Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wchodzę do tematu z nadzieją przeczytania nowych plotek, jakie to PS4 będzie za(pipi)i.ste, a nowy X ch.ujow, a tu jakieś CW.

 

ja też wchodzę do tematu by przeczytać coś ciekawego a przeważnie są to jedynie gify z kazem.

W tym temacie? Chyba coś ci się pomyliło, poza tym nie moja wina, że cały internet czeka na 20.02.

Odnośnik do komentarza

szkoda, że pewnie po 20 lutego dalej będziemy mieli wątpliwości,baa będzie ich znacznie więcej. Pewniacko pokażą jedynie wygląd ps4 i kilka trailerów. Na szczegóły przyjdzie nam czekać na E3 albo jeszcze dalej. Baa pewnie najmniej fajne informacje dla graczy będą się starali ukryć do premiery.

 

Ja mam nadzieję, że Sony nie pójdzie drogą Vity i nie da ograniczenia do jednego konta na konsoli. Jak do tego dojdzie konieczność podłączenia pod sieć czy rzekomy brak innego wyjścia a/v niż hdmi to pies pogrzebany jak dla mnie i sik totalny na nową generację.

 

a po co Ci inne wyjście niż hdmi w konsoli ? Chyba  nie chcesz powiedzieć że będziesz grał na kineskopie albo jakimś monitorku 15 cali 

Odnośnik do komentarza

 

 

Wchodzę do tematu z nadzieją przeczytania nowych plotek, jakie to PS4 będzie za(pipi)i.ste, a nowy X ch.ujow, a tu jakieś CW.

 

ja też wchodzę do tematu by przeczytać coś ciekawego a przeważnie są to jedynie gify z kazem.

W tym temacie? Chyba coś ci się pomyliło, poza tym nie moja wina, że cały internet czeka na 20.02.

 

CW czy ten temat, co za różnica, myślę że sporo osób z foruma odwiedza neogaf i sporo już tych obrazków widziało.

 

Poza tym - http://kazhiraiceo.tumblr.com/ tutaj są wszystkie uploadowane

Odnośnik do komentarza

 

szkoda, że pewnie po 20 lutego dalej będziemy mieli wątpliwości,baa będzie ich znacznie więcej. Pewniacko pokażą jedynie wygląd ps4 i kilka trailerów. Na szczegóły przyjdzie nam czekać na E3 albo jeszcze dalej. Baa pewnie najmniej fajne informacje dla graczy będą się starali ukryć do premiery.

 

Ja mam nadzieję, że Sony nie pójdzie drogą Vity i nie da ograniczenia do jednego konta na konsoli. Jak do tego dojdzie konieczność podłączenia pod sieć czy rzekomy brak innego wyjścia a/v niż hdmi to pies pogrzebany jak dla mnie i sik totalny na nową generację.

 

a po co Ci inne wyjście niż hdmi w konsoli ? Chyba  nie chcesz powiedzieć że będziesz grał na kineskopie albo jakimś monitorku 15 cali 

ja akurat mam ctr hd z wejsciem na componenta po ktorym leci obraz w 720p lub 1080i i gdyby nie fakt,że ma tylko 32 cale to bym go chyba nigdy nie zamierzał zmieniać. Wiem, że lcd/led są pod wieloma względami lepsze (a pod niektórymi miażdżą) niż ten tv o parametrach starych monitorów do kompa ale dalej mam lepsze czernie i naturalniejsze kolory niż wiele nowych tv, nie mam problemu z imputlagiem bo u mnie te pojęcie nie występuje, gry praktycznie nie mają poszarpanych krawędzi, a w klasyki z ps1 i ps2 mogę grać bez najmniejszego zająknięcia.

Odnośnik do komentarza

 

On February 7, 2013, the US Patent
& Trademark Office published a patent application from Sony that is
technically about the PlayStation Vita and their new and upcoming
connectors.
Sony states that the connectors are for "connecting the
electronic apparatus to peripheral apparatuses" at the bottom and side
surfaces of the device housing. Sony's patent filing specifically states
that the next generation PS Vita will gain USB, HDMI and a power supply
connector described as a parallelepiped connector.

Sony's patent application was originally filed in the US in Q3 2012 but months earlier in Japan. The
photo above was taken from Sony website on February 7, 2013. It's
juxtaposed to Sony's patent figures 1 and 2 which expose the new ports.
In comparison, we see the new ports clearly.


