Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Sony chce zmiażdżyć konkurencje to MUSI pokazać tech demo Unacharted i Gran Turismo.

iIxzk8NrwpWc5.gif

Ale jaka konkurencje? Na chwile obecna MS nie pokazal nic,wiadomo tylko troche ze bedzie to glownie konsola nastawiona na casuali.

Sam fakt ze zrobia to pierwsi da im duza przewage nad MS,i jesli tylko nie dadza dupy z data premiery konsoli i wyjdzie przed MS to wygraja.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Jeśli Sony chce zmiażdżyć konkurencje to MUSI pokazać tech demo Unacharted i Gran Turismo.

Ale jaka konkurencje? Na chwile obecna MS nie pokazal nic,wiadomo tylko troche ze bedzie to glownie konsola nastawiona na casuali.

 

Aha XD

Odnośnik do komentarza

Ja obstawiam, że i Sony i Microsoft zwalczą handel używkami na zasadzie podobnej do działania STEAM'a. Kupisz sobie gierkę w pudełku z kodem. Wklepiesz kod i możesz grać w grę, płytę możesz wyrzucić, bo zawsze będziesz mógł ją pobrać sobie ze store'a czy marketu. Nie wiem czy już to działa, czy wkrótce, ale Sony zapowiedziało że wszystko ma lądować w cyfrowej dystrybucji.

 

Mnie przekonają gry. Wybiorę najpierw tę platformę w której będę widział więcej dobrych exclusivów.

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli Sony chce zmiażdżyć konkurencje to MUSI pokazać tech demo Unacharted i Gran Turismo.

Ale jaka konkurencje? Na chwile obecna MS nie pokazal nic,wiadomo tylko troche ze bedzie to glownie konsola nastawiona na casuali.

Sam fakt ze zrobia to pierwsi da im duza przewage nad MS,i jesli tylko nie dadza dupy z data premiery konsoli i wyjdzie przed MS to wygraja.

Zdziwisz się bardzo na E3. Microsoft wyskoczy pewnie z fotorealistyczną Forzą 5, Gears of War 4 i zapowiedzią Halo 5. Do teraz nie pokazano szerokiej publiczności żadnej next genowej gry wywołującej opad szczeny . Sony może być pierwsze już 20 lutego ale bez swoich najlepszych devów to nie będzie udany pokaz. 

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

The Times: „Sony rozważa wycenę PS4 w okolicach 300 funtów”

 

Spekulacje na temat ceny następnej stacjonarnej konsoli Sony są czymś, co elektryzuje chyba każdego oczekującego wreszcie nowych sprzętów. Mając na uwadze wysoką cenę PlayStation 3 i kłopotów w jakich wpędzili się włodarze Sony, racjonalne jest teraz wycenienie sprzętu tak, by nie przynosił strat, ale był atrakcyjny cenowo dla przeciętnego zjadacza chleba...

 

Tym razem brytyjski The Times donosi o możliwej cenie konsoli PlayStation 4, która według informatorów serwisu oscylować będzie około 300 funtów, co potwierdza wcześniejsze doniesienia o możliwej cenie w granicach 1599 złotych na naszym rynku. Oczywiście nie są to pewne informacje, ale jako kolejne potwierdzenie krążących plotek pozwalają patrzeć optymistycznie na ilość gotówki potrzebnej do zakupu PS4.

 

Gdyby faktycznie PlayStation 4 wyceniono na około 300 funtów, byłoby to o ponad 100 funtów taniej niż aktualnie panująca konsola Sony kosztowała na starcie. Po aktualnym kursie funta, przyszłoby nam zapłacić tylko 1456 złotych! Oczywiście nie możemy przeliczać bezpośrednio w taki sposób i bliżej byłoby 1599 złotych, ale możemy sobie tylko wyobrazić jak dużym sukcesem może być tak tania konsola.

Odnośnik do komentarza

Wsparcie dla Kinect 2.0 to pewniak ale wierzę, że nowe Gearsy spowodują u mnie podobny zachwyt oprawą co materiały promocyjne Gears of War z 2006 roku. To był pierwszy, prawdziwie next-genowy tytuł. Wprowadził topowe rozwiązania, które z biegiem czasu stały się standardem w TPS i nawet w FPS'ach (Killzone 2&3, Far Cry 3, Crysis 2) - cover system. To było coś naprawdę świeżego w 2006.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja mam nadzieje że tak.Uniwersum jest ogromne i bardzo ciekawe.Na przykład gra fabularnie ukazująca dzień wyjścia plus nowi bohaterowie i ich perpektywa odbioru wydarzeń.

 

Girsy nie mają żadnego uniwersum :P Jest miejsce na ewentualnie jeden czy dwa spinoffy, ale na kontynuację materiał się skończył. Będzie trzeba obserwować i wypatrywać nowych książek bo to one, tak jak w przypadku Halo, nakreślą co zobaczymy w kontynuacji. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Andrew, prędzej bym się spodziewał, że Epic z uwagi na nieumiejętność w wypromowaniu czegokolwiek poza Girsami, podpisze kolejną umowę wydawniczą z MS na zupełnie nowe IP. 

 

Nowy Girs pojawi się w okolicach E3 2014.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...