Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Hokej, władowałem się na pełnej (pipi)ie w multi i niezły zonk. CHAOS! Dobrze, że są serwery dla noobów. Tam mogę zrobić sobie rozeznanie z mapami.

O co chodzi z tymi battlepackami? Otwierać to wszystko na raz? Chomikować na lepsze czasy? Jest chyba jakiś forumkowy serwer czy coś bo samemu grać to wiadomo... W sumie całe multi w BF3 ogrywałem samotnie.

Odnośnik do komentarza

SIema

 

Kombinuje już od trzydziestu minut.

 

Jak się konfiguruje żołnierza.

Mam zdobyte jakieś celowniki bronie itp.

Ale nie mogę za jasnego wacka znaleźć gdzie to można wybierać i konfigurować.

Czy może dostepne to jest od jakiegoś wyższego stopnia?

 

Chyba już za stary jestem że takie problemy mam.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Jak dołączysz do serwera to masz możliwość wyboru klasy postaci. R1, R2. Wciskając kwadrat wchodzisz w utawienia żołnierza. Klikasz na broń znów kwadratem i zmieniasz wszystko.

 

No proszę jaki fachura ;) a taka śnieżynka jeszcze niedawno była. Jestem dumny jak tracisz dziewictwo na naszych oczach 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie w ogóle ale ja się pytam, do chuja wa o co chodzi z tym multi? Ja rozumiem, że noob w BF4, że mapy trzeba ogarnąć ale myślałem, że jako weteran z BF3 będę przygotowany. Jeśli chodzi o serwery dla noobów to było ok. Ładnie ogarniałem. Ale na normalu to jest tragedia. W życiu tylu pocisków nie przyjąłem na plecy. Gdybym siedział w miejscu to ok ale to nie to. Tutaj chyba obowiązuje zasada "kto kogo pierwszy zobaczy i czy ciebie nikt nie zobaczył też". I CZEMU SZTURMOWIEC LATA Z UBER LUFĄ CO ŚCIĄGA MNIE JEDNYM STRZAŁEM W TUŁÓW! Hardcore jest przystępniejszy i na Operacji Wirus można ładnie flankować czy zachodzić snajperów. No ale i tak większość czasu spędzam na odradzaniu się. 

Głupio się przyznać ale macie może jakieś porady jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza

 

Jak dołączysz do serwera to masz możliwość wyboru klasy postaci. R1, R2. Wciskając kwadrat wchodzisz w utawienia żołnierza. Klikasz na broń znów kwadratem i zmieniasz wszystko.

 

No proszę jaki fachura ;) a taka śnieżynka jeszcze niedawno była. Jestem dumny jak tracisz dziewictwo na naszych oczach 

 

Co bym bez ciebie zrobił. Dalej bym pewnie był prawiczkiem :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie w ogóle ale ja się pytam, do chuja wa o co chodzi z tym multi? Ja rozumiem, że noob w BF4, że mapy trzeba ogarnąć ale myślałem, że jako weteran z BF3 będę przygotowany. Jeśli chodzi o serwery dla noobów to było ok. Ładnie ogarniałem. Ale na normalu to jest tragedia. W życiu tylu pocisków nie przyjąłem na plecy. Gdybym siedział w miejscu to ok ale to nie to. Tutaj chyba obowiązuje zasada "kto kogo pierwszy zobaczy i czy ciebie nikt nie zobaczył też". I CZEMU SZTURMOWIEC LATA Z UBER LUFĄ CO ŚCIĄGA MNIE JEDNYM STRZAŁEM W TUŁÓW! Hardcore jest przystępniejszy i na Operacji Wirus można ładnie flankować czy zachodzić snajperów. No ale i tak większość czasu spędzam na odradzaniu się. 

Głupio się przyznać ale macie może jakieś porady jak to ogarnąć?

 

To że się ogrywało BFa 3 w czwórce nie za wiele znaczy na początku. Trzeba się konkretnie przestawić, ale nie trwa to długo. W moim przypadku momentem przełomowym było odblokowanie celownika optycznego do karabinu szturmowego, znacznie ułatwiło to rozgrywkę i w końcu przestałem być mięsem armatnim dla reszty.

Odnośnik do komentarza

Jakoś powoli ogarniam. Wyjaśniło się jak szturmowiec skosił mnie jednym strzałem. Zauważyłem porozrzucane tu i ówdzie bronie na mapach. 

Wydaje mi się, że mocno podniesiono też dmg wszystkich broni (choć na normalu wciąż trzeba dwóch strzałów w korpus by zdjąć snajpą albo jeden w głowę). Kilka strzałów i gryziesz beton. Zmieniono też strzelanie z ręcznych. Moim ulubionym rewolwerem był w 3-ce MP- 412 REX. Tutaj został dziwnie zmieniony. Zmniejszono chyba szybkostrzelność i jest mniej celny podczas strzelania "z biodra". 

Rozumiem też czemu tak popularną klasą na filmikach jest wsparcie. Wprawdzie z RKMami nie biegałem dużo ale wydają się mieć mocno zredukowany recoil. Bardziej teraz opłaca się strzelać z biodra niż rozstawiać się na dwójnogu (w zależności od sytuacji). Samym ogniem zaporowym łatwo ściągnąć kilku delikwentów.

Odnośnik do komentarza

Ja? Szukam. Najlepiej z jakąś forumkową ekipą. "W kupie raźniej" jakby to powiedział Masorz.

 

Ja wczoraj wkuwa miałem jak typ mnie ściągnał z daleka z tej podręcznej co jak winchester wygląda,tylko dlatego że ma ciężką lufę,a ja nie(mimo iź ta sama broń)

Chodzi o myśliwską? Odblokowałem wczoraj i się nią dzisiaj trochę pobawię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...