Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: Zmiencie jezyk konsoli i Mercenary jest po angielsku. Zupelnie inna gra :)

ooo super :) oby w fullu też dało się zmienić język konsoli. Trochę się boję, że może byc tylko jedna wersja językowa by zmieścić grę na 4gb karcie

 

edit.listuniO my tak mieliśmy wczoraj gdy graliśmy przez imprezę z diolkiem, wojtkiem,coatim i lionelem - co chwilę kogoś wywalało. Gdy dołączaliśmy do meczu normalnie to wszystko działało cacy ale wtedy nie zawsze lądowaliśmy w tych samych teamach

 

edit2. mapka z tej bety jest zdecydowanie mniejsza niz te dwie z bety zamkniętej - tutaj bardziej walczy się na rambo, tamte są rozleglejsze i bardziej taktyczne. Poza tym wydaje mi się, że troche poziom hp obnizyli - szybciej można zabić/zginąć

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

nie wiecie co moze byc powodem tego ze na 60 prob wejscia nie moge sie polczyc? albo wywala jeszcze w lobby albo juz laduje i po chwili wywala z komnikatem ze zostalem wyrzucony ze wzgledu na polaczenir

 

http://community.killzone.com/t5/Killzone-Mercenary-PS-Vita/Advanced-Router-Guidelines-for-the-Killzone-Mercenary-Beta-on-PS/td-p/1409818

 

Tam masz poradnik jak ustawić porty w routerze itp. Poczytaj, posprawdzaj może to coś pomoże.

Odnośnik do komentarza

ciekawe od czego te dołączenie do gier zależy, mi jedynie wywalało błędy i wyrzucało przy zamkniętej becie w wersji 1.00, od patcha 1.01 aż do otwartej bety działa wszystko dobrze. Znajomi z friendlisty, którym inne gry na vicie czy ps3 w multi śmigają super też narzekają, że nie potrafią zagrać, inni tak jak ja grają i nie potrafią się nachwalić jak wszystko fajnie chodzi

Odnośnik do komentarza

Mi się udało raz połączyć za ntym razem, to pograłem na luzie z 40 min (Szprotę zciągnąłem kilka razy:))

 

Jak nie gram / nie lubię multi tak tu spróbowałem i gra się mega. Grafa super, zero laga i co ważne nawet mi szło. Niestety wyłączyłem konsolę po 2 h chciałem znowu pograć i się już nie połączyłem:(

 

Czyli ńiestety granie online nie jest mi pisane.

 

Nie wiem ocb, ale net nigdy nie sprawiał problemów, w nba na ps3 po sieci grało się elegancko, gierki ssa aż miło, a tu taki psikus, no ale giera dobra i jak bym nie miał problemów z połączeniem to łyknąłbym na premierę i grał nawet online:)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...