Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod prośbę :) Bo Gęsior np. Ciebie było kiepsko słychać no chyba że włączyłeś tryb zagłuszania byśmy Żony nie słuchali ;). Jeszcze jedno skoro ktoś mi dał prawa jednoego z Adminów :):music: mam propozycję by Ci co mają HS włączali go na Zespół będzie rażniej.

Wpiszemy to w regulaminie.

Fajna grafikę znalazłem ze statsami serwera:

382ad28a-0302-43e9-95cb-6f0e601669d4.png

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Serwery sa usuwane,ze ustawianie meczy typu tylko noze i podawanie tego w tytule,rowniez nie mozesz zabronic ludzia korzystania z danej broni lub w przypadku shotgun konkretnego typu amunicji.

 

czyli wynajmuje się dany serwer po to aby nie można było do niego dołączyć, a jak już się to uda to później wywala wszystkich bo w Twoim serwerze za którego Ty zapłaciłeś nie możesz ustalić takich rzeczy. . . . . . . . . . . .

Ogólnie przy dołączaniu przez szybką grę powinna być możliwość aby wykluczyć możliwość dołączania do prywatnych serwerów, gdyż ostatnio 3 razy dołączałem i 3 razy mnie wywalili (pomimo, że grałem normalnie nic nie odpierdzielając)

 

 

(null)

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

ostatnio 3 razy dołączałem i 3 razy mnie wywalili (pomimo, że grałem normalnie nic nie odpierdzielając)

Grez, jak w sobote dolaczyles do mnie do podboju na Omanskiej do przeciwnej druzyny, to w pare chwil mi ratio z 10-5 na 10-9 zmieniles- gdybym mogl, to tez bym Cie wtedy wywalil :P;)

wyglada na to ze to bedzie nowa plaga, zwłaszcza, ze serwerów DICE OFFICIAL coraz mniej widzę ...

Trzeba w wyszukiwarke serwerow wbijac i DICE wpisac- wtedy tylko oficjalne wyskakuja (ok. tysiaca serwerow na ok. 90 stronach). Ostatnio probowalem, bo wlasnie przy normalnym filtrze praktycznie same prywatne sie pojawialy, a mam w doopie dolaczanie do nich- czesto wpierdzielaja tam np. 1700 ticketow na metrze czy tez wywalaja bez powodu wlasnie. Teraz gram tylko na naszym albo na oficjalnych- zadnych prywatnych wiecej... Zgadzam sie z Grezem- powinna byc opcja w filtrze "Official servers ONLY".

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Serwery sa usuwane,ze ustawianie meczy typu tylko noze i podawanie tego w tytule,rowniez nie mozesz zabronic ludzia korzystania z danej broni lub w przypadku shotgun konkretnego typu amunicji.

 

czyli wynajmuje się dany serwer po to aby nie można było do niego dołączyć, a jak już się to uda to później wywala wszystkich bo w Twoim serwerze za którego Ty zapłaciłeś nie możesz ustalić takich rzeczy. . . . . . . . . . . .

Ogólnie przy dołączaniu przez szybką grę powinna być możliwość aby wykluczyć możliwość dołączania do prywatnych serwerów, gdyż ostatnio 3 razy dołączałem i 3 razy mnie wywalili (pomimo, że grałem normalnie nic nie odpierdzielając)

 

 

(null)

 

Jest to uznawana po pierwsze za boostowanie po drugie,jest to za duza ingerencja i zmiana w rozgrywce.

Odnośnik do komentarza

bo to jest boostowanie...

Ja nie miałem żadnej baretki za kille nożem dopóki na Sekwanie nie pograliśmy ze sobą przez 15 minut "knife only" :) Teraz mam aż 4!!! :D

W ten sposób błyskawicznie można sobie zboostować snajperki czy dowolną broń dlatego DICE się to nie podoba - takie rzeczy tylko na prywatach a nie na prywatach - publicach

 

Fruu

Ja mam bardzo często freeez w momencie kiedy chcę sprawdzić wynik a jestem martwy - tuż przed respawnem - i nakłada się na siebie tabelka z wynikami i menu z wyborem respawnu...

