Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak mi się wydaje, że z Kinectem nie będzie to miało nic wspólnego, Kinect to jednak wykrywanie w 3D. To będzie pewnie lepszy Eye Toy do pracy z Move. Nie mają co starać się rywalizować z Kinectem bo już na starcie by byli spaleni - Kinect ma jednak za sobą 3 lata ekstensywnych testów na bardzo dużej populacji. Lepiej dla nich będzie ulepszać formułę Move.

Moim zdaniem nie. Move im zupełnie nie wyszedł i nie ma to przyszłości, ew. będzie to wyglądało jak teraz, czyli albo pad albo pałka, dla mnie kicha. Rozwiązanie z kamerką jest bardziej uniwersalne i może byc używane jednocześnie z padem (część produkcji casualowej może być nadal skierowana tylko pod kamerkę i pewnie w celu pozyskiwania party gamerów tak będzie). SONY podbiera dobre rozwiązania i nie widzę w tym nic złego. Ja jestem z takiego obrotu sprawy zadowolony, bo jeżeli 20.02 będziemy podnosić szczęki z podłogi, to M$ na E3 nie może sobie pozwolić na bycie "gorszym". To jest zawsze wielki plus bycia drugim (a właściwie trzecim, bo N już wypuściło swoją nową konsolkę), że można coś poprawić względem konkurencji (co dziwne nasze ulubione firmy chyba nie zawsze zdają sobie z tego sprawę). Liczę, że SONY postawi bardzoooo wysoko poprzeczkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli sony chce podnieść poprzeczkę to niech ogłosi że premiera ps4 to marzec 2013. Wtedy wszyscy mówiliby tylko o konsoli sony a microsoft miałby kłopot.

 

Mielibyśmy sporo śmiechu, a kilku ultrafanboi SONY powiesiłoby się za lewe jądro z zachwytu nie wiedząc czemu. Jeżeli już tak fantazjujemy, to najlepszym rozwiązaniem, które mogłoby zatłuc M$ byłaby premiera na dzień przed E3. Mielibyśmy wtedy starcie konsoli z zapowiedzią konsoli. Jak na moje zapowiedzi i obietnice zawsze przegrywają z namacalnym sprzętem, a w każdym bądź razie jestem skłonny wydać na nie pieniądze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

I jeśli sony chce uratować vitę to niech ogłosi że wszystkie exy na ps4 będa wykorzystywać vitę podobnie jak na wiiu pad, coś jak better with kinect na xboxie. Wtedy posiadacze ps4 kupią vite i na odwrót.

 

Lol, już widzę tabuny ludzi kupujących kontroler za 250$

Odnośnik do komentarza

nie musisz wklejać filmików wiemy że Sony jest nieudolne .. i technologicznie zacofane ...

To nie przeszkodziło Microsoftowi, żeby zerżnać od nich pomysł eyetoya. No ale lepiej już niech kopiują od innych, to im przynajmniej jakoś wychodzi, bo jak próbują coś sami wprowadzić to tylko się jeszcze bardziej ośmieszają (HD-DVD :rofl: ).

A co do technologicznego zacofania, to nie miałeś przypadkiem na myśli firmy, która do swojej "nextgenowej" konsoli zapomniała wrzucić kartę sieci bezprzewodowej? Ciekawe co w nowym xboxie wytną aby potem sprzedawać za dodatkową opłatą?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

znaczy sie jak headsety w ps3? coś co powinno być w zestawie a tego nie ma? a tak woogle to nie ogarniam z tym wifi w xboxie, przecierz kazda wersja slim ma wifi tylko fat nie miał wifi, to taki argument jak wytykanie linuxa w ps3 ze był a go teraz niema. ogarnijcie sie. i tak pewnie 90% z was ma podpięte po kablu net do ps3 bo to jedyne słuszne połacznie z nete z zyebaną kartą sieciową ps3 by nie zrywało połączenia/ download był jak u białego człowieka więc STFU hipokryci.

Edytowane przez Dr.Suess
Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo ale co w tym złego, że firma A zainspiruje się z produktem firmy B i stworzy produkt jeszcze lepszy? Ja tu widzę postęp a to chyba pożądane zjawisko. Jak widzę teksty typu "Sony zerżnęło od MS a MS od Nintendo" to trochę mnie ściska, owszem innowacyjność jest ceniona ale co złego jest w wykorzystaniu i ulepszaniu dobrych pomysłów?

Odnośnik do komentarza

Dzis w tvncnbc prezes cdreda a propos dyskusji o wiedzminie 3 i jego docelowych platform wymienil: PC i wiodace (czyt. najmocniejsze) konsole. Zapytany jakie to konsole wymigal sie stwierdzeniem, ze nie wolno mu o tym mowic. Ergo nowe konsole "juz sa" i dewi znaja specyfikacje wiec 20go spodziewam sie ogloszenia tejze przez sony. A pozniej moga juz puszczac troll-trailery jak te z killzone 2 i motorstorma.

Odnośnik do komentarza

 

I jeśli sony chce uratować vitę to niech ogłosi że wszystkie exy na ps4 będa wykorzystywać vitę podobnie jak na wiiu pad, coś jak better with kinect na xboxie. Wtedy posiadacze ps4 kupią vite i na odwrót.

 

Lol, już widzę tabuny ludzi kupujących kontroler za 250$

Na kinecta znalazło się 18 milionów 

1125157_o.gif

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

..Ergo nowe konsole "juz sa" i dewi znaja specyfikacje.....

Też mi nowina , jak byś nie zauważył gry na next-geny są już od pewnego czasu w produkcji więc nie wiem skąd u ciebie takie zaskoczenie.

 

Mowisz o tych grach w produkcji na next-geny, ktore na targach puszczane sa z PC? Aha.

 

Z reszta wziales tylko fragment wypowiedzi, ktory nie byl istotny dla meritum wiec napisze jakby ktos jeszcze nie skumal: 20.02 sony oglosi nowa konsole. Nie liczcie na nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...