Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

może DICE jeszcze podwyższy rozdziałkę. Może nie do 1080p, ale jakieś 1600x900 już byłoby lepiej.

To clarify: BF4 running at a higher resolution than 720p in the PS4 dev environment. Final resolution when the game is optimised at launch!

 

https://mobile.twitter.com/jackfrags/status/370894369404227584

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

To chyba oczywiste ale widać że nie dla każdego,chyba że myślicie że każdy bf będzie wyglądał tak samo jak czwórka.

Człowieku, to jest tak oczywiste, że nie trzeba nam tego pisać. Jednak teraz dyskutujemy o BF4, które jeszcze nie miało swojej premiery, a ty już zaczynasz dyskusję o BF5, które nawet nie wiadomo czy zostanie wydane.

 

 

Kolega powyzej chcial tylko zaznaczyc, ze BF4 na Ps4- ktore ma do dyspozcyji duza ilsoc ramu oraz dosc mocna karte graficzna- niestety odpali szpila tylko w 720p. I podzielam jego obawy. Bf4 to tak naprawde podrasowana "trojka", wiec jaki cudem nie sa w stanie tej gry odpalic w 1080p. Slaba moc obliczeniowa konsoli, czy nieudactwo DICE? Pewnie to drugie. A skoro tak, to czuje ze kolejne odslony beda chodzily w 30fps (jesli chca lepszej grafy) przy maksymalnej liczbie 32 graczy. Obym sie mylil. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie developerzy a nie śmierdzące lenie którzy nie umieją zrobić porządnie gry(bc2 gra ma 3lata a bugów jest więcej niż na początku) no i robią 5 wersji naraz więc nie mogą się poświęcić osobno każdej platformie tak jak studia first party,no ale bez przesady.I z każdą kolejną częścią zapomną o fpsach a skupią się na grafice.Kolega wyżej dokładnie zrozumiał mój przekaz.Co do wspierania bf3 to się zgadzam,ale jak już wiadomo ostatnie dlc do czwórki wychodzi latem gdzie w trójce po dwóch latach dostaliśmy ostatni dodatek.

Odnośnik do komentarza

Musicie panowie zrozumieć że nowe konsole nie są tak mocne technicznie jak się niektórym wydaje. PS4 to sprzęt za 1700 zł a wymagacie od tej konsoli osiągów PCta za 2500 zł. Przeczytajcie jeszcze raz specyfikacje techniczną PS4 i porównajcie jak gry chodzą na PC o takiej mocy. Nie ma cudów.

Wiem że po tech demach nowego Unreal Engine ludzie spodziewali się jakiegoś fotorealizmu, 1080p i innych cudów no ale niestety, nie ta generacjia.

Myślę że 1080p i 60 fpsów zobaczymy w grach typowo single playerowych. Tutaj mamy online na 64 graczy wyglądający bardzo dobrze graficznie.

 

@Lewis

Coś słabo pamiętasz czasy KZ3 jeśli mówisz że nie narzekałem ;) Już na KZ2 narzekałem ale grałem bo cały klan grał. Sterowanie sterowcem biegającym z bronią mi nigdy nie podeszło.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Tylko że konsole to zamknięte specyfikacje,gdzie gry się optymalizuje pod sprzęt,a nie PC za 2500 z którego ile mocy idzie akurat na granie?40%?60%?Ludzie się napalili ale Bf4 nie ma prawa pokazać tego na co stać PS4,bo nigdy na starcie systemu żadna gra nie wykorzystywała konsoli na tyle by to uczynić.

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

może DICE jeszcze podwyższy rozdziałkę. Może nie do 1080p, ale jakieś 1600x900 już byłoby lepiej.

To clarify: BF4 running at a higher resolution than 720p in the PS4 dev environment. Final resolution when the game is optimised at launch!

 

https://mobile.twitter.com/jackfrags/status/370894369404227584

 

I czego chcieć więcej. Trzeba czekać.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

720+ czy 1080p (pipi)eee mnie to.

 

Przy kazdym Bf Spedzalem za(pipi)iscie czas z chlopakami w multi.I to na wykastrowanej wersji konsolowej.

Zreszata jaki casual zawuzay roznice pomiedzy 720+/1080p

Nie wiem jak to do końca wygląda na konsolach z rozdzielczością .Ale odpalony BF3 na pc z rozdzielczością 1280x720 wygląda słabo.Różnica jest bardzo widoczna chyba że na konsolach idzie zrobić obraz 720p ostry jak żyleta(1080p).

Odnośnik do komentarza

Jak masz TV HD Ready to będzie ostry bo będzie działał w natywnej rozdzielczości. Jak masz FHD to będzie kupsztal. Na lapku też w HD mam kupe na ekranie, ustawie FHD i obraz jest żyleta, bo to natywna rozdzielczość ekranu. W TV chyba tak samo to działa. :P

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ja teraz sobie kupilem Sony Bravia FHD i gra o wiele ladniej wyglada.Jest jakby plynniejsza,i ogolnie jakosc lepsza

Wczesniej mialem jakiegos no nejma z HD ready.

Gry dzialajace w 1080p to mozna na palcach jedej reki policzyc.BF3 wygladako spoko,ostry obraz,.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Już nie wiem kogo słuchać :( może Butcher dawno nie grał na PC i nie wie jakie standardy teraz obowiązują ? ;)

 

Stating that the “true” Battlefield experience did not seem to be coming to next-gen consoles, Lowe described the PS4′s visuals as “soft and muddled”:

From the moment I sat down, I was surprisingly underwhelmed by the visuals. Instead of the crisp, detailed textures I’ve encountered this week on the PC version or other next-gen shooter titles, Battlefield 4 on PS4 looked soft and muddled. Wall textures looked half-finished, lacking some of the smaller material nuances or 3D variation. Environmental destruction was more extensive than Battlefield 3 and explosions would send larger chunks of buildings into the air, but once again, the particles looked dull. Weapon models looked great at the hip, but as soon as I raised them to look down the iron sights or scopes, imperfections became apparent.

Odnośnik do komentarza

Już nie wiem kogo słuchać :(

Zielu, sprawa jest prosta: nikogo nie sluchaj ;)

Ja czekam na betę, ogram ja sam i wtedy niby bede wiedzial najlepiej co i jak, ale spojrzmy prawdzie w oczy- i tak bedzie to wygladac w ten sposob:

wyjdzie BF4, serwery BF3 pewnie opustoszeja i przesiadziemy sie tak czy inaczej- jedyny znak zapytania co najwyzej, to czy bedziemy przy tym wznieceni zaje.bistoscia nowej gry czy raczej bedziemy bez przerwy (pipi)c, jak to ja schrzanili i jaki to BF3 nie byl swietny.

 

Ew. przesiadka na inna gre, ale ja nic dla siebie nie widze- moze jedynie KZ nowy, ale to w sumie taka sama niewiadoma, jak nowy BF.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Bankowo to wersja alpha nawet pctowa nie ma tekstur.I czasami wyglada okropnie.

Warto brać pod uwagę tylko opinie tych co grali na obu platformach.Na gryonline mówił że gra wygląda jak pc tylko ma troszkę słabsze tekstury i doczytywanie.Przy tym zostaje.Byle rozdzielczość troszkę podbili i będzie super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...