Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakieś praktyczne porady od PROsów, póki co biegam jako szturmowiec co polecacie jaka bron robi robotę ? Ogólnie początek jak zacząć aby w miarę mieć równe szanse :)

Acwr z tlumikiem. Nie żartuję.

Trochę inspiracji (mój montaż):

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza

Ok, później poszukam. Nawet nie wiem, że coś takiego istnieje w tej grze :)

Dzięki.

Jaki karabin dla szturmowca polecacie? dla nooba który grał tylko w piłki nożne :D

  

Temat jaka bron najlepsza wraca jak bumerang od bc2 i odpowiedz zawsze jest taka sama. Bronia ktora ci sie dobrze gra jest najlepsza. Kazdemu lezy co innego.

Czasem sprawdzic czy pytanie nie bylo juz zadawane kilka postow wyzej.
Odnośnik do komentarza

Czytałem i widziałem. Logiczne, że każdemu przypasi coś innego, i z czasem z doświadczeniem każdy znajdzie cos dla siebie. Ale jednak czy to w Call off Duty czy Battlefront istnieją najbardziej popularne bronie z którą biega najwyższy procent graczy. Myślałem, że może podobnie jest w BF. Dwie lub trzy najbardziej popularne bronie dla szturmowca...

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

 

Ok, później poszukam. Nawet nie wiem, że coś takiego istnieje w tej grze :)

Dzięki.

Jaki karabin dla szturmowca polecacie? dla nooba który grał tylko w piłki nożne :D

Temat jaka bron najlepsza wraca jak bumerang od bc2 i odpowiedz zawsze jest taka sama. Bronia ktora ci sie dobrze gra jest najlepsza. Kazdemu lezy co innego.

Czasem sprawdzic czy pytanie nie bylo juz zadawane kilka postow wyzej.
Jednak czytając zagraniczne fora już wiem, że są i w BF 4 najlepsze bronie :) Nie jest tak do końca, że wszystkie są tak wypasione, że wszystko trzeba wypróbować aby coś wybrać ^^ wybór można mocno zawęzić. Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

 

Panowie jakieś praktyczne porady od PROsów, póki co biegam jako szturmowiec co polecacie jaka bron robi robotę ? Ogólnie początek jak zacząć aby w miarę mieć równe szanse :)

polecam nóż.

 

:fsg:  Ah te twoje noże, wróciłbyś do gry a nie (pipi)ił. Chyba już dość się dorobiłeś czas na spokój i stabilizację w gronie starych graczy BF 

Odnośnik do komentarza

dorobilem? :) Zielu, ale mowisz o kasie czy o blaszkach? :)

 

haha, spokoj i stabilizacje w gronie starych graczy BF :) W ogole cisniecie dalej w miare regularnie w dawnej ekipie? Kto gra- Ty, Zaq, Kabotyn, ktos z 1410 jeszcze? Litwin tez z Wami, czy dalej w pojedynke cisnie? McLusky'iego niedawno na PSN zlapalem i wyglada na to, ze juz na emeryture przechodzi powoli :)

 

ja pomalutku gta v przechodze i jak skoncze, to powinienem wrocic do BF-a (najpozniej na premiere nowej czesci), ale jednak pewnie glownie po to, zeby Wam znowu blaszki zabierac ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...