Jesteś pewny, że statsty ci przepadły? Mnie zawsze zapisuje, nawet przy zwisie

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Dzis mialem pierwszego frezza po paczu i poszlo sie yebac 45 min rozgrywka z za(pipi)iaszczym ratio grrrrr zamiast zrelaksowany poszedlem do roboty na w#&*wie. Zauwazyl ktos jakas powtarzalnosc w tych zwiechach np. Dluga rozgrywka, za duzo podskokow, przysiadow szybkie machanie glowa? ;]

Jedyna powtarzalnosc, jaka ja do tej pory z tym zauwazylem:

- regularnie zawiesza mi konsole w czasie podboju na omanskiej. Od patcha chyba tylko raz sie bez zwiechy udalo (wtedy w sobote z Grezem), pozostale praktycznie zawsze zwiecha, wczoraj nawet dwa razy w ciagu jednego meczu (dolaczylem po restarcie i za niedlugo znowu to samo...)

 

Ktos tam wczesniej pisal, ze sklad Alfa sie wiesza- w sumie nie zwrocilem na to uwagi...

 

e: mi po patchu (a moze dzieki temu serwerowi ;) ) akurat kosy za(pipi)iscie wchodza- od piatku do niedzieli wpadlo w sumie chyba 60, w czego 55 tylko w pt-sob :) Do tego chyba 7 baretek, no i 3. gwiazdka juz jest :) A dodam, ze ani razu w zadnym knife-party (niestety) nie bralem udzialu :) Sam nie wiem, od czego to zalezy- chyba glownie od szczescia po prostu :) W ogole patch chyba zredukowal (albo calkiem wyeliminowal- musze sprawdzic dokladnie przy okazji) "naladowywanie sie" noza. W ogole do medalu tylko 30 baretek potrzeba (wczesniej chyba 50 bylo)- od weekendu to widze jako do zrobienia :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja mam bardzo często freeez w momencie kiedy chcę sprawdzić wynik a jestem martwy - tuż przed respawnem - i nakłada się na siebie tabelka z wynikami i menu z wyborem respawnu...

To był najczęstszy powód zawiech w moich grach, przez ten bug musiałem odzwyczaić się od częstego zaglądania na tabelę wyników.

 

tommi, nożyk teraz ładuje się błyskawicznie. Na chwilę pokazuje się broń i już możesz ciachać ponownie.

Odnośnik do komentarza

 

Fruu

Ja mam bardzo często freeez w momencie kiedy chcę sprawdzić wynik a jestem martwy - tuż przed respawnem - i nakłada się na siebie tabelka z wynikami i menu z wyborem respawnu...

Jesteś pewny, że statsty ci przepadły? Mnie zawsze zapisuje, nawet przy zwisie

Ok, Dice zwracam honor staty zapisane sprawdzalem zaraz po zawieszcze na BL i nie bylo, teraz zobaczylem za sa, takze luz.

U mnie do medalu za kose jeszcze daleka droga (4 baretki) ale zaraz po handgunie biore sie za niego

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Beka jakby znaleźli sposób na nie utrzymywanie serwerów :P dajmy ludziom złudzenie modowania,oni wykupią,my swoje pozamykamy,oszczędzimy kasę i jeszcze na nich zarobimy.

Trzeba mieć łeb do szmalu.

 

Pewnie,dymanie ludzi to nie taka prosta sprawa.

 

Albo trzeba byc osoba ktora nie rozumie pewnych zasad jak Grez czy Litwin.

 

Wymagaja po prostu kilku zasad i tyle. Ludzie maja nauczke,ze trzeba czytac regulamin przed zakupem tyle. Ostatnio jak czytam nie ktore posty to sie zastanawiam,kiedy ich obwinicie za powodzie w Indonezi,kryzys na rynku pracy itp.

