Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ehehehe, a takie cos juz widzieliscie:

http://battlelog.bat...34/4/305322836/

Porazka i wynik 0:3 w meczu, ktorego... NIE GRALEM! :ph34r: Ehehe, najlepsze, ze nawet 390 pkt zdobylem :rofl2:

Na koniec poprzedniego meczu zawiesila mi sie konsola (przed zaladowaniem tablicy wynikow)- wylaczylem ja i juz nie wlaczalem ponownie, bo mialem rozmowe na skajpie, teraz patrze, a tu ten raport, mimo ze bylem juz wtedy poza gra. Ja piernicze,co za jaja! Ale sadzac po liscie graczy (ktora trzeba rozwinac), to chyba nie tylko mnie spotkalo...

 

W ogole pozdro Zaqu, Zielu i Gumis i dzieki za gre- akurat jak sie żegnałem, to sie zwiesilo, wiec pewnie nie slyszeliscie, a juz nie moglem wlaczac ponownie. Ten ostatni mecz konkretny byl- az sie pochwale :D

http://battlelog.bat...60/4/305322836/

Mila odmiana po wczorajszym ;)

 

@Pryx (@Kaczor, @Kozbinio), ale co ma ilosc adminow do ilosci skladkowiczow? Przeciez przy 20 czy 24 osobach tez mozna wybrac dwoch, trzech czy ilu tam adminow, identyko jak przy 11, i po problemie- mysle, ze kazdy sie z tym zgodzi. Ostatecznie przeciez Ty jako wlasciciel masz decydujacy glos. Ja juz pisalem, ze nie potrzebuje admina, pare innych osob chyba tez, zreszta za(pipi)iscie mi sie gra jak Wy tym sterujecie i tak jest dla mnie ok. Chodzi tylko i wylacznie o to, zeby koszty rowno rozlozyc.

 

@Litwin, podalem przyklad na liczbach- jesli Ty tam nie widzisz roznicy, to ja juz nie potrafie tego lepiej wyjasnic... :confused: Dla jasnosci tylko: ratio w grze to jest iloraz k/d (czyli te przykladowe 1/9 = 0,11), a ta roznica (k-d = 1-9 = -8 ) to tylko i wylacznie moj wymysl, nie ma tego nigdzie w statsach. Pisalem o tym, bo sam sie zastanawiam, co bardziej zasluguje na "rekord", co jest wieksza porazka: rekordowa ilosc samych zgonow, ratio, czy wlasnie roznica pomiedzy zgonami a fragami.

 

PS: Odblokowalem tlumik do A91- od razu inna gra...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Baniol, jak Ty to robisz, to ja chyba nigdy nie pojme- zeby z kolimatorem zdejmowac mnie za kazdym razem z odleglosci, z ktorej ja z tym samym kolimatorem ledwo jakiegos piksela za kontenerem widze, nie mowiac o trafieniu kilkoma kulkami... :confused: Kabotyn, Gumis i paru innych tez wcale nie lepsi ;)

 

Dobry dzień miałem i akurat dobrą bronią grałem. Wbicie 500 killi M416 zajęło mi chyba trzy dni, a np. wbijanie killi AKS-74u i SCAR-h to prawdziwa katorga i zabawa na kilka tygodni. Teraz przerzucam się na kałacha. Co do zdejmowania na duże odległości to polecam strzelać króciutkimi seriami, a jeśli cel jest ledwo widoczny to przydaje się select, zmiana na pojedyncze strzały i szybkie naciskanie spustu. Jest dużo łatwiej i nawet pojedynek ze snajperem można wygrać. 6-7 strzałów i koleś idzie do piachu.

 

e: swoje robi też skupienie i brak procentów ;)

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dobry dzień miałem i akurat dobrą bronią grałem. Wbicie 500 killi M416 zajęło mi chyba trzy dni, a np. wbijanie killi AKS-74u i SCAR-h to prawdziwa katorga i zabawa na kilka tygodni. Teraz przerzucam się na kałacha. Co do zdejmowania na duże odległości to polecam strzelać króciutkimi seriami, a jeśli cel jest ledwo widoczny to przydaje się select, zmiana na pojedyncze strzały i szybkie naciskanie spustu. Jest dużo łatwiej i nawet pojedynek ze snajperem można wygrać. 6-7 strzałów i koleś idzie do piachu.

