Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem ostatnio w meczu na typka z takim K/D. Ja mam marne 0.93. Pozdrowienia dla ukrytego skill levelu, hehe.

Ja trafilem jakis czas temu na cala drużynę, która miała ratio powyżej 2,5 a jeden miał niecałe 4,0 przy około 7 tys. killi chyba, nie wiem jak to możliwe, ale wiarygodne bo w(pipi) dostaliśmy konkretny :blum2: Tez nie wiem o co chodzi z tym skill levelem, ale mam pewna teorie: po pierwsze jest on stosunkowo dynamiczny, tzn zmienia się po każdych kilku - kilkunastu meczach. Np. rozegrałem dzisiaj pod rzad sporo meczów, w których grałem aż za dobrze( 15 -20 killi, 5 -8 zejść) by później nagle obniżyć loty w kilku - kilkunastu następnych meczach, w których k/d ratio spadło w okolice 1.0. Druga sprawa to wydaje mi się, ze gdy nawet połączy do lobby powiedzmy 2 wymiataczy i resztę słabszych graczy to i tak rozdziela ich do przeciwnych drużyn, przynajmniej w większości meczy, oczywiście zdażają sie tez mecze wyrwane z księżyca, gdzie jedna druzyna jest duzo slabsza i nie moze przekroczyc 200 pkt ale zrzuciłbym tu winę na bledy , których w czwórce nie brakuje. Dzisiaj np. połączyło mnie do meczu 2 vs 4 i do końca już grałem w takim składzie.

Z ciekawostek: spotkałem gościa, który ma już 16 dni i 12h spędzonych z halo 4:)

p.

Edytowane przez Adorian
Odnośnik do komentarza

Czemu KOTH wyparował z playlisty?

 

Bo w 343 ma naj.j.e.bane pod deklem i za to wrzucili ładnie brzmiący tryb: "Zawartość do pobrania Karmazynowych"

I co, nie wróci? Przecież to jeden z lepszych trybów. Ja pi.er.dole. :confused:

 

Wróci niedługo, może w miejsce Team Regicide

 

 

Odnośnik do komentarza

Trafiłem ostatnio w meczu na typka z takim K/D. Ja mam marne 0.93. Pozdrowienia dla ukrytego skill levelu, hehe.

Ja trafilem jakis czas temu na cala drużynę, która miała ratio powyżej 2,5 a jeden miał niecałe 4,0 przy około 7 tys. killi chyba, nie wiem jak to możliwe, ale wiarygodne bo w(pipi) dostaliśmy konkretny :blum2: Tez nie wiem o co chodzi z tym skill levelem, ale mam pewna teorie: po pierwsze jest on stosunkowo dynamiczny, tzn zmienia się po każdych kilku - kilkunastu meczach. Np. rozegrałem dzisiaj pod rzad sporo meczów, w których grałem aż za dobrze( 15 -20 killi, 5 -8 zejść) by później nagle obniżyć loty w kilku - kilkunastu następnych meczach, w których k/d ratio spadło w okolice 1.0. Druga sprawa to wydaje mi się, ze gdy nawet połączy do lobby powiedzmy 2 wymiataczy i resztę słabszych graczy to i tak rozdziela ich do przeciwnych drużyn, przynajmniej w większości meczy, oczywiście zdażają sie tez mecze wyrwane z księżyca, gdzie jedna druzyna jest duzo slabsza i nie moze przekroczyc 200 pkt ale zrzuciłbym tu winę na bledy , których w czwórce nie brakuje. Dzisiaj np. połączyło mnie do meczu 2 vs 4 i do końca już grałem w takim składzie.

Z ciekawostek: spotkałem gościa, który ma już 16 dni i 12h spędzonych z halo 4:)

p.