Edytowane przez zaq123456
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak czytam nie ktore posty to sie zastanawiam,kiedy ich obwinicie za powodzie w Indonezi,kryzys na rynku pracy itp.

 

nie chciałem już o tym mówić, ale od dłuższego czasu ich podejrzewałem o to. Widać że moja teoria spiskowa przyjmuje na sile.

 

Albo trzeba byc osoba ktora nie rozumie pewnych zasad jak Grez czy Litwin. - ja może nie rozumiem, bo mam w (pipi)e wszystkich którzy boostują i srają się z ratio i super statystykami. Dla mnie typ może mieć ratio 1000000/1 a i tak będe wiedzieć że jestem lepszy od niego, bo gdyby było inaczej to by nie zawracał sobie głowy do oszukiwania. A tymi super statami jedynie co może się pochwalić to przed swoją przedszkolanką czy inną osobą która jest zmuszona do opiekowania się nad tym dzieckiem.

 

Trochę czuje się wydymany (tak wiem nie wykupiłem serwera) ale jeżeli się płaci kasę to powinni dać możliwość dowolnej ingerencji w opcje. Oczywiście mam opcję grać na publicu zawsze jak się nie podoba zbanowanie niektórych broni. + opcja dla oficjalnych serwerów DICE i było by git

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja Litwina i Greza rozumiem i nawet po części się z nimi zgadzam. Dice i EA są teraz większymi złotówami od Activision. Wprowadzają możliwość stworzenia własnego serwera i każą sobie za to płacić i to niemałe pieniądze. Ponad dwieście złotych za trzymiesięczny serwer to gruba przesada. W takim Killzone 2, który wyszedł ponad trzy lata temu mogłeś założyć własny serwer i tam byłeś Panem. Mogłeś zrobić wszystko, ustawić długość meczu, wybrać tryby, zakazać używania danej broni, klasy, czy nawet perków. Nie dość, że ta opcja była od samej premiery to jeszcze wszystko było za darmo. Takiej pazerności sam Kotick mógłby pozazdrościć. A jeszcze przed premierą Bad Company 2 goście z Dice mówili, że nie będą wydawać płatnych DLC.

 

E: no, ale w sumie tu zakazywanie jakichś konkretnych broni by się nie sprawdziło. Ewentualnie mógłby się przyjąć meczyk na same pistolety, ale do tego musiałby być cały serwer Polaków.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Grez i Litwin maja troche racje. Patrzac przez pryzmat jaka droge mialo wprowadzenie DLC na rynek zeby przypadkiem nie bylo gorzkich zalow za 3 4 lata ze bedziemy placic za mozliwosc w ogole grania multi...hmmm chociaz zaraz juz to jest w koncu mamy online pass:)

Dice i EA są teraz większymi złotówami od Activision

 

Mozemy tylko winic za to kolegow z COD i Bobiego. Sa proste zasady ktore Dice ustalilo,ktos nie przeczytal regulaminu to jego wina.

Trochę czuje się wydymany (tak wiem nie wykupiłem serwera) ale jeżeli się płaci kasę to powinni dać możliwość dowolnej ingerencji w opcje. Oczywiście mam opcję grać na publicu zawsze jak się nie podoba zbanowanie niektórych broni. + opcja dla oficjalnych serwerów DICE i było by git

To samo jest na PC nie wolno zmieniac za bardzo rozgrywki,masz opcje ustawienia wlasnej rotacji,ilosci ticketow,ilosci graczy,czy sa pojazdy czy nie,mozesz wywalac gracz. Nie mozesz jedynie zabraniac broni na grach RANKINGOWYCH! jak nie grasz na pkt mozesz sobie ustawiac co chcesz. Nie przeczytali ludzie regulaminu i teraz maja pretensje. Serio opanujcie sie. Po za tym nie moga pozwolic na dowolna zmiane na serwerze,bo kazdy moze wejsc na prywatny serwer. Chyba,ze jest haslo ale haslo= Nie Rankingowa.

