Skocz do zawartości

Asseto Corsa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

W assetto corsa tak jak w realu, jeśli auto ma łopatki to tak zmieniasz biegi, a jeśli nie ma to jest drążek zmiany biegów.

No to słabo delikatnie mówiąc. Czyli kupuję kierę za ponad 1000 zł bez drążka i nie mogę grać na manualu? Trochę popłynęli

 

Mogłes dokupić drążek do g29 nawet z g25 pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zawiodłem się trochę na tej grze. Z jednej strony super model jazdy, a z drugiej nuuuudy. Jeździ się super, każde auto inaczej się prowadzi, ale co z tego skoro kariera jest potwornie nudna. Ciągle te same tory i na dodatek w podobnej kolejności (np. najczęściej na koniec jest Spa). Nie pamiętam czy był Brand Hatch, Barcelona, a Nordschleife to na pewno nie było. Teraz doszedłem do wyścigów, które mają po około 30 okrążeń i jedzie się to jakąś godzinę. Spoko, można pojechać, ale tak będzie chyba ze 4 razy po 7 wyścigów na tych samych torach w podobnej kolejności. Zmienią się tylko auta (BMW, McLaren, Mercedes, Ferrari). Fajne są zawody specjalne. Wyścig można jeszcze wygrać, ale progi czasowe w hotlap to nie wiem kto ustawiał. Kubica? ;) Wymiataczem nie jestem, ale jakąś miernotą też nie, a najczęściej do brązowego czasu mam 5-10s straty. W takiej sytuacji nie chce mi się nawet tego odpalać bo wiem, że i tak nic nie ugram. Gra nie zapisuje nawet czasu okrążenia jeśli jest gorszy od tego brązowego. Zaczynam żałować, że to kupiłem :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ta gra w wersji na konsole (a przynajmniej na X1) to jakiś nieśmieszny żart. "Symulator" w którym nie da się nawet ustawić czułości pedału hamulca jak się jest szczęśliwcem mającym G29/G920 z tymi śmiesznymi pedałami hamowania to jakieś nieporozumienie. Autentycznie nie da się tak grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...