Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki z wyszukiwarki serwerow na battlelog,tryb CQ http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/ps4/

 

China Rising

4 serwery(prawie pelne lub pelne)

 

Second Assault

13 serwerow glownie Metro 2033(prawie pelne lub pelne)

 

Naval Strike

3 serwery (prawie pelne lub pelne)

 

Dragon Teeth's

4 serwery (prawie pelne lub pelne)

 

Final Stand

1 serwer (prawie pelne lub pelne)

Odnośnik do komentarza

Dev w dice LA twierdzi,ze bedzie jeszcze jeden hotfix. Nie wiadomo kiedy.

 

 

I'm not directly involved anymore, but my understanding is that there's at least one more hotfix coming. I have no idea what's in it or when it might be coming, though.

 

https://www.reddit.com/r/Battlefield_4_CTE/comments/4a157d/tiggr_today_i_can_let_you_guys_know_that_at_this/d0zvjqa

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Są jakieś mody na PS3 do Bf4?Kurde kolo mnie dzisiaj zabijał 1 strzałem z GOL,nie zależnie gdzie trafiał(ani jeden head),dwoma z SKS,a ja mu 5 kul z SAR i typ ma nadal 50%.Już pomijam że kosa z tyłu nie weszła(typ stał w miejscu),może to lag a nie mod?

 

To jest ten typek,nie realne trochę:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/MatadorDeElite_1/stats/1722046323/ps3/

 

Dobra skumałem,biega z czujnikiem ruchu pod lufą,ale czemu 1 strzałem zabijał?

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

No kosa ci nie wejdzie jak jakiś jego ziomek sprzątnie cię zawczasu. Co do GOL-a to nie powiem ci czy błąd czy lag albo jeszcze coś innego ale miałem podobne rzeczy z REX-em. Po 4 kule, które teoretycznie powinny trafić, trafiały w pustkę. A i nie zawsze sugeruj się kill cam. Często pokazuje błędne staty. Sporo razy miałem tak, że w gościa wpakowałem pół magazynku z jakiegoś karabinu, a kill cam pokazywał full zdrowie przeciwnika. Nie jestem pewny ale jednostrzałowe kille zależą też chyba od odległości. Nieraz miałem trupa ze snajpy po strzale z biodra jak przypadkowo wyskoczyliśmy na siebie i to w korpus (a miałem pewność, że miał full zdrowie). W drugą stronę podobnie. Może z mocnymi rewolwerami jest podobnie. SKS-y ściągające po dwóch strzałach to chyba standard. 

A i opieram się o wersję na ps4 :)

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Panowie jestem mega świeży, dopiero co grę odpaliłem i zadałem sobie pytanie czemu tak długo czekałem na ten moment, gra się w to mega przyjemnie, tak jak kiedyś się grało w stare dobre CODy, (pipi)ać tą całą futurystkę, normalne branie normalny dynamiczny movement to jest to. Jak tryb polecacie najbardziej ? osobiście po grałem w zwykłego TDM i gra się mega miodnie lecz wiem, że owa seria ma dużo więcej do zaoferowania, więc zapytam raz jeszcze jaki tryb gry jest najbardziej grywalny waszym zdanie i co polecacie jako pierwsze ogrywać :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza

Wszystkie dlc do bf4 beda za darmo na PC/ps3/ps4/x360/xbone w nadchodzacych miesiacach. Od 3 maja do 10 mozna pobierac Dragon's Teeth za darmo. A i 2xp jest.

A new Battlefield™ is coming later this year, and we're celebrating by keeping the action going in Battlefield 4 and Battlefield Hardline. Over the next few months we'll be giving away previously released expansion packs for both games to anyone playing on Xbox One, Xbox 360, Origin for PC, PlayStation 4, and PlayStation 3. There are also new Community Missions and a whole lot more to get excited about. Let's take a look at what's going on right now.
 
From May 3 to May 10, you can get Battlefield 4 Dragon’s Teeth for free. Engage in intense urban battles across four dense Asian Pacific maps in this infantry-focused expansion.

 

http://www.battlefield.com/news/road-to-battlefield

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...