Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie wszystkich. Zgadzam sie z większością uwag odnośnie nowej odsłony, dlatego postanowiłem dołączyć do dyskusji. Moim skromnym zdaniem gra jest dobra ale wszystkie wymienione przez was błędy muszą podkreślam muszą zostać wyeliminowane mnie naprzykład rozwala wymiana play listy ten kto zabiera tryby i zastępuje je innymi to sie powinien leczyć. Czemu 343 nie zachowa wszystkich trybów i wzbogaca o nowe ? Lagi też muszą sie w końcu skończyć bo irytują do bólu. Ludzie jedziecie po reachu a ja kompletnie nie rozumiem dlaczego ja bardzo lubię tą odsłone gra mi sie tam bardzo przyjemnie jedynie armorlock mógłby zmienić swój charakter bo jest irytujący. Halo 4 w kinie sie prezentuje lekko gorzej niż w reachu a i medale teraz nie sprawiają tyle przyjemności niż wcześniej z tymi komunikatami to słabo im wyszło.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dostałem halo 4 le na gwiazdkę ale się rozczarowałem. Poprzednio grałem multi w h2 i h3, reach tylko zaliczyłem single który imo był świetny. Najczęściej grane u mnie playlisty to MLG i FFA a w 4 coś kurde nie mogę się ich dopatrzeć co za fail. Same noobowskie BTB i masa przeogromnych map. Całe halo 4 na multi to noob festiwal w stylu cod. Masakra.

Odnośnik do komentarza

DMR ,magnum/plasma pistol ,plasma granades+thruster pack.Tactical Packages:shielding

 

Dopiero dzisiaj zacząłem grać w multi i jak na razie ten zestaw spisuję się świetnie. DMR na średnie i dalekie dystanse jest świetna, gdy gram BTB jak secondary weapon biorę plasma pistol który pomaga unieruchamiać pojazdy

Odnośnik do komentarza

mapy są rozległe premiują bronie dalekiego i średniego dystansu mam nadzieje że dożucą troche mniejszych mapek bo 4 vs 4 gra sie bez większej frajdy w poprzednich edycjach 4 na 4 grało mi sie lepiej. teraz najczęściej gram btb bo po prostu zrobili to moim zdaniem najlepiej w reachu btb było słabsze. ja latam z hologramem magnum z broni głównej to różnie dobieram. staram sie eksperymentować ale DMR mi najlepiej sie strzela ta świetlna splówka też daje rade

Odnośnik do komentarza

Nowy bulletin, pierwszy od miesiąca

 

http://blogs.halowaypoint.com/Headlines/post/2013/01/09/The-Halo-Bulletin-1913.aspx

 

- TU w lutym

- wszystkie specjalizacje odblokowane z początkiem lutego

- kolejny mappack z dwoma małymi mapami

- powrót usprawnionego team snipers

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mi tez już level nie rośnie, bo nabiłem już 130 :blum1: Skończenie wszystkich specjalizacji to w moim przypadku około 18000 killi w 1200 skończonych meczach w war games, w spartan ops nie grałem. Macie moze info czy 343 industires zamierza kiedyś wprowadzić kolejne specjalizacje, bądź tez podnieść maksymalny poziom dosw?

 

Pierwsza faza Infinity challenge się skończyła, ktoś przeszedł dalej?

Ja jestem niby w tier 1 - 1902 miejsce, ale na nagrody nie liczę, zasady tego turnieju są tak zje.bane, ze wygrają go burgery, które nastepny tydzien spędzą 24/7 przy konsoli, to w zasadzie jedyny wymóg aby coś wygrać.

p.

Edytowane przez Adorian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...