 

e: swoje robi też skupienie i brak procentów ;)

No, ja gralem F2000, a mimo to nie mialem szans :) Strzelam zawsze krotkimi seriami, ale na pojedyncze nie przelaczam- wychodzilem z zalozenia, ze to wychodzi na to samo, choc moze sie mylilem :) Wiesz, u mnie to problem jest raczej ze skierowaniem czerwonej kropki na cel ;) Wiesz, jak skill gorszy, to ani procenty, ani tryb strzelania, ani nic innego nie pomoze ;) Ale powoli sie ucze to akceptowac i z tym zyc :D

Wolisz pisać że masz np. 11 killi na plus(np.22:11)czy ratio 2:0?Ja wolę ratio,gdyż więcej mówi i nie widzę sensu w wypisywaniu że miałem np. 11 killi na plus(a wynik końcowy 111:100)

No, ale my tu mowimy o "rekordach" w druga strone ;) Co jest bardziej porazkowe- ratio 0,3 czy np. o 30 zgonow wiecej niz killi? :) Czyli np. 3/9 czy 25-55? :)

 

E: Ja dzis juz nie gram wiecej- musze wojne domowa zazegnac (trudno powiedziec, do kiedy stan wyjatkowy potrwa)...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Szanowne zgromadzenie starszyzny ustaliło co następuje.

Składkę robi 11 osób, każda z nich zostaje adminem reszta deklarująca wpłatę będzie miała status VIPa.

 

Składkowicze:

1. Pryxfus

2. Kaczor

3. kozbinio

4. Zielu2523

5. zaq123456

6. Tommi

7. Danieskii

8. Gęsior

9. kuba85PL

10. gumis19964

11. yakubu

 

Proszę o kontakt osoby z listy w celu przekazania danych do przelewu.

Odnośnik do komentarza

pro tip dla starych prykow z domowym problemem zwanym potocznie "żona". kupcie czekoladki, winko, wyru.chajcie i moze dzis jeszcze razem zagramy. dziekowac nie musicie. nr konta dam pozniej:p

(null)

Eee, Danielski, w niedziele wieczorem tu sklepy pozamykane juz dawno, a tez i w stanie wojennym nastroj nie taki jak trza... Ale dzieki za wsparcie ;) Żona zaakceptowala zakup w ogole czy musisz jutro po kolejnego hs poginac? :D

 

W ogole glupie pytanie: o co chodzi z tym (null), ktore czesto w Waszych postach (zwlaszcza Danielskiego i Kaczora o ile pamietam) mozna zauwazyc? To jakis slang forumowy, z ktorym sie jeszcze nie spotkalem czy co? :)

 

PS: Ode mnie info tez czeka.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

W ogole glupie pytanie: o co chodzi z tym (null), ktore czesto w Waszych postach (zwlaszcza Danielskiego i Kaczora o ile pamietam) mozna zauwazyc? To jakis slang forumowy, z ktorym sie jeszcze nie spotkalem czy co? :)

 

PS: Ode mnie info tez czeka.

 

Ja tak nie piszę bo sam nie mam pojęcia o co cho... Ale kto by nadążył za Danielkiem - postrachem irlandzkich sklepowych w mięsnym!? (null???)

 

Podpytałem trochę żonę o objawy uzależnienia, na podstawie których każdy terapeuta szybciutko i bez oporów zaprosi Cię na terapię (indywidualną bądź grupową :) ) Dane wzięte z uzależnienia od alkoholu ale można przekonwertować na nasze potrzeby.

 

1. Szeroko pojęty "głód" grania - występuje u większości forumowiczów i sam w sobie niczym niepokojącym nie jest - dobra robota DICE!

2. Zaniedbywanie alternatywnych form przyjemności - piątek, sobota, niedziela wieczór a gromada podstarzałych nerdów biega po Bazarze z USASem zamiast (cyt. Danielskiego) - "szarpać sztunie jak Reksio szynkę..." albo chociaż obmacywać w tańcu żony kolegów na uroczym party... (albo chociaż stracić czas i pójść z żoną/dziewczyną/kochanką do kina)

3. Zmiana tolerancji na używkę - w przypadku alkoholików - wiadomo. Pijesz regularnie - możesz co raz więcej. W przypadku gracza pewności nie mam - gracie co raz dłużej/więcej? Znacząco dłużej niż na początku przygody z BF3?