Tak, też miewam ostre upadki i wzloty w wynikach poszczególnych gier gdzie ja gram moim zdaniem na takim samym poziomie, kwestia o której piszesz wielce prawdopodobna. Ja twierdzę, że gra dobiera często drużyny na zasadzie lamy vs. kwadraty, gdzie bywa, że to raz ja jestem bity, raz bici przeze mnie są moim przeciwnicy którzy nawet przy mnie są słabi ( da się :D ). Dziwny ten dobór graczy.

 

jak można mieć K/D w okolicach 4.0? Jak???

 

Ten koleżka z 16-toma godzinami na liczniku ma zapewne lat 13-cie,waży 140 kilo, ma małe tłuste zwinne paluszki i czeka go mutacja niebawem, w oczekiwaniu na nią ostro gra! i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak się kończą jakieś debilizmy ze specjalizacjami, season passami i innymi gów.nami

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=504411

 

343 razem z MSem już od premiery nie radzi sobie z ogarnięciem rzeczy związanych z Halo 4, a to już przechyliło czarę goryczy. W tym czasie 343 poszło sobie na urlop do połowy stycznia ;]

Odnośnik do komentarza

Zarejstrowalem się, otrzymałem maila zaraz po zapisie i tyle, nie dostałem 17 nic o rozpoczęciu, ale w rankingu jestem obecny (debiut na zacnym 511 miejscu :blum1:) wiec gra gitara. Anyway jak oni zliczja te punkty? Bo nie wiem za bardzo jak grac, pod team, na ilosc killi, ratio?

edit:

Rysa jesteś na liście, miejsce 3038, ja odnotowałem spadek na 1003 :sleep:. Juz 100k. osób się zapisało, maja rozmach sku.wijsyny :blum2:

p.

Edytowane przez Adorian
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że ta umysłowa ku.rwa która wrzuciła boltshota do multiplayera umrze na wszystkie choroby weneryczne i jest zadowolona, że to w konsekwencji doprowadziło to do kuriozalnej jak na Halo sytuacji, gdzie populacja w Big Teamie jest wyższa niż w zwykłym slayerze.

 

Ja naprawde byłem cierpliwy przez te prawie dwa miesiące, boltshot oczywiście irytował ale nie każdy się nim posługiwał, ale jak kur.wa w ostatnich 2-3 dniach 70% moich śmierci spowodowane jest tym chvjstwem to mnie już gul skacze, całe teamy kampią po kątach na kuckach z boltshotem i czekają na debila który się wyłonie zza rogu, a jeszcze jak na złość te imbecyle z 343 wrzucają challange na 200 killi z broni zapasowej, co w efekcie daje mnóstwo boltshotowskich kurew, na dodatek jeszcze z camo.

 

I oczywiście granie na przemian abandon z adriftem, bo przecież te yebane pedały nie wybiorą Haven czy Complex nawet bo wiedzą że dostaną wpjerdol.

 

Ta broń 247657 razy bardziej demoluje grę niż obrzyn w Gears of War 3, bo przynajmniej ta broń wymaga jakiejś strategii, powiedziałbym że nawet skilla, no i po strzale przeładowanie trwa długo, nie to co ta jebana automatyczna armata chowana do kieszeni.

 

Dobije do 130 rangi, ogram dwa nadchodzące mappacki i naprawdę nie widze siebie bym w to grał jeszcze za pół roku póki nic nie zostanie zrobione z tą bronią. Chyba wrócę sobie do gearsów, gdzie wszystko jest po staremu, walka o power weapony, bitwy na gnashery gdzie liczy się skill i jedyne co troszkę wnerwia to retro lancer.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ja narazie odpuscilem halo 4, wlasnie przez boltshoty, lagi i kamperke po swietach sprobuje znowu jak nie zaiskrzy to sprzedaje w pizdu i jedynie bede plul sobie w brode ze dalem sie skusisc na season pass ;) i chyba wroce do multi z girsow chociaz tam bylem casualem ale i tak satysfakcja wieksza z ubicia wroga ;)

Odnośnik do komentarza

Mimo kilku denerwujących rzeczy, to jest i tak najlepszy i najbardziej wymagający fps na konsolach.

