Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ok... Komu Żona dziś pozwala grać :) bo zmieniłem ustawienia na serwerze.

Ja nie wiem, prawdopodobnie nie, ale jeszcze zobacze. Popykalbym, bo praktycznie jeszcze tylko do srody moge- potem wyjezdzamy az do kolejnego piatku. Ciezko bedzie tyle czasu bez BF...

 

khem... :)

 

Podpytałem trochę żonę o objawy uzależnienia, na podstawie których każdy terapeuta szybciutko i bez oporów zaprosi Cię na terapię (indywidualną bądź grupową :) ) Dane wzięte z uzależnienia od alkoholu ale można przekonwertować na nasze potrzeby.

 

1. Szeroko pojęty "głód" grania - występuje u większości forumowiczów i sam w sobie niczym niepokojącym nie jest - dobra robota DICE!

 

5. Objawy odstawienia, czyli silna koncentracja na powrocie do "używki" - myślenie od rana o wieczornej partyjce w BF3, dostrzeganie nieistniejących MAVów brzęczących nad uchem na spacerze z psem, szukanie wzrokiem wyimaginowanych snajperów przyczajonych na dachu pobliskiego wieżowca.

 

 

 

Dasz radę stary! Potem będzie smakować lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Kaczor, jak moja żona to przeczyta i mnie gdzies wysle, to po powrocie bede Ci robil nożem z dupy jesien sredniowiecza az do konca wynajmu serwera ;)

Co do terapii grupowej, to to w sumie nie bylby moze taki zly pomysl- mysle, ze nie ja jedyny tutaj dostalbym na nia skierowanie, a na takich sesjach moznaby skuteczniej taktyke na kolejne starcia omawiac :D

Ale serio, to faktycznie ostatnio stwierdzam, ze sie uzaleznilem od tego (pipi)... Jak to inaczej nazwac, jak w robocie caly dzien mam w przegladarce otwarte i ukradkowo przegladane forum, idac tam na kibel mysle o rzucaniu granatow dymnych i uzywaniu noktowizora na bazarze dla uzyskania przewagi, po kazdej udanej sesyjce nie moge sie doczekac kolejnej (a po kazdej nieudanej jeszcze bardziej, zeby sie zrewanzowac), konczac o 4. nad ranem (ta godzina tez co weekend sie przesuwa) przed pojsciem spac i tak jeszcze musze zajrzec na Battleloga, a zasypiajac sie i budzac mam we łbie akcje z pola bitwy... :confused:

Ta przerwa naprawde mi sie przyda, bo jeszcze faktycznie sfiksuje- a pomyslec, ze jezeli chodzi o spedzany z gra czas to w porownaniu z wiekszoscia z Was jestem okazjonalnym graczem :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kaczor, jak moja żona to przeczyta i mnie gdzies wysle, to po powrocie bede Ci robil nożem z dupy jesien sredniowiecza az do konca wynajmu serwera ;)

Co do terapii grupowej, to to w sumie nie bylby moze taki zly pomysl- mysle, ze nie ja jedyny tutaj dostalbym na nia skierowanie, a na takich sesjach moznaby skuteczniej taktyke na kolejne starcia omawiac :D

Ale serio, to faktycznie ostatnio stwierdzam, ze sie uzaleznilem od tego (pipi)... Jak to inaczej nazwac, jak w robocie caly dzien mam w przegladarce otwarte i ukradkowo przegladane forum, idac tam na kibel mysle o rzucaniu granatow dymnych i uzywaniu noktowizora na bazarze dla uzyskania przewagi, po kazdej udanej sesyjce nie moge sie doczekac kolejnej, a po kazdej nieudanej jeszcze bardziej, zeby sie zrewanzowac, konczac o 4. nad ranem (ta godzina tez co weekend sie przesuwa) przed pojsciem spac i tak jeszcze musze zajrzec na Battleloga, a zasypiajac sie i budzac mam we łbie akcje z pola bitwy... :confused:

