Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

co tam ludziska - jajka malujecie? zakupy, mycie okien i szafek kuchennych? zmiana pościeli, mycie kwiatów i kafli w łazience? ku.rwa :) Święta byłyby naprawdę fajne jakby kobiet nie było na świecie... Wieczorem nawet siły nie ma na kulturalne mordowanie pikseli w BF3...

ja tak jak zwykle - 23.00 i w górę

Ja jeszcze nie wiem, jak dzis bede z czasem stal- moze tez na jakis pozegnalny przedswiateczny meczyk albo dwa wpadne, ale prawdopodobnie dopiero w piatek 13. po powrocie z urlopu wroce na dobre na pole bitwy.

 

Nas nikt nie odwiedza, wiec ze sprzataniem wzgledny spokoj, ale wyjazd trzeba troche zaplanowac no i po niedzieli dalej jeszcze nie wrocilo wszystko calkiem do normy. Kozbinio, Gesior- u Was sytuacja w domu juz opanowana, jak rozumiem?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kozbinio, Gesior- u Was sytuacja w domu juz opanowana, jak rozumiem?

 

tak - ja poszedłem jak mężczyzna w otwartą dyskusję: wiesz kochanie tak si relaksuję, mam stresującą pracę, muszę odreagować, mógłbym pić alkohol (sic!) ale wolę pograć wieczorkiem (jakbym wtedy nie pił), to moje hobby, gram od wielu lat, po ciężkim dniu to daje odprężenie, etc. Do tego duża gorąca herbata (żona karmi syna piersią więc zero alko), miły wieczór i takie tam. szczera, dobra, miła rozmowa w celu wzajemnego zrozumienia.

 

gramy

Odnośnik do komentarza

no, to tak jak ja- szczera rozmowa, nawet argumenty identyczne ;) Problem natomiast w kontrargumencie, ze przez to wieczorow razem nie spedzamy, bo ja tylko czekam, az sie tv zwolni, zakladam sluchawki i znikam... ;) Trudno nie przyznac racji, dlatego staram sie troche ograniczyc- teraz i tak na tydzien wybywamy, wiec bedzie spokoj od konsoli i mam nadzieje, ze sie wszystko unormuje... No i druga sprawa, ze jak gram do 4. rano, to potem dlugo odsypiam i na drugi dzien nic nie mozna zalatwic ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Danielski, wlasnie o to chodzi- za bardzo padniety jestem, musze sie zdrzemnac choc chwilke i nagle sie robi ranek i nic juz nie moge zalatwic ;) Zastanawiam sie nad zmiana branzy na haracze, zeby w normalnych godzinach móc pracowac ;) Ew. mozemy sie zgadac i bankowe przekrety tutaj tez rozkrecic- tu rynek jest duży :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

dobra, ale ja gram w teamie z zaqie, pierd.ole, po 3 dniach porażek muszę coś wygrać

 

ps. da się gdzieś z kompa podglądnąć aktualne statsy serwera?

 

ustawilem jednak 200% bo 1050 na metro to za duzo. staty serwera http://bf3stats.com/...cb-6f0e601669d4

 

Jak cos to ja zaraz bede na serwerze i bede robil miejsce dla osob z PL. Jak ktos chce wejsc na serwer i nie bedzie miejsca, pisac na psn.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

co tam ludziska - jajka malujecie? zakupy, mycie okien i szafek kuchennych? zmiana pościeli, mycie kwiatów i kafli w łazience? ku.rwa :) Święta byłyby naprawdę fajne jakby kobiet nie było na świecie... Wieczorem nawet siły nie ma na kulturalne mordowanie pikseli w BF3...

ja tak jak zwykle - 23.00 i w górę

Ja jeszcze nie wiem, jak dzis bede z czasem stal- moze tez na jakis pozegnalny przedswiateczny meczyk albo dwa wpadne, ale prawdopodobnie dopiero w piatek 13. po powrocie z urlopu wroce na dobre na pole bitwy.

 

Nas nikt nie odwiedza, wiec ze sprzataniem wzgledny spokoj, ale wyjazd trzeba troche zaplanowac no i po niedzieli dalej jeszcze nie wrocilo wszystko calkiem do normy. Kozbinio, Gesior- u Was sytuacja w domu juz opanowana, jak rozumiem?

Heh....śmieszna sytuacja. Jeszcze 5 minut temu wydawało mi się, że wszystko jest OK.bo napiętą sytuację rozwiązał ostatnio klasyczny "wsad" ;) ale właśnie się dowiedziałem, że przez tydzień gotuję sobie obiadki :(

Jak żyć...

Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj masakra z tym rozlaczaniem byla- i tak cale szczescie, ze konsoli nie zawiesilo ani razu, a tylko do menu wywalalo, ale i tak wkurzajace, zwlaszcza, ze sie buli gruba kase za te serwery!

Ale meczyki fajne, naprawde przyjemnie sie gralo :) Nawet udalo mi sie ubic mojego nemezisa wtedy z DM na Wake'u, wpadla tez blacha Takeshiego (za ktora zaplacilem swoja blacha jak bylem skupiony na rozwaleniu heli stingerami) :) Ale wyglada na to, ze stingery dzialaja dokladnie tak, jak to zamierzyli w patchu, tzn. krotszy zasieg, ale wysoka skutecznosc na nim- wczoraj zestrzelilem na ognistej jeden czy dwa heli i raz nawet jeta, co nie pamietam czy i kiedy mi sie wczesniej udalo.

