Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie zrobiłem przerwę od gierek na najbliższe 2 tygodnie aby sobie zrobić mały detoks i mieć jeszcze większą chętkę na granie w Breath of the Wild (zresztą Fallout 4 to obecnie moje rozczarowanie roku - spier.dolili wszystko co podobało mi się w 3-jce i New Vegas).

Odnośnik do komentarza

Ja nie biore. stwierdzilem ze (pipi)e taka polityke nintendo i sztuczne podbijanie cen. wezme pod koniec roku na switcha, olewajac wersje na wii u

 

Jakie znowu podbijanie cen, co Ty bredzisz. Zelda i wszystkie inne nintendowe gry kosztują 60

dolcow plus tax co, np w NY daje 65 dolarów x4 daje 260 zeta. W Polsce sobie policz 60 plus 23% VAT czyli 74 dolary x 4 daje 295 zeta. No serio ktoś ci ceny zawyża? Raczej podziękuj za lata zaniżonych cen

Odnośnik do komentarza

Ja biorę, na Switch na pewno. Mam jeszcze preorder na Wii U w cenie 210zł, ale waham się czy brać.

Chętnie odkupię.

Właśnie chciałem kupić swoją kopię na Wii U, ale cena jakieś 50 zł od tego co zapamiętałem :D. Więc sam nie wiem już.

Odnośnik do komentarza

 

Spoko, ale zagrywka z ceną poniżej pasa- wersja na wiiu. Z 179 na 250.... 

 

Osoby, które złożyły odpowiednio wcześniej pre-order płacą 210zł  :sorcerer:

 

Ja tam zapłacę za wersje na Wii U 202 zł  :whistling:

 

I grę biorę na premierę, najpierw ogram na Wii U, a później  gdy stanę się posiadaczem Switch'a to i na nim...

 

Ja sobie zrobiłem przerwę od gierek na najbliższe 2 tygodnie aby sobie zrobić mały detoks i mieć jeszcze większą chętkę na granie w Breath of the Wild (zresztą Fallout 4 to obecnie moje rozczarowanie roku - spier.dolili wszystko co podobało mi się w 3-jce i New Vegas).

Wpakowałem się obecnie w Yakuzę 0 i mam nadzieję że przed Zeldą skończę...

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja sobie zrobiłem przerwę od gierek na najbliższe 2 tygodnie aby sobie zrobić mały detoks i mieć jeszcze większą chętkę na granie w Breath of the Wild.

A ja całkowicie odwrotnie - hajp tak mi się udzielił, że ogrywam aktualnie Skyward Sword (po raz pierwszy). W wywiadach na temat Breath of the Wild twórcy gry często przywołują tytuł 25-lecia Legendy Zeldy jako punkt odniesienia, a samo Breath of the Wild jako rozszerzenie tegoż pomysłu. Z tego powodu chciałem zaznajomić się z poprzednią odsłoną zanim dostanę w łapki Zeldę 8. generacji konsolowego grania. Tytuł jest świetny (tak jak poprzednio ograne Wind Waker HD i Twilight Princess HD), więc automatycznie oczekiwania co do Breath of the Wild wzrosły jeszcze bardziej. Oby to nie okazało się być zgubne ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądam filmiki i powiem:

 

1) ta gra wygląda pięknie, design robi swoje!

2) oni naprawdę mieli w planie przebić Ocarynę, i chyba się im to uda?

3) ta gra ma ponoć 24 sloty na ważne przedmioty jak: magnes, ładowanie energią obiektów, czy tworzenie kostek z lodu.

4) ta gra ma to na co czego inne gry nowej generacji nie mają, świetną fizykę...

5) ...i świetną mechanikę!

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...