Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kabotyn, czy ty sobie wyobrażasz jak wyglądałby BF3 gdyby wszyscy "ogarneli sterowanie na 100%" i grali w ten sposób jak ty? Banda 24/64 skoczków strzelających i przeładowujących broń w czasie podskoków, do tego machających kosą. Znalazłeś za(pipi)istą metodę na koszenie nas kozikiem, ale była ona oparta na niedoskonałości gry (strzelanie podczas podskoków, jest Cię trudniej ustrzelić gdy skaczesz). Wygląda na to, że w BF4 wyeliminowali takie błędy, i bardzo dobrze, bo gra ma być zbalansowana i ma dawać mniej więcej równe szanse każdemu graczowi. Mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś "złotego środka" w nowym BFie który da jakąś niesamowitą przewagę w grze jak teraz skoki.

O czym ty piszesz? Jeżeli koleś w tym samym czasie potrafi skakać i celnie strzelać, to nie jest to żaden bug, tylko umiejętności, których ty nie opanowałeś. Nie rozumiem jak coś takiego można nazwać niedoskonałością w grze, psującą rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza

 

Kabotyn, czy ty sobie wyobrażasz jak wyglądałby BF3 gdyby wszyscy "ogarneli sterowanie na 100%" i grali w ten sposób jak ty? Banda 24/64 skoczków strzelających i przeładowujących broń w czasie podskoków, do tego machających kosą. Znalazłeś za(pipi)istą metodę na koszenie nas kozikiem, ale była ona oparta na niedoskonałości gry (strzelanie podczas podskoków, jest Cię trudniej ustrzelić gdy skaczesz). Wygląda na to, że w BF4 wyeliminowali takie błędy, i bardzo dobrze, bo gra ma być zbalansowana i ma dawać mniej więcej równe szanse każdemu graczowi. Mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś "złotego środka" w nowym BFie który da jakąś niesamowitą przewagę w grze jak teraz skoki.

O czym ty piszesz? Jeżeli koleś w tym samym czasie potrafi skakać i celnie strzelać, to nie jest to żaden bug, tylko umiejętności, których ty nie opanowałeś. Nie rozumiem jak coś takiego można nazwać niedoskonałością w grze, psującą rozgrywkę.

 

 

ja rozumiem. chodzi o sam gameplay. Jak ktoś skakać i strzelać ma UT, ma Quake i tym podobne historie, nawet w CSa może pociupać :D ale takie akcje w BF wyglądają trochę hmmmm słabo. Kabotyn na szczęście to ewenement na tle innych graczy, co nie zmienia faktu, że również cieszę się, że ukrócą królikowanie. 

Odnośnik do komentarza

O czym ty piszesz? Jeżeli koleś w tym samym czasie potrafi skakać i celnie strzelać, to nie jest to żaden bug, tylko umiejętności, których ty nie opanowałeś. Nie rozumiem jak coś takiego można nazwać niedoskonałością w grze, psującą rozgrywkę.

It's not bug it's feature :)

 

To jest taki sam skill jak fake lagi by byc niesmiertelnym, strzelanie w wystajaca stope przez sciane czy też siedzenia na dachy z c4 przy windzie

Odnośnik do komentarza

W takich grach jak wymieniłeś to jest normalne, czyli balsterkowo-laserkowych (+CoD). Ale od Bf oczekuje sie torche innej rozgrywki, Arma to nie jest, ale pewne zachowana w 1 grze są powszechnie spotykane i "naturalne" a w innych cóz, frajerskie. Wiesz o co chodzi, jak biegasz w świecącej zbroi ze strzelbą plazmową czy innym góvnem to troche inaczej to wygląda niż jak zając kicający między "realnymi" żołnierzami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakie głupie tłumaczenie, co to mnie interesuje, że tu biegam power rangersem z laserem, a tu żołnierzem z ak47, jeżeli tylko gra pozwala na skakanie, a dzięki temu będę miał lepszy K/D bo dla 3/4 n00bów strzelanie w czasie skakania jest za trudne, to korzystam z tego. Gra stwarza dla każdego gracza takie same warunki, jeżeli ktoś nie potrafi z tego korzystać, to niech się nauczy albo płacze na forum, że ten koleś skacze i nie mogę go zabić.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakie głupie tłumaczenie, co to mnie interesuje, że tu biegam power rangersem z laserem, a tu żołnierzem z ak47, jeżeli tylko gra pozwala na skakanie, a dzięki temu będę miał lepszy K/D bo dla 3/4 n00bów strzelanie w czasie skakania jest za trudne, to korzystam z tego. 

 

ha! i to jest właśnie to sedno - mam nadzieję, że gra nie będzie na to pozwalała, bo psuje to real feeling jak dla mnie. i w sumie tyle. 

Odnośnik do komentarza

Jakie głupie tłumaczenie, co to mnie interesuje, że tu biegam power rangersem z laserem, a tu żołnierzem z ak47, jeżeli tylko gra pozwala na skakanie, a dzięki temu będę miał lepszy K/D bo dla 3/4 n00bów strzelanie w czasie skakania jest za trudne, to korzystam z tego. Gra stwarza dla każdego gracza takie same warunki, jeżeli ktoś nie potrafi z tego korzystać, to niech się nauczy albo płacze na forum, że ten koleś skacze i nie mogę go zabić.

mnie tam to zwisa. Chce niech skacze.

