Jump to content

Alan Wake 2.


zloto

Recommended Posts

Po tym zdjęciu, które Same Lake wrzucił parę godzin temu na swojego tweet'a, jestem niemal pewny, że coś poważniejszego jest już na rzeczy z Sezonem drugim Alana Wake'a/American Nightmare 2.

 

Od Lewej Ilkka Villi(model Alan'a Wake'a), Same Lake i Mathew Porretta(głos Alan'a Wake'a)

 

A1EZ41UCUAAcqLL.jpg

 

 

Bez powodu nie ściągali by z drugiego końca świata tego Pana po prawej aby tylko zrobić sobie wspólne zdjęcie, nie znam się na produkcji gier, ale nie jest tak, że voice acting wykonuję się na końcu developerki?

 

@SamLakeRMD

Edited by zloto
Link to comment
Guest DonSterydo

Nie mogą już sobie pozwolić na robienie jednego projektu 5 lat. Coś w przyszłym roku wypuszczą, pytanie co? Obstawiam, że na początku przyszłego roku pojawi się kolejny samodzielny dodatek - rok po American Nightmare.

 

Tak jak zloto mówi, dialogi dogrywa się na samym końcu.

Edited by DonSterydo
Link to comment
"We are working as usual, first with a relatively small team on a next-generation project," said Hakkinen.

"One wonders all the time: Can the new consoles really be that much better than the previous? Rest assured: they are, it is a quantum leap.".

 

AW nie jest marką MSu (chyba) a co do Remedy to oczywiste że nie napiszą wprost że pracujemy nad grą pod nowego xboxa, tyle.

Edited by Daddy
Link to comment

Alan Wake jest marka Remedy, MS był wydawcą i co-producentem pierwszej części na X'a, jak również zapewne dostarczał on $$ na produkcje. Jak wiadomo na produkcje dużego tytułu potrzebne są duże pieniądze ,wiec albo Remedy dalej będzie współpracować z MS, albo znalazło sobie dużego wydawce. Stawiam na to pierwsze patrząc, ze American Nightmare dalej był współtworzony z MS, jak również to, że Alan'a Wake na PC wydawała mało znana firma=dalej współpracują z MS i nie mają wielkiego wydawcy za sobą.

Link to comment
  • 4 months later...

Zadnych (pipi)a gier juz na te zabytki, to nie ma najmniejszego sensu. Ciekawi mnie wlasnie swoja droga czy z perspektywy premiery co najmniej jednego next-gena na jesien zobaczymy te najwieksze blockbustery pokroju Battlefielda 4 czy Dragon Age 3 juz niedlugo, czy raczej bedziemy zmuszeni wytrzymac do E3 jak juz kasolki stana sie niepodwazalnym faktem.

Link to comment

Zadnych (pipi)a gier juz na te zabytki, to nie ma najmniejszego sensu.

 

Dlaczego nie? Z tego co pamiętam to przy przejścu na current gena wiele gier w psx extreme ocenianych było nawet słabiej na xbox360 niż na xboxa starego. Nie miałem jednak jak tego sprawdzić, bo nie miałem pierwszego xboxa. Myślę, że MS nie porzuci tak szybko x360 więc gry będą jeszcze miały ograniczenia obecnej generacji, a na nowej lepszą grafikę czy np inteligencję przeciwników wynikajacą z możliwości lepszego sprzętu ect.

 

Ja tą grę biorę w ciemno niezależnie od tego, na którą generacje wyjdzie.

Link to comment

Mnie ciekawi w jakim kierunku rozgrywki podąży ewentualny sequel. Bo to co było w podstawowej wersji i American Nightmare trochę się różniło. W spin-offie był w zasadzie zwykły arcade, z masą strzelania, dookoła pełno mocnej broni, amunicji i baterii, do tego obniżony poziom trudności, bez problemu pozbywało się zagrożenia. Sama też Arizona to mimo wszystko nie był ten poziom co lasy Bright Falls.

Jeśli gra ma wyjść w przyszłej generacji, to Remedy może w końcu spełni obietnice i dadzą coś na wzór sandboxa, jak AW z początku był zapowiadany.

Link to comment

Osobiście wolałbym takiego Alana jak wyszedł. Oczywiście odpowiednio poprawionego, bo pewne niedogodności denerwowały. Sandboxy mi się coraz mniej podobają, a Alanowi to chyba jednak nie wszłoby na dobre. Jest taka gra, która jest właśnie tym czym miał być ów Alan Wake i nie wyszło im to na dobre - deadly premontion.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...