Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie muszę nikomu chyba pisać, że ja też wchodzę w temat. Wciągajcie mnie na listę.

 

Dzisiaj poranek nie był przyjemny. W zasadzie to nie był poranek bo była 14-sta jak się ocknąłem.

Żona wkurzona, że o 3 rano darłem ryja i ją obudziłem. Zakaz spania w sypialni. Kimono na kanapie w salonie a i jeszcze obrączke przykleiła taśmą do konsoli i powiedziała, że od teraz ta szmata robi mi śniadanka i obiadki ;)

 

Jak żyć, jak żyć...

Odnośnik do komentarza

Nie muszę nikomu chyba pisać, że ja też wchodzę w temat. Wciągajcie mnie na listę.

 

Dzisiaj poranek nie był przyjemny. W zasadzie to nie był poranek bo była 14-sta jak się ocknąłem.

Żona wkurzona, że o 3 rano darłem ryja i ją obudziłem. Zakaz spania w sypialni. Kimono na kanapie w salonie a i jeszcze obrączke przykleiła taśmą do konsoli i powiedziała, że od teraz ta szmata robi mi śniadanka i obiadki ;)

 

Jak żyć, jak żyć...

 

Taaaa... i gadka o odpowiedzialności i priorytetach hehehe Dlatego staram sie zarywać noce kiedy żona na nocki do roboty idzie, tylko potem na widok mojej niewyraźnej facjaty pada tradycyjne pytanie: do której grałeś? :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ja tam się składam tak jak deklarowałem ale admina nie chcę. Kwestia dołączenia raczej nie będzie problemem gdyż zazwyczaj będzie grał ktoś kto admina ma. Będzie się wysyłało prośbę o dodanie i już. I tak główne oblężenie będzie miało miejsce w weekendy

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

zerknijcie na pluton...

 

noooo i...?

 

W sumie nic. Zdecydowanie za dużo demokracji w tym ustalaniu. Mamy w plutonie taka ilosc czlonkow, ze serwerjuz mógłby byc oplacony.

 

Ja wlasnie myslalem,ze najpierw pryxfus zapyta ludzi w plutonie kto chetny na skladke,a ew. sie dobierze reszta z forum.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez deklarowalem chec wplaty.Dopiszcie mnie prosze do rezerwowych.Mozna w sumie zrobic tak,ze teraz zaplacilo te 11 osob,a w lipu rezerwa oplaci serwer

No tak by było dobrze, dozbierać do (na razie, później można więcej) 24 osób i opłacać na zmianę. Z 6 zaufanym, najczęściej grającym i ogarniętym osobom dać admina (patrz założyciele i obecni adminowie serwera ;] ) a reszta dostaje VIPy i wbijają się jak coś na pełny serwer tak jak pisze Spawn przez PW. I po kłopocie, ale to taka luźna propozycja rezerwowicza, jak to mówiła moja babcia "Wasz cyrk, Wasze małpy" :turned:

Edytowane przez Fru
Odnośnik do komentarza

roznice d-k czy ratio?

Rożnica death-kill to nie to samo co ratio?

Chyba tak z tego co wiem - co miał innego tommi na myśli to nie wiem.

Roznica to roznica, ratio to iloczyn :) Przyklad: mam 10 killi i 20 razy przy tym zginalem. Moja roznica d-k to -10, a ratio k/d 0,5 :) Pytanie, co wazniejsze w biciu rekordu? 13 do 38 jak chyba Danielski ostatnio mial, to roznica -21 killi i ratio 0,34. Jak mam np. 1 do 9, to ratio co prawda 0,11, ale roznica tylko -8 :)

W ogole Kaczor te sekrety ja znam juz doskonale, ale wczoraj juz nie mieliscie miejsca w skladzie jak dolaczylem ;) Baniol, jak Ty to robisz, to ja chyba nigdy nie pojme- zeby z kolimatorem zdejmowac mnie za kazdym razem z odleglosci, z ktorej ja z tym samym kolimatorem ledwo jakiegos piksela za kontenerem widze, nie mowiac o trafieniu kilkoma kulkami... :confused: Kabotyn, Gumis i paru innych tez wcale nie lepsi ;)

 

Natomiast co do goracego tematu wynajmu serwera...