 

W ogole nie chce byc drugim Litwinem ;) ale lece sobie raz elegenacko heli z Danielskim na ognistej, rozwalamy leszczy na ziemi jednego po drugim, gdy nagle ni z gruchy ni z pietruchy maszyna eksploduje i wyswietla sie „Pech“ (az sie inni zdziwili, ktorzy to widzieli). Zadnego zahaczania o latarnie, slupy, drzewa i kominy- nic! WTF?!?!

 

Pozdro wariaci! :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie... ale wczoraj najfajniejszy mecz to Metro Konkłest - nie chodzi o indywidualny wynik ale o te litry adrenaliny - Ja, Danielskii, Kosa, wanat i Mędrek kontra... Pryx, Kozbinio, Zielu, Zaq, gumiś, Gęsior. My po gorszej stronie i 120% skupienia - Danielskii jak amerykański trener młodzieżowej kobiecej reprezentacji High School Alabama w koszykówce zagrzewał nas do boju gadkami motywacyjnymi - a ja ze wszystkich sił chciałem ten mecz WYGRAĆ!!! Inaczej niż zwykle wojna nie toczyła się tylko na B bo wzajemnie podkradaliśmy sobie A i C... Było elegancko ale tak mnie to zmęczyło, że następny mecz już przespałem a po nim "lulu"...

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/battlereport/show/39515109/4/216401239/

 

PS. Mam propozycję - zaproponujcie jakieś nowe zestawy mapek

Teraz mamy

1. Conquest dla piechoty (bez pojazdów) - 200% na 4 mapkach "miejskich" - METRO, BAZAR, SEKWANA i najmniej pasujący DEMEWAND

2. Conquest z pojazdami - 200% na wielkich mapach - klasycznie Ognista, Kaspijska, Chark, Kanały itp

3. Zespołowy Deathmatch - 300% na ulubionych przez wszystkich Wake, Kanały, Chark

4. Szturm na 100% - Metro, Karkand itp...

 

jak wy to widzicie?

nikt nie lubi DRUŻYNOWEGO DEATHMATCHU? No dajcie spokój... to będzie dopiero adrenalina!

Odnośnik do komentarza

nikt nie lubi DRUŻYNOWEGO DEATHMATCHU? No dajcie spokój... to będzie dopiero adrenalina!

Jezeli maks. wkur.wa mozna nazwac adrenalina... Tam za bardzo nierowne pojedynki sa jak sie w jednym skladzie mocna ekipa zbierze (no i szanse na zw. to 25% zamiast 50% ;) )- praktycznie chocbys sie wtedy zesral, to i tak nic nie ugrasz (to samo dotyczy skladowego rusha).

 

Generalnie skladowe mecze niedobre sa tez dla samopoczucia ogolu: przy nierownej walce tam wkur.wia sie 3/4 graczy, a przy zwyklych zespolowych tylko polowa ;)

 

e:

Ja osobiście do Rush'a dołożyłbym Kanały i Bazar. Jak na razie ten tryb na tych mapach gra mi się najlepiej.

Jestem za- dla mnie tez to zdecydowanie najlepsze rushe.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

ja dzis dolacze ale gora jeden meczyk. ostre ciupanie zaczynam od jutera:)

 

(null)

 

Jeden meczyk powiadasz :] Ty Battlefieldowy narkomanie jeden.

 

Wszystko fajnie... ale wczoraj najfajniejszy mecz to Metro Konkłest - nie chodzi o indywidualny wynik ale o te litry adrenaliny - Ja, Danielskii, Kosa, wanat i Mędrek kontra... Pryx, Kozbinio, Zielu, Zaq, gumiś, Gęsior. My po gorszej stronie i 120% skupienia - Danielskii jak amerykański trener młodzieżowej kobiecej reprezentacji High School Alabama w koszykówce zagrzewał nas do boju gadkami motywacyjnymi - a ja ze wszystkich sił chciałem ten mecz WYGRAĆ!!! Inaczej niż zwykle wojna nie toczyła się tylko na B bo wzajemnie podkradaliśmy sobie A i C... Było elegancko ale tak mnie to zmęczyło, że następny mecz już przespałem a po nim "lulu"...

 

http://battlelog.bat...09/4/216401239/

 

Z naszej strony zagrzewał nas Zaq, w pewnym momencie odbiliśmy B i broniliśmy schodów, odrobiliśmy ze sto ticketów straty, ale się przebiliście i było po zawodach.

 

Po wczorajszych meczach obiecuję, nie przerzucać polaków na jedną stronę. Uznajemy, że jeśli po drugiej stronie jest admin to może to zrobić sam.

 

PS. Mam propozycję - zaproponujcie jakieś nowe zestawy mapek

Teraz mamy

1. Conquest dla piechoty (bez pojazdów) - 200% na 4 mapkach "miejskich" - METRO, BAZAR, SEKWANA i najmniej pasujący DEMEWAND

2. Conquest z pojazdami - 200% na wielkich mapach - klasycznie Ognista, Kaspijska, Chark, Kanały itp

3. Zespołowy Deathmatch - 300% na ulubionych przez wszystkich Wake, Kanały, Chark

4. Szturm na 100% - Metro, Karkand itp...

 

jak wy to widzicie?

nikt nie lubi DRUŻYNOWEGO DEATHMATCHU? No dajcie spokój... to będzie dopiero adrenalina!

 

Oj też chętnie zagrałbym Drużynowego Deathmatcha, przy wyrównanym meczu emocje są niewiarygodne.

 

A tak naprawdę najchętniej zagrałbym Kaspijską Granicę w Rushu bez pojazdów.

 

żartowałem

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...