Skocz do zawartości

A Good Day to Die Hard aka Szklana Pułapka 5


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

kocham szklane pułapki, baaa nawet zmieszana z błotem czwórka mi się podobała. Ale reżyser piątki mnie przeraża. Jak to będzie poziom Maxa to będzie kaplica

 

w tle ta sama muzyczka jak w jedynce kiedy Hans Grubber wchodził na bankiet w Nakatomi Plaza ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jestem pelen obaw patrzac na dorobek rezyserski tego jegomoscia. Dzona Makklejna nie zabije kula ani przelatujacy boeing 741 - tylko beznadziejny rezyser. Gosc sie kompletnie nie nadaje, zeby chociaz scenariusz pisal ktos dobry... <patrzy na imdb>

 

PANOOOOOWIE!!!

 

Autor skryptu to gosc odpowiedzialny za chociazby nowa Druzyne A (niezle, rozrywkowe, z jajem i ma klimat starego kina choc Mr. T wciaz niezastapiony i patenty jak nie mogl wsiasc do samolotu to dostal w hamburgerze srodki usypiajace), niezly Swordfish. W kinie rozrywkowym idzie mu ok IMO, powazniejszych klimatow gosc nie ogarnia a za gry nie powinien sie w ogole brac bo Hitman byl tragiczny. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

zwiastun fajny ale szykuje się raczej kino w stylu DH4 czyli ostra sieczka w różnych lokacjach Moskwy, zamiast taranującego tira mamy jakiś wóz opancerzony, a zamiast przegiętych akcji z samolotem będzie brawurowa walka z helikopterem. Ja i tak kocham tą serię i moja druga połowa od jakiegoś czasu wie,że nie ma wyjścia i walentynki w 2013 spędzimy w kinie ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

pojawia sie synalek, podobna akcja była w ostatnim indiana jonesie, ciekawe czy to oznacza że planują ciągnąć obie serie z "synami" zastępując starych już oryginalnych bohaterów

 

 

 

jedno mnie cieszy, a wręcz jestem pod wrażeniem - wybuchy! zwłaszcza chodzi mi o limuzyny wybuchające na drugim trailerze - wybuchy wyglądają całkiem nieźle - jak prawdziwe wybuchy

na szczescie odchodzą od tych (pipi)anych worków z benzyną które wykorzystywali we wszystkich filmach przez ostatnie 30-40 lat. pewnie wiecie co mam na myśli - w wiekszości filmów gdy był jakiś wybuch to pojawiała sie widowiskowa kulka ognia tworzona przez zapalającą sie benzyne, co oczywiście jest do dupy bo dynamit i inne ładunki wybuchowe nie tworzą dużej powolnej kuli ognia tylko wybuch jest szybki i rozrywający (w przeciwieństwie do benzyny która prawie nie robi zniszczeń oprócz spalenia)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...