 

Edit1:Rowniez chcialem zwrocic uwage,ze mozecie sobie grac tylko dana bronia,jezeli na serwerze sa tylko znajomi. Jak ustawicie w nazwie serwera Knife Only i w opisie to samo. To macie 99% szansy blokady serwera.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chłopaki - nie rozumiecie zaq'a... Płacenie za te mizerne możliwości konfiguracji serwera jest niefajne i z tym nie ma co dyskutować ale ZAKAZ WPROWADZANIA OGRANICZEŃ co do używania/nie używania konkretnych broni/perków/wyposażenia jest ok! Tu chodzi tylko o serwery RANKINGOWE. Jak sobie jeden z drugim założycie serwer nierankingowy/prywatny to możecie sobie na nim "ustalać" nawet najgłupsze zasady typu "nie wolno biegać przodem!" i DICE nawet nie mrugnie. Problem polega na tym, że na takim serwerze bez statsów nikt nie będzie się bawił w głupoty typu knife/spawara/defibrylator only. Serwer zdechnie w ciągu doby bo to nie jest zabawne. ERGO - ograniczenia wprowadzane przez adminów (snipe only/pistol only/knife only) + podliczanie statystyk = boostowanie... bo prowadzi to do tego, że hurtowo można zdobywać różne baretki/medale, wspinać się na szczyt y różnych rankingów.

Przykład - wlazłem dziś na serwer 300% TDM knife only i gdybym nie umarł na nim z nudów to uzbierałbym kilkanaście baretek za noże i reanimacje w ciągu pół godziny. Na normalnym serwerze nikt tego nie zrobi, RIGHT? Dlatego chciałbym żeby taki serwer zamknięto... Dlatego też - co oczywiste - DICE nie udostępni możliwości ustawiania takich parametrów serwerów. Zamiast tego powinni usprawnić inne kwestie - dużo ważniejsze...

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jak sobie jeden z drugim założycie serwer nierankingowy/prywatny to możecie sobie na nim "ustalać" nawet najgłupsze zasady typu "nie wolno biegać przodem!" i DICE nawet nie mrugnie. Problem polega na tym, że na takim serwerze bez statsów nikt nie będzie się bawił w głupoty typu knife/spawara/defibrylator only. Serwer zdechnie w ciągu doby bo to nie jest zabawne.

 

i właśnie o to mi chodzi (znam regulamin) jest totalnym bezsensem zakładaniem prywatnego serwera (no chyba że masz masę znajomych chętnych do takiej gry) skoro i tak będą tam pustki. To się przyda tylko przy grze ligowej.

 

ERGO - ograniczenia wprowadzane przez adminów (snipe only/pistol only/knife only) + podliczanie statystyk = boostowanie... bo prowadzi to do tego, że hurtowo można zdobywać różne baretki/medale, wspinać się na szczyt y różnych rankingów.

 

ale przecież bycie na samym szczecie tabeli nic nie daje !! nie zdobywa się kasy za to ani kobiet, więc o co to halo ?

że ja musze 'cierpieć' za to że jakieś dzieciaki podniecają się, że oszukując zdobyły miliard kilometrowy headshot. Mam to kompletnie w du.pie (wqrwia mnie ta cenzura bo by wyszło że mam to w pipie :P ) i chciałbym zagrać z ludźmi na serwerze bez X rzeczy z możliwością srania do tyłu i skakania w kosmos, a do tego potrzebuje rankingową grę bo inaczej sam będe srał pod siebie i skakał ponad chmury na nierank. serwie

 

równie dobrze można powiedzieć, że ingerencja w liczbę ticketów daje też możliwości boostowania, bo jak ktoś ni huja nie potrafił wbić jakiejś beretki bo gra była za krótka (obrońca ładunków czy inne ścierwo) to teraz sobie ustali 1000000000000000000000000000000000000 bilecików i będzie miał całą wieczność na wbicie tej beretki podczas jednego meczu. . . . . . . . .

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...