Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

ale pro controller ma zyroskop  :lapka: i czytnik nfc, nie wiem jak z hd rumble

Dopiero teraz się wczytałem, że Tobie chodziło chyba o pro controller na Switchu - ja mówiłem o tym z WiiU, który ma jedynie wibracje, czytnika nfc ani tym bardziej żyroskopu to ja tam znalazłem :lapka:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wii U chyba jednak mało kto sobie zostawił. Ja osobiście się pozbyłem na rzecz Switcha. Nie ma może na niego za wiele gier, ale na razie jestem może w 1/4-1/3 Zeldy i nie wiem kiedy to skończę a do grania mam jeszcze New3DS, Vitę. Więc jest w co pykać :-) No i jednak to, że można grę zabrać ze sobą WSZĘDZIE to jest dla mnie plus nad plusy. Już dawno powinno to być możliwe. Remote Play czy jakieś synci save'ów to nie to samo. Tu masz pyk i grasz :-)

Odnośnik do komentarza

Switch już sprzedał się w 1/10 tego co WiiU przez całe życie. Więc szybciutko. O ile WiiU to świetny sprzęt do ogrywania gier Ninny, to jednak archaiczne rozwiązania zawsze bolały. Przykład - chcesz zagrać w gry na Wii - musisz mieć kontrolery. Standardowo, musisz do nich ładować baterię. Lata 90e. Masz nieszczęsnego Gamepada z okropnym ekranem TN, ze streamem z konsoli w obrębie pokoju, może dwóch, z rozmyciem. Sam Gamepad ma ekran oporowy, wykrywający 1 punk nacisku, w dobie Androida i iPhone'a. Ma słabą baterię, mi cięgle się rozładowywał (miałem konsole od nowości, ze sklepu). Więc mają bezprzewodowy kontroler i tak z 80% musiał być podłączony do dodatkowego zasilacza, bo miał niestandardowe wejście. Dużo tego. Switch nie ma tych przypadłości. Nie ma też na razie starych gier ale ich czas nadejdzie :-)

 

@P-chan: Kto bogatemu zabroni ;-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Brakuje mi w tej grze post-game contentu. Jakiegoś mega bossa albo lokacji z koks przeciwnikami, w których ulepszone zbroje do max poziomu i set bonusy byłby naprawdę przydatne. Jakichś bonusowych shrinów z mega hardkorowymi zagadkami. Czegokolwiek, do czego faktycznie trzeba by się było solidnie przygotować, narobić najlepszych potraw, zdobyć najlepsze zbroje i bronie, mieć ulepszone wszystkie itemki, wykupione kamuflujące maski itp. Czegoś, co by mnie zmotywowało do zbierania hajsu na ostatnią wróżkę i ulepszaniu tych wszystkich zbroi itd.

Bo bym sobie pograł jeszcze, a z ciekawych rzeczy zostały tylko 4 shriny i Ganon :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na takie ogromne gry to ja nie mam czasu, żeby przechodzić 2 razy, więc zwisa mi ten hard (teraz), ale dodatki, nowy dungeon, nowe shriny, jestem na tak. Po kilka razy to przechodzę gry, które mi się bardzo podobają, i które da się skończyć w kilkanaście godzin, no cóż, każdy jest inny.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

No i skończyłem, wszystkie shriny zrobione, wspomnienia odkryte, ponad 300 koroków na koncie i 120 godzin na liczniku. Prawie się popłakałem na zakończeniu. Nie dlatego, że było niesamowite. Było zwykłe do bólu, ale ten moment mojej realizacji, że to już koniec tej wspaniałej przygody połączony z głównym motywem serii... Czułem pustkę jak po skończeniu ulubionego serialu. A wiecie kiedy ostatnio coś takiego poczułem przy gierce? Raz. Przy The Longest Journey. 10 lat temu.

Gra idealna nie jest. Mógłbym całe akapity pisać o tym, co bym w niej poprawił lub zmienił, ale to bez znaczenia. To co Zelda robi dobrze, robi najlepiej ze wszystkich. Ile bym wad nie wypunktował, niczego to nie zmieni, dla mnie to 10/10 i najlepszy open world w historii.

EDIT

A i mam pytanie. W opcjach jak wejdziecie w zakładkę "abilities" co macie w ostatniej rubryce? U mnie znaki zapytania. Myślałem, że to jakiś skill, który odblokuje później, no ale później niż koniec gry już się chyba nie da i mi to spokoju nie daje :D

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...