Skocz do zawartości

Destiny


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na prawie 2 lata przed premierą oni już wrzucają opcję pre-order. Activision xD

 

Za ch.uj nie rozumiem w takim razie po co to wydawać na X360/PS3. W dniu premiery xklocek będzie dobijał do 9 (!) roku życia.

 

 

 

nie wiem czy nie warto olać obecnej generacji i zrobić sobie z tego launch title nowej generacji - zapowiada się fantastycznie.

Nie oleją 140mln potencjalnych nabywców.

 

To ma znaczenie przy wielkich IP jak GTA, nowe marki mają łatwiejsze wybicie na nowych sprzętach.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzono że gra nie wyjdzie w tym roku.

 

Było do przewidzenia i widzałbym ją na nextgenach. Byłaby to idealna powtórka premiery hitu sprzed dekady.Nowe konsole, nowe IP... ehhh. Branża potrzebuje czegoś nowego, większego rozmachu, świeżych pomysłów, nextgenowej oprawy. Wierze że Bungie pod tym względem nie zwiedzie tylko mogliby sobie darować te CurrentGeny

Odnośnik do komentarza

A co będzie złego w tym, że gra będzie zawierała elementy mmo ?

 

dla posiadaczy kont silver bedzie to problem.

 

 

ale co zlego bylo w zapowiedzi? to jak prase potraktowali? ViDoc IMO super

Prasa prasą, ale co to za zapowiedź, z której nie wiemy nic więcej niż wiedzieliśmy z umowy pomiędzy Bungie a Activision, która wyciekła rok temu.

 

dostalismy troche wiecej info niz rok temu, i zdecydowanie wiecej pokazano niz zazwyczaj sie pokazuje... pierwsze teasery od innych studiow zazwyczaj zawieraja tylko logo.

Odnośnik do komentarza

A co będzie złego w tym, że gra będzie zawierała elementy mmo ?

Ano to, ze wszystko zmierza ku uczynieniu z tego tytulu czegos na ksztalt fps-owego World Of Warcraft, czyli skrzykujemy sie w kilkunastu chlopa na Live lub Fejsie i idziemy wataha na jakiegos "kozackiego" bossa liczac na jakis "fajny" loot. W Borderlands chyba tez jest cos takiego. DHL tudziez UPS w polaczeniu z bezładną napie*dalaniną. Jest to mniej wiecej tak fajne jak picie chlorowanej wody podczas pobytu na basenie. Dalibog chcialbym sie bardzo i kolosalnie pomylic w tej kwestii, bo dotad uwazalem Destiny za najgodniejsze z godnych pozegnan z obecna generacja konsol...

Odnośnik do komentarza

Heh ja myślałem, że destiny to powitanie z nową generacją ;)

 

Ja jak zawsze grałem w halo w coopie to się bawiłem przednio więc myślę, że nie będzie tak źle. Nie wierzę, żeby tak doświadczone studio zwaliło mechanikę, a jak jej nie zwalą to zabijanie kolejnych przeciwników i odkrywanie planet będzie fajne. Dodajmy do tego dobrze zrobiony system ulepszania postaci i ciekawą fabułę i będzie naprawdę niezła gra.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Panwie nie ma słów aby opisać jak bardzo wkręca mnie taki klimat. Z tych artów to co mnie najbardziej urzeka, to różnorodność - to jak połączenie Władcy Pierścieni i jego rozmachu z porządnym sci-fi i baśniowym klimatem. Świadczy o tym np. takie zestawienie artów:

 

destiny1.png

 

destiny12.png

 

destiny15.png

 

destiny14.png

 

destiny16.png

 

destiny35.png

 

naprawdę bardzo mi się podoba takie eklektyczne podejście, daje mnóstwo swobody a jednocześnie w jakiś nie namacalny sposób wydaje mi się spójne, pełne, całościowe. Wiem, że może za bardzo poniosła mnie wyobraźnia, ale kurcze najchętniej to bym przeczytał dobrą książkę w takim klimacie...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

KLASY

 

Warlock_Single_3.png?cv=3983585469&av=39

 

Warlocks have long studied the Traveler, mastering some of its arcane energies. Its true purpose still remains a great mystery, but discovering truth has always driven you into the unknown. Now, our enemies are the only thing that stands between you and the lost wonders of our Golden Age.

 

Titan_Single_3.png?cv=3983585469&av=3974

 

The first Titans built the Wall, and gave their lives to defend it. Now, you stand in the same high place, steadfast and sure, protecting all who shelter in your shadow. You hail from a long line of heroes, forged from strength and sacrifice. Our enemies may be deadly and merciless, but so are you.

 

Hunter_Single_3.png?cv=3983585469&av=397

 

Hunters once prowled the wilderness and wastelands, taking big risks for even bigger rewards. You're no outlaw—at least, not anymore—but making your own luck has always meant bending the rules. Your unique brand of daring and ingenuity is needed now more than ever.

 

PRZECIWNICY

 

The Fallen are a scourge, tirelessly engaged in war against us and scavenging all that remains. They say their Houses have claimed every planet and moon we ever touched. If you see one in the wild, know there are many more nearby, and don't hesitate to send their souls screaming into the black.

 

dreg_2.png?cv=3983585469&av=3974191795

Dreg
These relentless thieves seem driven by desperation and rage. They are crafty, but they usually give up their cover with their clattering and hissing. Most seem outfitted with some kind of shock dagger and pistol, and as far as we can gather, they seem to only have two arms, while other Fallen have four.

 

vandal_3.png?cv=3983585469&av=3974191795

 

Vandal
The truths about the Fallen chain-of-command are still making themselves known, but Vandals appear to hold a higher ranking than the Dregs, and deadlier weapons, too. They often have long range capability, but, lucky for us, their weapons take time to charge.

 

captain_2.png?cv=3983585469&av=397419179

 

Captain
Fallen run in packs, led by an individual Captain. There is no denying a Captain's might; they are the fiercest of the Fallen. There is this sense of tattered nobility to them. You can see it in the way they carry themselves. They think they're better than us. They believe that Earth belongs to them.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...