Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

W metrze rzeczywiście ciężko zaflankować, ale w Blokacie można sniegiem popierdzielać, bo rzadko ktoś pilnuje tej drogi, co jest według mnie śmieszne, bo w końcu ktoś wpada na to, żeby nie strzelać się za rogu przez 10min a wystarczy przelecieć bokiem. I ta mapa jest lepsza niż metro, ale ogólem BF3 bardziej mi podchodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Rozi
1 godzinę temu, orzel napisał:

Mam jedno pytanie .Jest teraz za 33  ziko bf 4 z dodatkami .Z chęcią bym kupił ale najważniejsza kwestia czy ludzie dalej grają online?

Oczywiście, że tak. Dużo jest serwerów z jedną mapą, ale rotacyjne też się zdarzają.

Odnośnik do komentarza

Leci plusik ale przez te filtry na początku omal nie wyłączyłem :bad: 5 lat to i skill jest (czułość na maksa?).

Osobiście po 3-ce średnio bawiłem się w BF4 (choć przegrane ponad 300h). Zbyt często clusterfuck na środku w Blokadzie jak na filmiku oraz piloci śmigłowców. Pal licho zwykłych graczy. (pipi)ane robocopy potrafiły doprowadzić do szewskiej pasji. Dobrze się nie zrespisz na punkcie już cię dojeżdża typ. Chociaż łatwiej dało się strącić maszynę piechotą aniżeli w BF1. A przynajmniej takie jest moje odczucie. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 9.03.2019 o 14:17, walek napisał:

Ja gram w Bf4 od chyba pięciu lat i jeszcze gra mi sie nie znudziła. Pojawiły sie na moment crap’y jak Bf1 czy bf V, ale powracalem regularnie do „czwórki”. Gorąco polecam grę. A na na zachętę wstawiam moj filmik. 

 

piekne, Kabotyn :)

 

co prawda nie ogralem jeszcze V (wlasnie jedzie do mnie), a 1 tylko liznalem przez pare h, ale zgadzam sie w pelni ze stwierdzeniem- ze wszystkich shooterow,  w jakie do tej pory gralem, BF 4 to mistrzostwo i niedoscigniony wzor :) Ta gra ma wszystko, zeby przykuc na setki h. Wpienilem sie tylko, bo chcialem niedawno odpalic, ale jakims cudem zniknela mi z biblioteki, ps4 kaze mi ja ponownie kupic. Mialem wersje na ps3 na poczatku, potem zrobilem jakiegos upgrade'a z tego co pamietam, ale jak widac po usunieciu go z dysku poszedl sie walic... :/ 

Odnośnik do komentarza

aaa, no wlasnie wczoraj tez sie dokladnie nad tym zastanawialem, ale ze zdazylem juz wlozyc plytke z BF V, to jeszcze nie sprawdzilem- na cale szczescie mam jeszcze plytke z BF4 na PS3, wiec jest nadzieja- dzieki, bede musial przyczaic w weekend, moze jeszcze sie znajdzie jakis serwerek z Close Quarters (albo, najlepiej, knife only :) )

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

To nie remaster. To informacja, że na steamie znowu można kupić gry z serii Battlefield. Nie gram na PC, ale zdzwiłem sie, że nie można byłu kupić tej gry na tej platformie. A jeśli chodzi o remastery, to wieść gminna niesie, iż pojawi sie BATTLEFIELD 3 remaster! To by była BOMBA! Nikogo bym wtedy nie oszczędził i kazdemu blaszke bym ściągnął. Kumaci wiedzą o co chodzi.:) Tommi, Mclusky i reszta ekipa, listy z powołaniem do czynnej służby na pewno były by wysłane. :)

Odnośnik do komentarza
Teraz, walek napisał:

To nie remaster. To informacja, że na steamie znowu można kupić gry z serii Battlefield. Nie gram na PC, ale zdzwiłem sie, że nie można byłu kupić tej gry na tej platformie. A jeśli chodzi o remastery, to wieść gminna niesie, iż pojawi sie BATTLEFIELD 3 remaster! To by była BOMBA! Nikogo bym wtedy nie oszczędził i kazdemu blaszke bym ściągnął. Kumaci wiedzą o co chodzi.:) Tommi, Mclusky i reszta ekipa, listy z powołaniem do czynnej służby na pewno były by wysłane. :)

BF3 :wub:. Najlepszym elementem gry była oczywiście stała, niezawodna i świetna ekipa. Jeśli to się potwierdzi to zakup raczej obowiązkowy. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, McDrive napisał:

Byle nie remaster. Jak zrobią jak z MW, to jeszcze, ale zwykłe podbicie grafiki u mnie nie przejdzie.

No jeżeli chodzi o BF3 to jednak wolałbym tylko podbicie grafiki. Niech się nie d(pipi)ją do mechaniki bo znów na ok rok nie będzie dało się grać. Stare mapy odświeżyć i dodać nowe, a nie przemeblowywać dogłębnie stare.

Odnośnik do komentarza

Jeśli pojawi wie Remaster, to liczę na kilka kosmetycznych zmian w mechanice gry. Przydało by się usunąć przygwożdżenie (albo stonowac ), po którym masz blur jak przy wyzerowaniu pół litra. Defibrylator powinien działać jak w Bf4- PH uzdrowionego powinni zależeć czasu jak ładujesz defi. W Bf3 wskrzeszałes żołnierza na jeden strzał. Zaznaczanie tez powinni ulec zmianie. Najlepiej z tym sobie radził BF V. Do tego dorzucił bym 60hz tickrate serwery oraz ich pełna kustomizacja. To oszczędziło by wiele frustracji z baranami grającymi shotgun’ami i gejmorami. :) I to tyle. 18 czerwca jest event EA play. Tam wszystkiego się dowiemy. Trzymam mocno kciuki za Remaster Bf3.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...