Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

to lagi czy to pierwszy killzone gdzie pociski przechodza przez niektore powierzchnie?

 

co do samej rozgrywki dwa duże minusy ( nie liczac tego jak czesto beta wywala do menu z błędami):

- nieszczęsne 4vs4 - super się gra jak jest full ale jak ktoś zdezerteruje w czasie meczu lub nie daj boże zrobi tak dwóch to szanse na zwycięstwo lecą na pysk

- brak piątego trybu gry w warzone - niby 5 rund ale pierwsza i ostatnia to ten sam body count czyli zwykły deadmatch

 

są tu killstreaki czy tylko jedyną szansą na dopalacza prócz jego kupna jest zebranie z rakiety van-guard?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ehh nie dostałem się, ktoś wie, czy może klucze będą wysyłać falami ?

 

Mam pytanie dotyczace sterowania. Jak celuje się gałkami ? W uncharted łatwo nie było się do tego przyzwyczaić, choć dużo pomagało celowanie samą konsolą ( co było świetnym pomysłem )

 

Osobiscie nie rozumiem, czemu gałki są tak nisko, wolałbym aby zamienić je miejscami z przyciskami, byłoby znacznie wygodniej, zwłaszcza do fpsów.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

multi jest GENIALNE - chodzi o tryb warzone - najlepszy z wszystkich killzone'ów mimo, że w każdym występował:

- nie ma już klas postaci (snajper, medyk itp) - sami kupujemy bronie i ulepszenia i sami tworzymy swoją "klasę" - pełno rzeczy do oblokowania

- tryb warzone to 5 misji, wynik końcowy gry rozkłada się proporcjonalnie - nie ma tak jak w k2 lub k3 gdzie wygrane zadanie w aktualnym trybie w warzone równało się jednemu punktowi dla drużyny - teraz punktów za podtryby jest więcej i jeśli w jakimś trybie będziemy dominować totalnie nad przeciwnym teamem to dostaniemy więcej punktów

- warzone to teraz: zwykły deatchmatch, deatchmach na ciche eliminacje, deatchmach ze zbieraniem kart zabitego przeciwnika(cyli tzn kill confirmed) tryb gdzie trzeba rozbroić głowice (za pomocą mini gry)

- ciche zabójstwa są genialne - jest nawet kontra w nich :) o wiele lepiej to przemyślane niż w k3

- co pewien czas na arenę spadają bonusy - trzeba je zdobyć co oblokowuje jakieś drony alb zagłuszacze radaru itp

 

COŚ PIĘKNEGO :)

(moje foty - gra na vicie wygląda z 5 razy lepiej)

u7cyab.jpg

mu6b84.jpgx16y5h.jpgzn3h1o.jpg

Cholerka, ta gra tak naprawde wyglada? W tym miesiacu moge wziac w koncu Vite w Playu i mocno sie nad tym zastanawiam, zwlaszcza, ze do kupna PS4 powiedzialem sobie, ze chce Vite juz miec. The time is right :)
Odnośnik do komentarza

screeny są moje, zadnego retuszu, na ekranie vity wyglada o wiele wiele wiele lepiej

calosciowo gra wyglada ciut gorzej niz killzone2 ale np ma pare efektow ktorych nawet trojka nie miala...np slepia helgastow i postacie odbijają się w realtime od powierzchni metalowych

beta moze ma nowszy build ale jest mega niestabilna, wywala z gry bardzo czesto

celuje sie ok, w opcjach mozna wlaczyc celowanie wsmomagane przez wychylenia konsoli jak w golden abbys ;)

na razie jedyne obawy co do fulla mam do tego nieszczesnego 4vs4, przy komplecie super sie gra, ale gdy nagle wyjdzie dwoch graczy to przy 2vs4 za duzo sie nie zdziala :confused:

calosc chodzi plynnie ale same tempo rozgrywki jest wolniejsze nawet od killzone2, za to lag w sterowaniu i ciezar postaci juz zblizony do tego z k3

