dowiedziec wszystko. Nikt ci nie zmusza,zebys zezwolil Dice na lokalizacje. Po za tym na co im twoje dane. Paranoje mala masz. Tak jak mowil Mclusky wieksze obawy o swoje dane powinienes miec przed sklepami online/psn

 

Screen MaZZeo,smierdzi CoD na kilometr.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

 

Litwin imienia i nazwiska,daty urodzenia ani miejsca zamieszkania podawac nie musisz,wiec nie wiem jakie dane od ciebie biora ale okej.

Jasne bo to problem zesparować dane z neta z mapą zamieszkania z nowego loga i meilem i wiedzieć już wszystko.

 

Chyba jednak popadasz w lekką paranoję.

 

Chyba jednak nie,skoro usa może szpiegować nawet nasze meile.Zresztą czy ja ciebie przekonuję do swojego zdania?Bf 4 będzie biedne na konsolach,wystarczy spojrzeć jak wyglądać będzie Fifa14 na PS4 i PS3,praktycznie zero różnicy,ja się nastawiam bardziej na Star Wars Bettlefront.Co do świateł w czołgach to mają je,ale nie takie jak w normalnych autach.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Bf4 nie bedzie biedny na konsolach nowej generacji.

Przeskok bedzie ogromny.Jak bf3 na Low wyglada lepiej niz wersja konsolowa.

Bedzie chodzil w 60fpsach i mial 64 graczy..

Trzeci punkt pewnie będzie zrealizowany,reszta to marzenia napalonego nastolatka,bo nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak wygląda Bf4 na konsolach na chwilę obecną,ale pamiętając jak EA promowało Bf3 na PS3 wyczuwam wtopę.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ty chyba nie chcesz mi napisac,ze ogladales trailery z BF3 i wierzyles,ze to tak bedzie wygladac na dzisiejszych konsolach :wacko:

Bo ja nic dziwnego w promowaniu BFa na ps3 nie zauwazylem.

Ja próbuję ci powiedzieć że EA wysyłało takie sygnały,do tego Polscy recenzenci jak Butch powielali takie brednie.EA zbyt krótko ma dev kity by wyciągnąć z PS4 coś dobrego,zresztą oni nigdy ni byli mistrzami w optymalizacji gier pod sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie,skoro usa może szpiegować nawet nasze meile.Zresztą czy ja ciebie przekonuję do swojego zdania?Bf 4 będzie biedne na konsolach,wystarczy spojrzeć jak wyglądać będzie Fifa14 na PS4 i PS3,praktycznie zero różnicy,ja się nastawiam bardziej na Star Wars Bettlefront.Co do świateł w czołgach to mają je,ale nie takie jak w normalnych autach.

 

 

Wchodze na battleloga - SZPIEG, zaglądam do lodówki - SZPIEG!. Chyba zbyt rzadko się na ulicy oglądam za siebie bo napewno tam też mnie ktoś szpieguje.

 

A tak poważnie to na konsolach następnej generacji raczej BF4 będzie wyglądał jak na PC. Te konsole na papierze mają mniej więcej moc PCta którego w tej chwili złożysz do 3 tys zł. Taki PC w tej chwili się za bardzo nie poci nad grami (jedynie max ustawienia anty aliasingu mocno zaniżają osiągi) więc wątpie żeby taki właśnie PeCet czy nowe konsole miały problemy z nowym BFem.

Wiem jak było z BF3 ale więcej wiary w możliwości next genów ;)

Odnośnik do komentarza

Wiarę to mogę mieć w Boga a nie EA,im nie uwierzę.Widocznie nie jesteś zbyt ciekawy by ciebie szpiegowali,jak kilka razy zarąbiesz grę przed premierą to może zmienią zdanie.

oj mamy tutaj tajniaka co boi sie demaskacji ;)

 

mam dla Ciebie złą wiadomośc w Polsce bedą wprowadzać liczniki prądu, które bedą prowadzić statystyki kiedy zuzywasz najwiecej prądu. Więć firma będzie wiedzieć jakie masz dane ( licznik jest na kogoś) i kiedy nie ma ciebie w domu :(

Idealne dane aby sprzedać komuś aby wiedział kiedy ci te podsłuchy zamontować coby mogli latwiej szpiegować.

 

Gdybym się przejmował rzeczami które mnie szpiegują nie kupiłbym ps3, komórki, głupiego dekodera do satelity itd.

Edytowane przez SzewczykDratewka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...