Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

W routerze musisz się zalogować, u mnie w routerze z UPC mam tu opcje portów:


350qr93.jpg



U siebie musiałem podać zakres otwarcia portów (w Start Port wpisałem 49167 ) i zamknięcia (w End Port wpisałem 65535 ), musiałem jeszcze podać IP Vity ( czyli w moim przypadku to było 192.168.0.12 ) ... i zadziałało, ale jak mówiłem kłóci mi się to z steamem

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

oglądajcie na własną odpowiedzialność, 15 min gameplaya z killzone'a z różnych momentów w kampanii single player. obejrzałem parę chwil i wiedząc jak słabo prezentuje się każda gra z vity na youtubie lub screenach, a jak faktycznie na ekranie vity śmiem twierdzić - ta gra jest w niektórych momentach nawet ładniejsza niż killzone2

 

Odnośnik do komentarza

Router: stary Linksys WAG200g

*pierwsze co zrobiłem, to ustaliłem statyczne IP dla Vity (11 na końcu, ale może byc jakakolwiek inna liczba z odpowiedniego przedziału :))

*następnie w routerze zdefiniowałem IP vity jako DMZ

 

x1Sr8jv.png

 

*kolejnym krokiem było ustawienie wspomnianych portów :)

 

kK7ByJd.png

W zasadzie to tyle, nie resetowałem niczego, po prostu wszystko normalnie już działa :) 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wszystko jak umiem/potrafie, plus porady znajomych. Wszystko tak wyglada jak u Coati`ego ale dalej nic. Odpuściłem, wiem że to wina mojego netu i jego dostawcy  (gdzie indziej na wifi łączy ładnie) ale irytuje to że wszystko działa (multi na lapkach i ps3) a tu taka lipa.Jak bedzie premiera to nie łykne dopiero po obadaniu/pożyczeniu full`a jak zadziała to kupie. 

Odnośnik do komentarza

Wstawianie vity w DMZ przy jednoczesnym forwardowaniu portów na nią jest bez sensu, bo obie metody działają tak samo, tylko że przy forwardowaniu określamy zakres portów, zaś w przypadku DMZ cały zakres jest brany pod uwagę - jedno albo drugie rozwiązanie powinno być stosowane, wybór należy do użytkownika. Niestety wiele routerów dziwnych marek ma tragiczne oprogramowanie, które de facto nie działa tak jak powinno - można sobie robić dmzty lub forwarding a i tak nie będzie to działać prawidłowo.

Odnośnik do komentarza

cholera, nie spodziewałem sie, że tak świetnie bedzie sie grało w fpsa na VITE. WOW!! Naprawde te analogi świetnie się sprawdzają. OKROPNIE WKURZA mnie  konieczosć korzystania podczas intensywnej rozgrywki z tuchscreena. Kto to (pipi)a wymyślił aby podnosić ammo klikając na środek ekranu - no do huja!!! Gra zapowiada sie genialnie ale mam nadzieje, że to naprawią,albo będzie można zmienić do gówniane sterowanie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...