Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny niby przeciek tym razem niby mają pójść w drugą stronę I wojna światowa. Kurde już nie mogę się doczekać co z BF5 wyjdzie 

 

Battlefield 5 for PS4/XB1/PC. Lists October 25 as a release date. It includes the description "Mehrspieler Taktik Shooter im 1. Weltkrieg" which translates to "Multiplayer tactical shooter in WW1".Battlefield 5 for PS4/XB1/PC. Lists October 25 as a release date. It includes the description "Mehrspieler Taktik Shooter im 1. Weltkrieg" which translates to "Multiplayer tactical shooter in WW1".

Odnośnik do komentarza

 

Wszystko fajnie w ogóle ale ja się pytam, do chuja wa o co chodzi z tym multi? Ja rozumiem, że noob w BF4, że mapy trzeba ogarnąć ale myślałem, że jako weteran z BF3 będę przygotowany. Jeśli chodzi o serwery dla noobów to było ok. Ładnie ogarniałem. Ale na normalu to jest tragedia. W życiu tylu pocisków nie przyjąłem na plecy. Gdybym siedział w miejscu to ok ale to nie to. Tutaj chyba obowiązuje zasada "kto kogo pierwszy zobaczy i czy ciebie nikt nie zobaczył też". I CZEMU SZTURMOWIEC LATA Z UBER LUFĄ CO ŚCIĄGA MNIE JEDNYM STRZAŁEM W TUŁÓW! Hardcore jest przystępniejszy i na Operacji Wirus można ładnie flankować czy zachodzić snajperów. No ale i tak większość czasu spędzam na odradzaniu się. 

Głupio się przyznać ale macie może jakieś porady jak to ogarnąć?

 

To że się ogrywało BFa 3 w czwórce nie za wiele znaczy na początku. Trzeba się konkretnie przestawić, ale nie trwa to długo. W moim przypadku momentem przełomowym było odblokowanie celownika optycznego do karabinu szturmowego, znacznie ułatwiło to rozgrywkę i w końcu przestałem być mięsem armatnim dla reszty.

 

Dla mnie obecnie dupe ratuje celownik termo. Karabinek AK 5C + termo 2x i heja.

Nie wiem kto wpadł na pomysł z trofikiem za 45 trupów z pistoletu M1911. Zanim odblokuję to cholerstwo miną wieki, a tu trzeba jeszcze ubić 45 ludzi. Sic! Zwłaszcza, że pistolety mi nie leżą w BF4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja twierdze,ze nie. Wiekszosc map z dlc ma malo serwerow bo ludzie graja w podstawke. Mam premium na ps3 i ps4 i w dlc gralem tylko jak ktos chcial grac ze znajomych. W bf4 mam 367h na ps4 i moze z 20h jest na mapach z dlc.

 

A tak btw,to tego bf4 juz pobrales? bo jak nie to zadzwon do Sony i powinni ci zwrocic kase.

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Dzięki za opinie. W takim razie nie będę się przejmować tym co zrobiłem. Mapy z podstawki są super i gra się nieźle. Jak będzie kiedyś promka na dodatki to może jakiś kupie.

 

Pobrałem juz i gram wiec pewnie nie cofne transakcji. Myślałem jednak żeby kupić to premium za + 79 pln ale na szczęście dla mojego portfela mnie od tego odwiodles.

Odnośnik do komentarza

Promocja na pojedyncze dodatki pewnie bedzie. Na samo premium watpie,bo oni nawet premium do bf3 nie przeceniaja :D .. Nastepny by juz na horyzoncie wiec o ile podstawka bedzie jeszcze zyla po premierze nastepnego bf to dodatki raczej juz kompletnie umra. Ponabijaj godz w bf4 a nastepnego bf i premium kup sobie na premiere(jezeli lubisz meczyc sie z problemami,chociaz battlefront daje jakas nadzieje ze tym razem moze bf bedzie dzialal na premiere) lub po kilku duzych patchach. Ja osobiscie licze,ze w nastpenym bf odejda od modelu premium i zrobia to co ubi z season pass do rainbow six siege. 

Odnośnik do komentarza

W r6 season pass wyglada tak:

 

Kupując przepustkę sezonową otrzymujemy:

szybszy dostęp do nowych postaci – będzie można z nich korzystać siedem dni przed oficjalnym debiutem dla wszystkich graczy,
stały bonus do zdobywania punktów Renown w wysokości 5 procent,
ekskluzywna skórka dla broni,
zestaw pięciu skórek Safari,
dwa dodatkowe wyzwania dzienne pozwalające zdobyć więcej punktów Renown,
600 kredytów RS, wirtualnej waluty, za którą możemy odblokować dodatkowe elementy.

I tak tez to widze w nastepnym bf,fani ktorzy chca wspierac dalszy rozwoj gry kupia season pass,dostaja mapy i nowy tryb(w bf 3 i 4 kazde dlc dodawalo nowy tryb) 7/14 dni wczesniej,staly bonus xp lub ekstra 2xp event w miesiacu,skorki tylko dla posiadaczy season pass i jakies zadania tylko dla posiadacz season pass. A zwykly uzytkownik dostaje po uplywie 7/14 dni dostep do map za darmo dzieki temu kazdy bedzie mial dostep do map i jest wieksza szansa,ze jakies mapy/tryb nie beda martwe kilka tyg po premierze jak ludzie nabili zadania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...