Jak spotykalem kabotyna na serwerze to odpalalem torrent i sam bylem niesmiertelny ;)

Odnośnik do komentarza

Jakie głupie tłumaczenie, co to mnie interesuje, że tu biegam power rangersem z laserem, a tu żołnierzem z ak47, jeżeli tylko gra pozwala na skakanie, a dzięki temu będę miał lepszy K/D bo dla 3/4 n00bów strzelanie w czasie skakania jest za trudne, to korzystam z tego. Gra stwarza dla każdego gracza takie same warunki, jeżeli ktoś nie potrafi z tego korzystać, to niech się nauczy albo płacze na forum, że ten koleś skacze i nie mogę go zabić.

Mnie akurat wali strzelanie podczas skoku,bardziej ze skacząc poruszasz się szybciej niż osoba biegnąca z perkiem an sprint.

Odnośnik do komentarza

 

a wczesniej jakiego neta i pinga miales?

5/0,5-1 ping 100/120

 

to teraz mi wytlumacz:

- na necie 5/0,5-1 miales ping 100/120

- na necie 50/10 masz ping 20

...po czym piszesz mi, ze predkosc nie ma znaczenia.

Jak widac chyba jednak (posrednio) ma.

 

 

 

No no, tylko nie pajaców! Jak jest taka możliwość to się ją wykorzystuje.

Ale ile płaczu było jak ktoś wychodził za mapę,a niby gra też na to pozwala.

 

myslalem, ze to oczywiste, ale jednak musze to napisac: skakanie to nie bug, celowo zostalo dane (tak samo jak np. kladzenie sie)- w przeciwienstwie do wychodzenia za mape itp. To zwykle cheatowanie.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

a wczesniej jakiego neta i pinga miales?

5/0,5-1 ping 100/120

 

to teraz mi wytlumacz:

- na necie 5/0,5-1 miales ping 100/120

- na necie 50/10 masz ping 20

...po czym piszesz mi, ze predkosc nie ma znaczenia.

Jak widac chyba jednak (posrednio) ma.

 

 

 

No no, tylko nie pajaców! Jak jest taka możliwość to się ją wykorzystuje.

Ale ile płaczu było jak ktoś wychodził za mapę,a niby gra też na to pozwala.

 

myslalem, ze to oczywiste, ale jednak musze to napisac: skakanie to nie bug, celowo zostalo dane (tak samo jak np. kladzenie sie)- w przeciwienstwie do wychodzenia za mape itp. To zwykle cheatowanie.

 

No,celowo dali by skacząc wyprzedzać biegnącego,faktycznie to nie jest bug.Już ci kiedyś pisałem,jeżeli gra coś oferuje to można z tego korzystać,do czasu aż zmienią to przy patchu.

Odnośnik do komentarza

Niezły flame wywołałem hehe. Nic nie kumasz Yeti. My, gracze w BFa, chcemy gry która będzie realistyczna, ale nie przesadzona (bo od tego jest Arma), mamy się przy niej po prostu dobrze bawić. Przez realizm mam na myśli brak ciągłego skakania, żołnierzem w pełnym umundurowaniu z karabinem, plecakiem i sprzętem na plecach. Takie rzeczy pasują do starego Quake czy Unreal Tournament. Skakania nie nazywam bugiem, tylko niedoskonałością gry. Jest i można z tego korzystać, skoczkom pasowała do ich stylu gry, teraz zostanie na szczęście usunięta. Nigdy nie płakałem, że jest możliwa w grze. Ci którzy opanowali tą sztukę ostro ją wykorzystywali i mieli dzięki temu handicap. Pisząc tylko o K/D pokazujesz, że nie wiesz o co biega w BFie. Czwórka ustawiona jest pod drużynowe granie jak żadna z odsłon serii w jaką miałem przyjemność grać. Samotne wilki, osoby niegrające pod objective będą miały teraz gorzej, bo nie będą nabijać field upgrades i zabraknie im małych bonusików wpływających na grę. Drużyna bez kumatego dowódcy ustalającego cele będzie odstawać. Ja tam zastanawiałem się co DICE wymyśli by wymusić jeszcze bardziej drużynowe granie, po becie widzę ogólny zamysł nowej części, który mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

a wczesniej jakiego neta i pinga miales?

5/0,5-1 ping 100/120

to teraz mi wytlumacz:

- na necie 5/0,5-1 miales ping 100/120

- na necie 50/10 masz ping 20

...po czym piszesz mi, ze predkosc nie ma znaczenia.

Jak widac chyba jednak (posrednio) ma.

 

 

 

No no, tylko nie pajaców! Jak jest taka możliwość to się ją wykorzystuje.

Ale ile płaczu było jak ktoś wychodził za mapę,a niby gra też na to pozwala.

myslalem, ze to oczywiste, ale jednak musze to napisac: skakanie to nie bug, celowo zostalo dane (tak samo jak np. kladzenie sie)- w przeciwienstwie do wychodzenia za mape itp. To zwykle cheatowanie.
Download nie ma znaczenia, najwazniejszy jest czas dostepu do serwera czyli ping, czyli to ile czasu zajmuje wyslanie sygnalu na serwer o twoim wystrzelonym pocisku.

Download ma znaczenie przy pobieraniu czegos, upload ma znaczenie jak jestes hostem, ale ping w grach jest najwaznjejszy, dlatego tez nie gra sie na serwerach w USA bo te sa duzo dalej (dluzszy (przez odleglosc)czas wyslania informacji o wystrzeleniu pocisku) tylko gra sie najlepiej na tych Europejskich a te w Polsce sa najlepsze.

 

Wejdz sobie na www.speedtest.net wybierz sobie serwer gdzies daleko i gdzies blisko, zobaczysz roznice w pingu po przeprowadzeniu testu.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...