Nie chcecie, łachudry, moich i paru jeszcze chlopakow pieniedzy? :P A na serio, to ja sie tu tez nie chce wychylac i nikomu narazac, ale pozwole sobie zaargumentowac przeciwko forsowanym wlasnie przemiennym platnosciom lista podstawowa-rezerwa ;)

 

Dla mnie sprawa wyglada tak:

1) opcja podstawowi placa naprzemiennie z rezerwa:

Najpierw minusy:

- ludzie musze teraz z grubszej kasy wyskoczyc

- nie wiadomo, ile osob bedzie chetnych do placenia za kolejne 3 mies., bo zadnej gwarancji nie ma, ze beda to te osoby, ktore sa dzis na liscie rezerwowej. Zalozmy, ze czesc osob sie wykruszy (bo np. dostaja na tym serwerze permanentny wp.ierdol ;) )- co wtedy? Jak bedzie 5 rezerwowych to tylko w 5 sie na kolejne 3 miechy skladaja? Czy 6 osob z podstawki dodatkowo po 2 dychy doloza? Jak je wytypowac? Czy wtedy podstawka plus rezerwa sie skladaja razem, ale to bedzie niesprawiedliwe wzgledem podstawki. Itd., itp.- jak dla mnie to tylko potencjalne dyskusje za 3 miesiace, gdzie ktos na bank bedzie mniej zadowolony albo sie wycofa

Plusy:

nie widze zadnych poza tym, ze ludzie z rezerwy moga grac 3 miechy za darmo, ale ja bym sie glupio czul w tej sytuacji

 

2) Zbieramy maks. ilosc osob gotowych teraz oplacic 3 miechy, mamy juz zdaje sie

1. Pryxfus

2. kozbinio

3. Zielu2523

4. FredDie aka Trendkiller- 9

5. zaq123456

6. kuba85PL

7. gumis19964

8. hellspawn81

9. yakubu

10. bartek

11. Danielski

12. tommi___t

13. Kaczorro

14. Ukarzyciel

15. fourtyforth

16. Oip_pl

17. Fruu_Pl

18. Przegraj_Kowal

19. MG77MG

Moze ktos jeszcze dolaczy, to sie dopisze, do maks. 24 osob. Dzielimy kase (245 pln wraz z tym pierwszym tyg.) po rowno- w chwili obecnej wychodziloby po 13 PLN na łba. Za 3 miechy robimy znowu liste chetnych- ilu bedzie, na tylu dzielimy kolejne 220 zl i grzejemy dalej, za kolejne 3 miech. znowu itd.

Plusy:

+ dwie mniejsze skladki zamiast jednej wiekszej: prawdziwe raty 0% ;)

+ kazdy grajacy przez caly czas placi po rowno

+ wszyscy czuja sie pelnoprawnymi czlonkami plutonu i ekipy, nie ma rownych i rowniejszych ;)

+ co 3 miesiace mozna wsiadac, wysiadac, przesiadac sie itp., placac za to, co sie wykorzystalo

Minusy:

nie widze zadnych

 

Pryx przemysl to jeszcze- ew. zapraszam do dyskusji :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kiedy i w jakich godzinach najczesciej gracie?

Ja to chyba dzisiaj skończyłem o 4:30.

Najczęściej wszyscy są po 22:00.

 

Musiałbym się rozwieść by tak długo grać :) dla mnie max to 1.30 w nocy ;)

a jestem na dobrej drodze patrząc na minę żony, jak przysnąłem przy koszyku z dzieckiem czekając na windę w IKEI...

Odnośnik do komentarza

Gesior, nic nie trzeba liczyc- wbijasz na bf3stats i dajesz "last update"- pokazuje, co sie zmienilo w kazdej statystyce od poprzedniego razu.

