Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...


jak sie wam widzi nowy tryb?



 

 Team Throwdown??


 

http://blogs.halowaypoint.com/Headlines/post/2013/02/13/The-Halo-Bulletin-21313.aspx

 

 

TU też się zapowiada ciekawie

 

 Reduced the range of the Boltshot’s damage scaling over distance. The previous effective range for 1-hit kills was 20'-25'. The range has been reduced to 15' ^_^

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

Co tam nowy tryb od poniedziałku już prawdziwe 4v4!!

 

Mode

v2 Settings

Teams

4 vs. 4

Score to Win

Dependent upon game type

Loadouts

Game Loadout

Instant Respawn

Disabled

Death Cam

Disabled

Motion Tracker

Ally Movement

Personal Ordnance

Enabled

Join In Progress

Disabled

Guests

Disabled


v2 Game Loadout

 

Starting Weapon

Battle Rifle

Secondary Weapon

None

Grenades

2x Frags

Armor Abilities

None

Tactical Mod

Resupply

Support Mod

Explosives


Game Types

Maps

CTF

Adrift

 

Simplex

 

Solace

Extraction

Dispatch

 

Haven

King of the Hill

Shutout

Team Slayer

Abandon

 

Haven

 

Shutout

 

Simplex

 

Solace

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

i tak nic już nie uratuje tej gry

 

Bronx trzeba sobie zadać pytanie czy jest lepszy FPS w multi w tej chwili - odpowiedz oczywista. Jak dla mnie mimo kilku wad Halo 4 obecnie wymiata, a reszta jest daleko w tyle, o Reachu nie wspomnę, odpaliłem ostatnio dla porównania i nie wiem jak w to moglem kiedyś grac - masakra. Playlista  która ma się pojawić niedługo jest już mega-pro-za(pipi)ista;) wiec zmiany idą w dobrym kierunku, i nie powiedziałbym ze coraz mniej osób gra w H4, raczej po długim spadku od jakiegoś czasu można zanotować progres w liczbie grających, wiec H4 nie umarło i długo nie umrze z takim suportem ze strony 343 jaki zapodali po nowym roku. Osobiście jeszcze co najmniej kilka miechów będę ostro pykał w H4 , co będzie później zobaczymy, jak dalej 343 będzie tak dbać o graczy jak ostatnio to zapowiada się jeszcze sporo grania, i mówi to osoba, która na tym forum wylała wiadro pomyj na multi w tej odsłonie Haluna;)

p.

Edytowane przez Adorian
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

jest taki patrząc na to jakie jest przeznaczenie H4. To gra głównie do multi, do tego to główny ex M$ - a gra ma problemy z utrzymaniem połączenia 2v2 na customach, nie ma wyboru hosta, gra dobiera go randomowo, nie mówiąc o tym co czasem dzieje się tu w matchmakingu. Gdyby to było Uncharted, czy jakakolwiek inna gra w której multi jest dodatkiem to luzik, niestety to najważniejsza gra multiplayer na konsoli na której trzeba płacić za online ;)

 

EDIT:  ziomuś, a na jakiej podstawie uważasz, że ja to wyssałem z palca i na jakiej podstawie mówisz, że ja mówię, że każda gra laguje ?

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Ok, jedno moge zrozumiec - gra za wolno "uczy sie", ktory host jest najlepszy. Jednak to, ze laguje Ci bo host tragiczny to juz nie w 100% wina gry (pomijam fakt, ze go wybrala), a jakosci lacza, z ktorego sie laczysz.

Ja mam ZERO problemow jesli chodzi o lagi, a to w MM (raz sie trafila gra ktora troche lagowala) czy Customach. Specjalnie gralem w przeroznych godzinach i nie bylo problemow. Do BTB nie bede zagladac... moze tam Ci laguje, w to nie bede nigdy wnikac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no to ciekawe czemu na tym samym łączu ogrywałem ciężko H3, Reacha i wiele innych gier multi i jakoś specjalnie nie narzekałem. Poza tym, rzeczywiście gdybym to tylko ja miał problem to zastanowiłbym się nad moim łączem, na szczęście spotkałem wielu ludzi, którzy są tego samego zdania co ja i to nie są ludzie, którzy grają w H4 raz na miesiąc. Oczywiście, przecież ja nie twierdzę, że w grę grać się nie da, no ale jak na tak wielki tytuł do multi jest słąbo po prostu. btw host jest winą gry, bo gra wybiera go randomowo.

No a to, że raz spotkałeś lagi w MM chyba przemilczę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...