 

ja na bank kupuje we wrzesniu, nie na premiere bo akurat jestem na urlopie ale zaraz po sie zaopatrzam :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

rozkminiam system kart - z tego co widze nasze dzienne poczynania nagradzane są kartą, która nas przez dzień opisuje - im bliżej asa tym lepiej (jest nawet joker), nie wiem od czego zależą kolory. Teraz w rozgrywce...za każdy kill mamy +50$, po trupie zostaje jego karta, jeśli ją zbierzemy(w jednym trybie warzone to mus w innych nasza chęć) dostajemy bonusowe pieniądze, tym więcej im karta przeciwnika była wyższa (czyli zabiliśmy i zebraliśmy kartę lepszego gracza). Po rozgrywce karty(tu też nie wiem od czego zależy ich ilość) rozmieszczane są na specjalnym decku przypominającym pasjansa, jak zbierzemy w ciągu dnia full, karote,pokera itp takich kart znowu mamy bonusy pieniężne. Za pieniądze awansujemy, za pieniądze też kupujemy nowe rzeczy. W sklepach co jakiś czas jest zniżka na daną broń. System van-guard też fajny - możemy być przez chwilę niewidzialni, sterować bombowcem, zakłócić radar wrogów itp. I super plus, za nowy system naliczania punktów w warzone - teraz jedna super rozegrana i zdominowana runda może zdecydować o zwycięstwie, a nie jak wcześniej jedna runda równała się jednemu puntowi.

Odnośnik do komentarza

nowy patch baaaardzo poprawia stabilność bety. Niestety ma też błąd(nie wiem czy każdemu to się przydarza), po jego pobraniu blokuje nam kasę i możliwość wyboru ekwipunku. Trzeba wtedy usunąć betę z memorki ps vity i ściągnąć i zainstalować ją na nowo.

 

Zastanawiam się z jakim wykupionym van-guardem będę grać w fullu...co najmniej kilka jest świetnych:

martys engine - sterujemy latajacym dronem na planszy zabijając wrogów
porcuine - dzialo naramienne - bron jakby z fimy predator, strzelamy rakietami przez ekran dotykowy do wrogów
sky fury - z wykososci kilkuset metrow nad plansza strzelamy do wrogow z mega działa
arc missile - dron latający za nami, który poraża prądem pobliskich wrogów
ghost - stajesz się na chwilę niewidzialny
vultur - pokazuje nam dokladna lokacje wrogow, dodtakowo widzimy ich przez sciany
x3-jmr - wylacza radar przeciwnikom
carapace - tarcza dla naszego zolnieza

 

Kusi valtur,porcuine i sky fury.

 

Ciekawe jak z mapkami...pewnie przez rozmiar memorki ograniczyli ich do 6 i znając życie dość szybko wyjdą jakieś w dlc.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

redaktorzy już dostają powoli review code pełnej wersji...jeden z neogafu napisał:

 

 

I'm playing the full version of Killzone Mercenary and graphically it's even better than the demo... 


Maybe it's the art design of the first levels but globally it's stunning. 

Killzone Mercenary it's the most impressive mobile game on the market!
Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

na razie tylko info o otwartej becie multi, w piątek podają jej termin, chcieliby by wystartowała 21 sierpnia ale jeszcze nic nie obiecują. Demo tzn fragment jednej misji z singla było jakieś 3tyg temu wysyłane w postaci kodu do ściągnięcia z sieci dla redakcji serwisów - u nas na forum np musiol i coati się załapali ;)

Odnośnik do komentarza

 

pojawił się preorder w ps store - cena świetna bo 139zł...dostępna w dwóch wersjach w zależności od tego jaki bonus preorderowy chcemy przygarnąć.
 
bierzecie z ps store czy czekacie na dobry deal na wersję na cardridge?

 

 

Ja z powodu, że nie gram w multi to kupię okazyjnie na karcie, ewentualnie poczekam na "cebulową" wersję w Plusie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...