 

Byłoby jednak sporo lepiej bez Boltshota lub jesli już ma być to w zmienionej postaci... najlepiej by było jakby w przypadku strzału w typa z pełnym zdrowiem opadała mu tylko tarcza (tak jak z naładowanego pistoletu plazmowego), a jak ktoś jest raniony to dopiero wtedy boltshot powinien zabijać (czyli tak jak jest np. ze snajperką, gdzie jak ktoś już ma trochę opadniętą tarczę to wystarczy jeden strzał w dowolną część ciała by go zabić).

 

Ewentualnie zrobić go identycznie na Maulera i tyle.

 

Ale zapewnie olweackie 343 nie zrobi z tym nic, bo, jak to Tokar ładnie określił w statusach odnośnie TTT2, "pokolenie CoDa musi mieć takie patenty bo jak nie to pier.dolnie foszka i nie kupi gierki/sprzeda ją".

 

Boltshot to ta automatyczna "gwoździarka"?

 

Prometański pistolet.

Odnośnik do komentarza

Mazzeo rozumiem Twój w.k.urw doskonale.Ty przynajmniej grasz lepiej ode mnie wiec teoretycznie powinieneś zlewać tych BS boysów. Ja raz trafiłem na dwóch kolesi z jednej drużyny na Haeven, którzy razem siedzieli w kuckach, w kącie pod schodami na camo z gotowymi BS. Było to przekomiczne, tym bardziej, że obu zaraz gryzło piach. W każdym razie, ja przez BS sobie H4 nie odpuszczę, zbyt przyjemne jest to cyfrowe ubijanie bliźnich i feeling giwer. Gram ostatnio bardziej na wycofaniu, defensywniej jak tylko się da ( musiałem wręcz sobie klapkę we łbie przestawić i wmówić :" nie graj na Jana pacanie!" ), mam nowy modem i net 20mbit ( lagi zniknęły!) nie ginę jak mucha, odrabiam straty. Przypadki z BS są mega irytujące ale ubicie takich w czasie meczu smakuje wręcz wybornie. Inna sprawa, że trzeba być niezłym osłem, żeby za taktykę obrać sobie stanie za murkiem na niewidzialności i czekanie, bądź wybieganie zza tego murku w ostatnim momencie. To na prawdę musza być typki z codem we krwi. No ale widzisz, dali 343 taką możliwości więc ludzie korzystają i to Ci powie każdy obrońca BS. Armorlock w reach też niestety miał swoich fanów.

 

 

swój chłop! xD

http://www.youtube.com/watch?v=D0cG0jGuTQ0

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Mimo tych BS gra sie dosc przyjemnie , lagi sa - fakt to musza naprawic . Jak dla mnie mauler z cammo byl tak samo w(pipi)iajacy jak bs . Duzo lepiej sie gra wg mnie niz w H:R . Wizja prometanska sporo pomaga na ludzi z bs . Jedna rzecz ktora mogliby wg mnie zlikwidowac to insta respy . Fajna sprawa z tym ze moze dolaczyc ludzo do gry . Wczesniej jak ktos zrobil rage quite to przewaga 1 zawodnika sporo dawala . Teraz wciaz ma sie jakas szanse

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mauler z cammo byl tak samo w(pipi)iajacy jak bs . Duzo lepiej sie gra wg mnie niz w H:R .

 

Tutaj chyba sam nie wiesz co piszesz, za.... porównanie

 

Fajna sprawa z tym ze moze dolaczyc ludzo do gry . Wczesniej jak ktos zrobil rage quite to przewaga 1 zawodnika sporo dawala . Teraz wciaz ma sie jakas szanse.

 

Zwłaszcza jak Nas dołącza na sam koniec :(

Edytowane przez NiXoN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...