Skocz do zawartości

Puppeteer


agst

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw tylko jestem, czy zakonczy sie etap inspirowania na estetyce w grze oraz wizualnym sposobie kreowania świata, czy pojdzie dalej i bedzie, jak zombie, jadło z młodego i świeżego ciała LBP; od strony budowy świata nie ma się co okłamywać: to ewidentnie LBP, tyle że w "nowym uniwersum"; ale czy pomysłów wystarczy, żeby tchnąc w to życie i zainteresować nas na dłużej?

 

(choć z drugiej strony, jeśli zrobią zrzynkę i będzie ona na wysokim poziomie, to chyba wszyscy i tak będą czekać z wywalonym jęzorem :))

czekamy

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Gra ma datę premiery - 11 września, cenę - 39.99€ oraz okładkę i nowy trailer:

 

8612237475_557486090b_o.jpg

 

I’m just back from the wonderful city of San Francisco and the 2013 Game Developers Conference. Whilst I was there I met with some members of the press to give them an exclusive look at the first two acts in Puppeteer, and also share an exciting gameplay feature reveal… Hero Heads!

 

As Kutaro, you’ll find all sorts of amazing heads to act as your noggin as you journey to get your real head back from Moon Bear King. Be careful to collect and keep the right ones, as some have the power to change and shape the world around you, while others unlock bonus stages – adding even more adventure and hilarity to this dark and fantastical tale!

 

But I’m excited to finally let the cat out of the bag (no, not Ying-Yang… I mean a metaphorical cat) about four very special heads that Kutaro will encounter on his journey and aid him in his quest. Each Hero Head possesses a power that once belonged to one of the four legendary “Moon Heroes” who fought valiantly to protect the Moon Goddess from being overthrown by the evil Moon Bear King. Alas, their powers were no match for Moon Bear King’s 12 generals who ultimately defeated the heroes, but what if someone were brave enough to attain all four of those powers and use them together? Hmmm…


At GDC we officially unveiled the first two Moon Heroes and their powers: the Shield Power of the Moon Knight, and the Bomb Power of the Moon Ninja! When Kutaro collects these Hero Heads, it adds some truly game-transforming mechanics to Puppeteer that hopefully you didn’t even see coming!

 

8612114445_720ffff89c_m.jpg8613222152_f331b8a376_m.jpg

8612189841_610a3e8b5c_m.jpg8612189841_610a3e8b5c_m.jpg

 

I’m also very excited to share with you our final packfront and let you know that Puppeteer will be available at your favourite local retailer from 11th September 2013 for only €39.99!

 

I couldn’t just drop by with all of this awesome news without bringing you something extra, so check out our brand new story trailer that offers a deeper insight into the dark happenings on the Moon.

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/04/02/puppeteer-new-trailer-box-art-and-a-release-date-oh-my/

 

 

I jeszcze dwa filmiki z gry:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Skoro jeszcze nikt nic nowego po E3 nie wkleił, to może ja to zrobię:

 

 

Zapowiada sie bardzo ciekawy tytuł. Co prawda na nie jakiś must-have na premierę(zwłaszcza, że będzie wtedy nowy Rayman, który zapowiada się lepiej według mnie), ale na pewno jak gra stanieje, to trzeba będzie w nią zagrać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie widzę. Jeżeli demo waży 6GB, to ciekawe ile pełna wersja zajmuje miejsca.

EDIT.

Przeszedłem demo i sam nie wiem co myśleć. Nie wiedziałem czego się spodziewać, ale czuje pewien niedosyt.
Gra wychodzi w złym okresie (10 wrzesień) i nawet cena 139 zł mnie raczej nie przekona. Wychodzą lepsze szpile w tym miesiącu - Rayman, GTA, Fifa, Nba, Beyond..

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

tyle wazy bo to pewnie cala gra sie sciaga od razu. duzo by mozna znalesc przykladow gdzie gra i demo waza tyle samo, chcesz potem kupic pelna wersje to tylko kluczyk 100KB sie pobierze

 

dzisiaj juz nie bede mogl wyprobowac ale jutro sie zobaczy "co to jest?". w opisie dema mozna przeczytac, "zagraj w pierwszy z trzech poziomow przygod Kutaro". ile ten jeden trwa jak to tylko trzy levele beda? jeszcze jedno pytanko, gierka jest PL?

Odnośnik do komentarza

Tak, to cała gra a kluczyk nie waży 100kb tylko 9,6 MB ;) (z pakietem teatralnym :P)

 

No demko strzelam - 15 minut? Może 20 mi zajęło - był tutorial.

Tak, full PL wersja (lektor i napisy)

 

A sama gra - dziwna - też nie wiedziałem czego się spodziewać. Bardziej pasuje mi to na grę na Vitę i dotykowy ekranik - (co prawda move'a nie chciało mi się podłączać - może jutro) ale grało się ok. - co chwilę łapałem WTF'y :D To takie połączenie LBP z teatrzykiem kukiełkowym i wymieszane wszystko z groteską - nawet wciągnęła mnie fabuła - jest zamotana - latający kot od razu mi się skojarzył z tym z Alicji w Krainie Czarów Tima Burtona - polski lektor i jest za(pipi)isty imo :D

Odnośnik do komentarza

Gra jest tak specyficzna że sam nie wiem kurde - jak masz szybkie łącze to czemu nie :D

 

Głos kota jest jeszcze lepszy xD Świetna barwa głosu. Teraz zauważyłem że  jak stoimy w miejscu i nic nie robimy to "widownia" zaczyna się niepokoić - jak nagle ruszymy to słychać "ciiiii" :) Ogólnie widownia przeżywa z nami to co się dzieje na ekranie - coś wyskoczy to słyszymy ohy i ahy itp.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak będzie dalej w samej grze ale jest niezwykle prosta - więc albo to tylko początek i potem się rozkręci albo gra jest kierowana raczej do młodszych graczy. Fajnie jak by była zbliżona poziomem trudności do LBP.

 

Smaczków jest bardzo dużo - np. zostawić menu główne i posłuchać lektora co za pierdoły chwilami wygaduje - teraz włączyłem na słuchawkach - połowy rzeczy w grze wcześniej nie wyłapałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...