Ta przerwa naprawde mi sie przyda, bo jeszcze faktycznie sfiksuje- a pomyslec, ze jezeli chodzi o spedzany z gra czas to w porownaniu z wiekszoscia z Was jestem okazjonalnym graczem :D

 

Myślałem, że tylko moja żona przegląda to forum! Sorki! Nie pokazywać tego babom! To jak wyrok...

mój czas - 219h27min - połowa tego co w BC2... :)

Odnośnik do komentarza

Co do terapii grupowej,

to kto ma duzy dom, ruter co ogarnie 12ps3 i miejsce na 12 tv i robimy terapie grupową xD

 

No i jeszcze dom musi znajdować się na odludziu. Wyobrażacie sobie 12 (24?) typa drących japy w jednym miejscu? No i lokalny sklep monopolowy zaliczyłby znaczny wzrost sprzedaży.

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

A ja Wam powiem, że mi się marzy coś takiego zebrać kilka, osób wynająć jakąś salę, lub może ktoś by się poświęcił. Każdy by wziął swoją konsolę i TV jak ma możliwość. To było takie swoiste konsolowe LAN Party.

A ja się wczoraj wbiłem około pierwszej (znajomi wpadli na piwko i poszło kilka partyjek w Buzza) i co "paczę", zero osób... :-(

 

Wbiłem na jakiś serwer do kumpla i po kilku killach, zostałem wywalony z serwera... żenada

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

równie dobrze można powiedzieć, że ingerencja w liczbę ticketów daje też możliwości boostowania, bo jak ktoś ni huja nie potrafił wbić jakiejś beretki bo gra była za krótka (obrońca ładunków czy inne ścierwo) to teraz sobie ustali 1000000000000000000000000000000000000 bilecików i będzie miał całą wieczność na wbicie tej beretki podczas jednego meczu. . . . . . . . .

Idac twoim tokiem rozumowania to na pc sa sami boosterzy. Dali opcje zwiekszenia liczby ticketow bo sa osoby ktore wola grac 40-70min na jednej mapie. I w moim wypadku niema to zwiazku z tym,ze nie moge wbic jakiejs ribonk,tylko map jest nie wiele i czasem w 1h potrafie zagrac na 70% dostepnych mam. A przy wiekszej ilosci ticketow rotacja jest wolniejsza.

 

Edit: od 10 do 18 czasu PL beda problemy z serwerami.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

nie sprawdzałem, ale przeglądając fb pobieżnie przeczytałem post dice, że po kicku można chyba normalnie grać, tylko trzeba przejść na inny serwer. za godzinę odpalę bf dopiero, więc do tego czasu mnie ktoś sprostuje już pewnie.

 

3 mecze na CQ-3 zerwana polaczenia.

Odnośnik do komentarza

co tam ludziska - jajka malujecie? zakupy, mycie okien i szafek kuchennych? zmiana pościeli, mycie kwiatów i kafli w łazience? ku.rwa :) Święta byłyby naprawdę fajne jakby kobiet nie było na świecie... Wieczorem nawet siły nie ma na kulturalne mordowanie pikseli w BF3...

miałem się nie chwalić bo to niekulturqlne ale nie wytrzymam:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/battlereport/show/39165874/4/216401239/

 

haha! :music:

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A ja dalej sądzę że z naszym serwerem jest coś nie tak, ludzie grali na nim, nawet jak admina nie było i to ludziska z poza granic Polski.A teraz ilekroć wchodzę spojrzeć ile osób gra pisze 0 ? :(.

Wczoraj grał ktoś ? i jak było serwer pełen, bo ja odpuściłem bo mecz Barcelony ważniejszy :)

 

Wszystko jest ok,tylko teraz A) Ludzie pracuja,B) wiekszosc w wyszukiwarce serwerow ma ustawienia +10 osob na serwerze,wiec dopiero jak ktos wyszuka,w tej drugiej co mozna wpisac,nazwe to ktos dolaczy.

 

EDIT1:

C) Nie my jedyni mam priv serwer :)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...