4. Granie mimo świadomości przykrych konsekwencji - niewyspanie przed pracą, opier.nicz od żony, zasypianie przy wózku z dzieckiem w oczekiwaniu na windę w IKEI ;) (konsekwencje nie są na razie tak przykre jak u narkomana/alkoholika ale ...)

5. Objawy odstawienia, czyli silna koncentracja na powrocie do "używki" - myślenie od rana o wieczornej partyjce w BF3, dostrzeganie nieistniejących MAVów brzęczących nad uchem na spacerze z psem, szukanie wzrokiem wyimaginowanych snajperów przyczajonych na dachu pobliskiego wieżowca.

6. Utrata kontroli nad piciem... tfu... graniem - "pogram dziś tylko 2 rundy", "kończę przed 23.30!!!" - "o kur.wa!!! już 3 A.M."

 

Nie cytujcie mnie nigdzie bo to słowa moje a nie żony ;) (ja nie jestem terapeutą) ale alkoholików tak weryfikują...

Nie muszę chyba pisać, że spełnienie wszystkich warunków jest w zasadzie... OSTRZEŻENIEM, że czas lepiej się ze swoim uzależnieniem maskować ;)

pozdro...

(nadal macie zniżki na konsultacje indywidualne u teraputy :) )

PS. Ale bym kur.cze pograł... Wrrrrr (trzęsą się dłonie...)

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pisze z iphona i nie wiem kiego chu.ja mi tak zawsze podpisuje. ku. rwa kiedys nie dosc ze gry byly lepsiejsze to i komy prostsze w obsludze! nokia 6210 moj niesmiertelny telefon ktorego czas baterii jest nie do pobicia! a te go.wno od Jobsa nie sosc ze musze ladowac codziennie to jeszcze napierda.la mi jakies null

 

edyta. to juz 3hs wiec chyba jej die znudzi chowanie albo zaakceptuje.... korki do uszu ktore zakupilem:)

 

(null)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Ja sobie raz zagrałem, bo akurat DICE wywaliło wszystkich z serwera i zrobiło się miejsce :D Towarzystwo wolno się schodziło, ale ostatecznie znów był full ;) Sorka że nie mogłem dłużej, ale mam wyjazd zaraz do Wawy na szkolenia firmowe i musiałem się zebrać do kupy :P Na pewno wpadnę częściej :P

 

Litwin, nadal twierdzisz że M240B to słaba broń? ;p

Sorka Mroczny Serge za tą kosę i pakiet nemesisów (17-8 :D), mam nadzieję że w zamian dodasz mnie do swojej przepełnionej friendlisty, i będziesz chciał mnie ukarać :P

Ps. Miałeś pecha, bo dwie kosy Ci nie weszły, choć chamskie były bo tuż po kosach wklejonych przeze mnie innym graczom ;) No nic, zmykam na 3 dni, bawcie się dobrze, ja może złapię kogoś z polskie sceny Soul Calibur'a ;)

Odnośnik do komentarza

Sorka za tą kosę i pakiet nemesisów (17-8 :D), mam nadzieję że w zamian dodasz mnie do swojej przepełnionej friendlisty, i będziesz chciał mnie ukarać :P

 

Nie wiem co tam sie działo, za każdym razem jak na Ciebie wpadałem to przegrywałem gunfight, nie wiem czemu - a latałem z QBZ-95B, i normalnie pociski wchodziły, ech. A kose wlepiłem Ci pierwszy, potem już sie nie pilnowałem ;) Też być wyłapał więcej kos, podzękuj kolegom z druzyny ze cie ratowali ;p

 

BTW - taki protip, dzisiaj jak gralismy ktoś miał strasznie głośno włączony TV przez ktokolwiek coś powiedział to było go słychac po 3 razy, ogarnijcie sie i pomyślcie o tym grając ;) Zreszta i tak wiadomo, że najlepsze kombo to słuchawy+Hs :]

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...