 

Ehehe, Kozbinio,to niezlego errora zaliczyles :rofl2: Ja tez po wczorajszym graniu na najlepszej drodze do rozwodu jestem chyba- żona sie dalej prawie nie odzywa do mnie, wlasnie wziela corke i poszly na plac zabaw nie zapytawszy nawet, czy ide tez... Coz, chyba skorzystam z wolnej chaty i pykne jakis meczyk na publicu na poprawe humoru...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Moja siedzi spokojnie bo od piątku to ja zajmuję się dzieckiem :) bo Ona pracuję ale tylko jak posiedzi w domu to krzywo patrzy ;)

Muszę ją wziąć do kina i na kolację bo przygaduję ostatnio coś, ostatnio stwierdziła że więcej gadam z Wami niż z Nią.

Zaproponowałem żebyśmy poszli do kina na Gniew Tytanów ale powiedziała że mnie chyba po(pipi)ało, więc został tylko Romantyczna Historia Wibratora :) to już się nic nie odzywa.

Odnośnik do komentarza

Kaczor, Brachu, nie chciałem Cię wautować ze składki, nie miałem takiego zamiaru. Chcę Ci odstąpić swoje mijesce w skladce, bo dobrze się współpracowało przez te kilka dni i myślę, że będzie tak dalej.

 

Natomiast co do goracego tematu wynajmu serwera...

Nie chcecie, łachudry, moich i paru jeszcze chlopakow pieniedzy? :P A na serio, to ja sie tu tez nie chce wychylac i nikomu narazac, ale pozwole sobie zaargumentowac przeciwko forsowanym wlasnie przemiennym platnosciom lista podstawowa-rezerwa ;)

 

Dla mnie sprawa wyglada tak:

1) opcja podstawowi placa naprzemiennie z rezerwa:

Najpierw minusy:

- ludzie musze teraz z grubszej kasy wyskoczyc

- nie wiadomo, ile osob bedzie chetnych do placenia za kolejne 3 mies., bo zadnej gwarancji nie ma, ze beda to te osoby, ktore sa dzis na liscie rezerwowej. Zalozmy, ze czesc osob sie wykruszy (bo np. dostaja na tym serwerze permanentny wp.ierdol ;) )- co wtedy? Jak bedzie 5 rezerwowych to tylko w 5 sie na kolejne 3 miechy skladaja? Czy 6 osob z podstawki dodatkowo po 2 dychy doloza? Jak je wytypowac? Czy wtedy podstawka plus rezerwa sie skladaja razem, ale to bedzie niesprawiedliwe wzgledem podstawki. Itd., itp.- jak dla mnie to tylko potencjalne dyskusje za 3 miesiace, gdzie ktos na bank bedzie mniej zadowolony albo sie wycofa

Plusy:

nie widze zadnych poza tym, ze ludzie z rezerwy moga grac 3 miechy za darmo, ale ja bym sie glupio czul w tej sytuacji

 

Już Ci Tommi odpowiadam. Wg Kaczora i Kozbinio, którzy już prowadzili podobne rozgrywki, mówią, że demokracja w tym przypadku, się nie sprawdza. Kiedy wszyscy będą rządzić, wtedy będzie młyn i kwas na serwerze. Kozibinio mówił, że może się dobrowolnie zrzec adminowania. Reszta nie ma się co obawiać, raczej wszyscy będą z nami grali, wystarczy ustawić sie w kolejce i napisać PM do admina, minutka i hop jesteś w grze. Nie wiem ile osób będzie chciało grać za tydzień lub miesiąc. W lipcu może będzie nowa składka, zobaczymy kto wtedy będzie w ogóle myślał o BFie i czy dojdzie do przedłużenia serwera.

 

Tak jak panowie rozmawialiśmy wczoraj, nie da się podjąc decyzji która zadowoli wszystkich, zawsze będą niezadowoleni. Ja obstawiam, przy tym co napisałęm wcześniej 11 ludzi składa się po 20 zł z Kaczorem włącznie, wybieramy z tego grona kilku adminów, rotację i tryby map ustalamy wszyscy tu na forum, rezerwa gra za free, i nie czuj się z tym głupio, każdy z nas wprowadza coś od siebie do wspólnych rozgrywek, mam nadzieję, ze jest to coś pozytywnego,co ciągnie nas do nocnej rozgrywki mimo niezadowolenia naszych Pań ;] Następna składka będzie w lipcu.

 

Kurna nie myślałem, że będa takie problemy, spodziewałem, się, że raczej nie zbierze się skłąd do zapłacanie za cały serwer

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...