Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to wszystko i bezsprzecznie stamina>serca. Nie dość, że możesz na podskokach się wszędzie spinać, to komfort z podróżowania po całym świece jest dużo większy. Serca w late-game są do niczego nie przydatne, szczególnie jak już masz konkretny armor.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

2 paski do niczego nie starczą. Co Ty w ogóle gadasz :yao:  Chyba że lubisz spadać non stop z większych wzniesień, albo powoli się po nich wspinać i tracić na to czas.

 

:dynia:

 

Przeczytalem wczoraj kilka opinii, w ktorych ludzie narzekali na shrine'y wykorzystujace motion controlsy. Gralem na pro controllerze i te swiatynie byly wg mnie jednymi z najlepszych w grze, zero problemow. Moze to wina tableta/joyconow? Mial ktos z tymi swiatyniami problemy?

Odnośnik do komentarza

Ganon poszedł w końcu do piachu, a hype minął, więc na chłodno mogę stwierdzić, że to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, choć nie bez wad. I choć zalety przyćmiewają niektóre słabsze elementy, to jednak nie przyćmią słabych bossów, to co było wizytówką serii, rozumiem że tematyczni, bo niby mieli pasować do dungeonów, ale niestety to najsłabszy element gry, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Skoro zdrowywariat rzucił bez zbędnych emocji podsumowanie to ja też mogę. Zeldę skończyłem jeszcze w marcu, więc miałem jeszcze więcej czasu, żeby spojrzeć na trzeźwo. Przyznaję, że poprzednie Zeldy miały lepszych bossów, rozumiem, że niektórym może nie pasować to w jaki sposób występuje w niej muzyka, grałem przed patchami, więc czasem framerate też przeszkadzał, ale nadal uważam, że nigdy nie grałem w lepszą grę i niezmiennie daję 10/10 oraz nie mogę doczekać się DLC.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Mi muzyka, i sposób w jaki została podana, bardzo pasuje, a największe wrażenie zrobił na mnie sam początek, pierwsze pięć minut, tego nie zapomnę, podobnie jak momentu gdy dostałem lotnię, poczułem wolność, a zarazem zostałem przygnieciony ogromem :). Też daję dychę, bo świetnie się bawiłem, i chętnie wrócę pozbierać resztę Koroków, gdy pojawią się dodatki, a ten nowy dungeon to bym w zimowej lokacji raczej umieścił.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...