Source

 

Byłoby bardzo zabawnie jakby to przedstawili 20 lutego :]

Odnośnik do komentarza

Wpłaciłbym SONY pięć zeta na konto za trolling roku.
 

edit. Co do intalacji, to jeżeli mają zwiększyć szybkość loadingów, zmniejszyć hałas itp., to zawsze jestem za. Nawet sama perspektywa oszczędzania napędu jest wystarczającym powodem, żeby instalować gierki. To mnie nigdy nie bolało, ale ja jestem starym pececiarzem ;)

 

Pady o ile nie zajdą konkretne zmiany (czyli wprowadzenie wyświetlaczy/touchpada itp.), nie licząc kosmetyki, to jednak fajnie jak by były kompatybilne

 

Kinect 2.0 jako standard to strzał w dziesiątkę, już pisałem kilka razy dlaczego, a ci którzy nie widzą potencjału w takim rozwiązaniu niech się dwa razy zastanowią czy interesuje ich jakikolwiek postęp i innowacyjność (ale taka znana choćby z DSa czyli IDEALNIE skomponowana ergonomia i użytecznośność) czy wolą dostać powtórkę z rozrywki. Oczywiście jest ryzyko, że M$ to skopie, ale standaryzacja powinna ograniczyć taką możliwość

 

Stawiam, że obaj producenci pilnie śledzą plany konkurencji w kwestii używek, więc również przychylam się do zdania, że nikt tutaj sobie w kolano strzelał nie będzie. Gorzej jednak, jeżeli uznają wspólnie, że gry podobnie jak teraz na PC będą "jednorazowe". Już teraz zapowiadany jest wzrost cen nextgenowych produkcji co w sytuacji, kiedy uniemożliwi się sprzedaż wtórną może być gwoździem do trumny dla moich planów zakupowych (za duże ryzyko, że właduję powiedzmy 250 zł w gierę, która nie jest tego warta, na PC to mimo wszystko mniej niż połowa tej kwoty). Gdyby zapowiadali obniżenie (a przynajmniej utrzymanie) cen z obecnej generacji, to jednorazowe; gierki by mi tak nie wadziły, ale sytuacja jest zupełnie inna. 5h kampania za 250 zł...</p>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

 

szkoda, że pewnie po 20 lutego dalej będziemy mieli wątpliwości,baa będzie ich znacznie więcej. Pewniacko pokażą jedynie wygląd ps4 i kilka trailerów. Na szczegóły przyjdzie nam czekać na E3 albo jeszcze dalej. Baa pewnie najmniej fajne informacje dla graczy będą się starali ukryć do premiery.

 

Ja mam nadzieję, że Sony nie pójdzie drogą Vity i nie da ograniczenia do jednego konta na konsoli. Jak do tego dojdzie konieczność podłączenia pod sieć czy rzekomy brak innego wyjścia a/v niż hdmi to pies pogrzebany jak dla mnie i sik totalny na nową generację.

 

a po co Ci inne wyjście niż hdmi w konsoli ? Chyba  nie chcesz powiedzieć że będziesz grał na kineskopie albo jakimś monitorku 15 cali 

Optyk by się przydał. Nie chcę amplitunera na śmieci wyrzucać

Odnośnik do komentarza
jeśli ta nowa Vita miałaby lepszą beterię lub wbudowaną pamieć flash do instalowania gierek to jestem jak najbardziej za nowym modelem. Co serio po tym hdmi? Gry na vitę chodzą w większości poniżej rozdzielczości ekraniku i często nawet nie mają AA - na wielkich telewizorach full hd będą wyglądać obskurnie. Vita ma zaje.bisty 5 calowy OLED i ten wyświetlacz to jedyne miejsce gdzie gierki z tej konsoli prezentują się godnie.

 

Poza tym jako były posiadacz psp i osoba, która zna wielu posiadaczy tej konsolki - nigdy nie słyszałem by ktokolwiek podłączał ją pod tv choć miała taką możliwość.
Odnośnik do komentarza

No właśnie patrzę na specyfikację i się dziwię czemu to odcięli. PS3 też ma możliwość puszczenia nieskopresowanego dzwięku, więc nie jest takie lepsze. A X360 to chyba długo nie mial w ogóle obsugi dzwieku po hdmi, czy już mylę informację ?

 No i w ogóle dziwna akcja, jak ktoś kupuje "porządny" sprzęt audio to starcza on na dużo więcej niz powiedzmy nowy TV czy tam konsola.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...