Skocz do zawartości

Puppeteer


agst

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawa gierka, inna <lubie_to>
fajny pomysl ze zbieraniem glow ktore aktywowane w odpowiednich miejscach daja rozne roznosci ;)

jak ktos przeszedl demo to pewnie wie ze glowa 

pajaka

daje dostep do bonusowej planszy.

nie zauwazylem natomiast miejsca w ktorym mozna by aktywowac glowe

banana

bylo takie w ogole?

najlepsze jest to co pisal Kyo, jak nic nie robimy to te szmery na widowni a potem jak ciii jak ruszymy, zaje.bista ta pier.dolka

 

ps. dalem te glowy w spojlery bo cholera wie czy ktos nie bedzie marudzil

Odnośnik do komentarza

Wcześniej japońskie demko szału nie zrobiło, bo było bardzo krótkie (chyba mniej niż 5 minut gameplayu.. w dodatku polegającego tylko na mashowaniu kwadratu), ale po tym nowym.. gra zapowiada się rewelacyjnie. Przyjemny gameplay i design, dużo smaczków i ciekawych rozwiązań. Dodatkowo świetla oprawa audiowizualna.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Nie, jest opcja zaczecia sceny od polowy np.

Jestem prawie w polowie i z kazdym aktem ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje. Jeden z topowych exow na PS3. Wstyd, ze wczesniej nic o nim nie slyszalem, nie moge sie oderwac!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie rozdzialik dziennie robie i musze przyznac ze dla mnie gra bije na glowe little big planet czy podobne jej twory. Fabularnie jest swietnie zrobiona,zamotana i ma duzo smaczkow. Do tego niezly dubbing (chociaz ci co grali ang. mowia ze polski jest do bani) oraz fajne poczucie humoru.

Dla mnie dali po prostu swietna gierke do plusa jedna z lepszych jakie od grudnia dostalem z tego pakietu a ktorej sam bym nie kupil pewnie.

Odnośnik do komentarza

z tym savem to tak jak pisze easye ale jak wyjdziesz ładnie do menu gry i potem włączysz, natomiast jak wyszedłem od razu do XMB bo musiałem kończyć to choć byłem na końcu poziomu ( walka z jednym z generałów) to nie zapisało mi i jak wróciłem do opowieści to nie miałem wyboru tylko od początku cały level

Odnośnik do komentarza

Nie, jest opcja zaczecia sceny od polowy np.

Jestem prawie w polowie i z kazdym aktem ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje. Jeden z topowych exow na PS3. Wstyd, ze wczesniej nic o nim nie slyszalem, nie moge sie oderwac!

A kiedy wiem, że mi zapisało i że to połowa sceny?
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Napisałem już w graczpospolitej w stosownym temacie ale tu też się podzielę, bo właśnie skończyłem,

 

Od pierwszej zapowiedzi miałem na liście must have ten tytuł, jednak podczas premiery brak czasu + m.in. premiera The Last of Us spowodowały, że nie wziąłem tej platformóweczki, następnie kupiłem WiiU i PS4 więc doczekałem do wersji cebulowej z plusa ale jakaż to była smaczna cebula!

 

Mechanika to klasyczna platformówka gdzie idziemy w bok, z patentem wymiany głów, które możemy mieć naraz trzy i dają one dojścia do niedostępnych obszarów (oraz służą za życia).  Największym plusem tej gierki jest klimat i czarny humor.  Kojarzy mi się on trochę z Burtonem oraz co najważniejsze ukochanym Medievil (np levele z dyniami , kot czy niektóre poboczne postacie).  Gra jest też pełna nawiązań do innych gier/filmów np jak nazywają naszego bohatera sławnym, a potem mówią, że jednak niesławny a ten nagle strzela czerwonym prądem :)

Technicznie super stylowa, klimatyczna grafa i muza w formie teatrzyku, a polski dubbing genialnym moim zdaniem  najlepszy z wszystkich gier na PS3 (gdzie w 90 % mnie całkowicie odrzuca dubbingowanie gier).

Czas na przejście to trochę ponad 10 godzin bez masterowania.

 

Z wad to może ciut łatwa ale szczerze odetchnąłem po ciężkim New Super Mario World U, który mnie doprowadza do strasznej k.urwicy :)

 

 

Tak czy owak bardzo polecam Puppeteera dla mnie mocne 8/10 i właśnie za takie tytuły uwielbiam gry konsolowe!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem do 3 aktu i przyznam, że gra nabiera rumieńców. Z początku byłem sceptycznie nastawiony (głównie przez chaotyczną rozgrywkę), ale teraz jest już ok. Sam pomysł na grę cokolwiek dziwny - ludek z wymienną główką zapitala po kolorowych światach (teatralna stylizacja) z nożycami w rękach, nieźle :teehee:

 

Z ciekawości sprawdzę ten polski dubbng...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Miałem ochotę na jakiegoś dobrego platformera by wieczorami popykać ale zawiodłem się na grze niesamowicie.Mimo że klimat jest świetny to przynajmniej mi gra strasznie się dłuży i nie jestem w stanie jej skończyć bo zbyt męczy( nie chodzi o trudność). No nic dalej szukam jakiejś dobrej platformówki , spróbuje sly collection/ jak & dexter bo wyglądają świetnie a za czasów ps2 nie miałem okazji ograć.

Odnośnik do komentarza

Jak nie grałeś w Jaka to koniecznie jedynkę bo pózniejsze części już trochę odlatują od formuły platformera (więcej w nich strzelania i latania/jeżdzenia pojazdami) Sly'e bardzo dobre i klasyczne platformery przez cała trylogię, zainteresuj się też Ratchtem 1&2 chociaż tam też sporo strzelania a najlepiej to zagrać w Super Mario Galaxy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...