Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3 Razor's Edge


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Przestan pokazywa mi gre z WiiU bo to mija sie z celem jak zobacze z Ps3 takie porownanie to wtedy mozemy pogadac:D

Sorry Dzialkowicz:D

Ng3 tez bylo porownywane na Ps3 i X360 i niby bylo miedzy 50 a 60 k/s pamietasz:D ten filmik:D

Filmiki filmikami ale najlepiej jak ktos ogra kawalek gry i sie wypowie jak jest:D

Ale to dopiero w marcu tak wiec:P szkoda czasu cieszy mnie ze Bedzie moja postac Momiji no i nowa Katsumi ciekawe jak bedzie wygladac misje dla jednego gracza chyba bedzie taki sam jak w Ng3 moze dodadza jakies nowe plansze albo cos zmienia ale znajac zycie pewnie zostawia to co mozna bylo ograc w Ng3....

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Przecież nie trzeba być tutaj żadnym detektywem, żeby spodziewać się niczego innego jak Razor's Edge'a, tylko że na PS3 i X360. Pewnie po czasie sam to sprawdzę ale szkoda, że Tecmo dopiero teraz się za to wzięło, bo na moje oko powinni to puścić razem z RE na Wii U. Wtedy byłoby lepiej. No chyba, że zostaniemy mile zaskoczeni i specjalnie dla tej edycji Team Ninja szykuje coś ekstra na marzec.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze ta cala sytucja z Ng3 byla zaplanowana przez Tecmo i na moje Oko mieli w D.u.p.i.e ze wydaja takiego babola za takie pieniadze, Ng3 powinno wyjsc na Psn za max 120zl. WiiU dostalo to co powinno byc od poczatku wydane na Ps360. Mam nadziej ze nauczyli sie czegos bo jesli dalej beda tak praktykowac to Ng zdechnie. Oby Ng3 Razors Edge bylo grywalne na Ps3. Ciekawe czy Online bedzie wrescie na normalnym poziomie tego sie obawiam dlatego ze Ngs2 juz mialo slaby ten tryb a Ng3 jest jeszcze bardziej spierdzielony.

 

Moje zyczenia;

Niech wroci Timing

Zeby Online byl B.Dobrze zrobiony

Normalni bossowie i przeciwnicy

Szybki blok i normalny unik nie ten pierdzielniety wslizg..

Orby

I kupe zelastwa do katowania przeciwnikow:D

 

Masz tu dzialkowicz filmik ktory pokazuje ze TN nic nie poprawilo co do plynnosci gry 50-60k/s Na WiiU (zapomnij)

 

http://youtu.be/THCzQKWOguc

 

 

Dzisaj bylem w Gameshop 14.01.2013

I mieli juz w sprzedazy Ng3R na WiiU jak zobaczylem Cene 49.99 funtow za gre to az mi nogi Ugiely sie widze ze Tecmo calkiem juz Powalilo.

Tak wiec pewnie Ninja Gaiden Sigma 3 bedzie kosztowac 39.99 Funtow.

Zycze im powodzenia.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozumiem, że nie kupisz NGS3?

No cóż, ja niestety kupię - owszem, boli mnie, że będę musiał dać kasę tym pedałom z Tecmo na DLC w pudełku, zamiast nowej gry, ale dla mnie jako fana serii po prostu nie ma na rynku żadnej konkurencji w tym obszarze slasherów. NG3 to najgorsza ninja, ale fabuła w kampanii akurat mi się podobała, ponadto mam wrażenie, że w Razor na Wii mniej łapią przeciwnicy. Dodali paski energii bossom, są czaszki do zbierania i jest rozwój postaci (Ryu, Ayane i Momiji)

Więc grę kupię, a następnym razem na premierę powstrzymam się, by nie popełnić już błędu i dać Tecmo bilet zaufania.

Odnośnik do komentarza

Ja Tecmo proponuje przygotowac nowy silnik na nastepna generacje bo ten co maja to pamieta jeszcze dziadka Xboxa. Bede zajety MgR moze klimatycznie troche inaczej bedzie ale bede mial dosc dobry system walki i kur..wa stale 60k/s a Riden daje Jak narazie rade cos czuje ze mnie wciagnie na dobre i przypadkiem moge zapomniec o takiej grze jak Ng byc moze bedziecie sami sie meczyc z platynowaniem Ngs3. Bo znajac mnie jak mi sie cos spodoba to bede gral miesiacami.

 

Ty mr_pepeush cofnij sobie dwa posty do gory i looknij video ta gra dalej sie dlawi sorry ale skosnoki pajac dostal juz raz kaske bo mial kredyt zaufania teraz obejdzie sie smakiem:P zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Daniel, wypłakujesz się trochę na wyrost... NGS3 jeszcze nikt nie widział, nie wiadomo co będzie. Natomiast na Rising też już nadawałeś, że się dławi i nie do końca udane...

 

Ja tam grę staram się oceniać po zaliczeniu całości, przynajmniej jednokrotnym. Ale i tak nie zawsze się da. Sleeping Dogs objechałem po 3h grania, a zaliczenie 50% wątku fabularnego nie przynosi zmiany opinii. Zaś Bayonetty do tej pory nie potrafię jednoznacznie ocenić, bo czuję, że Normal dla tej pani to za mało, a na drugie przejście brakuje mi sił...

Poczekamy... wszystko możliwe, nawet to, że NGS3 zostanie grą roku. Może być zmiana znacznej części kampanii, nowe poziomy, bronie itd itp (nie mówię, że na to liczę czy w to wierzę, tylko, że na tym etapie produkt o nazwie ngs3 nie został jeszcze zdefiniowany w jasny sposób).

Odnośnik do komentarza

Mr_Pepeush to jest moj post z MgR.R

 

Ogrywam drugi dzien demo i moge sie wypowiedziec na temat dema. Gra jest swietna podoba mi sie bardzo:D Wrescie jakis dobry slash wyjdzie na tej generacji...

Co do camery mysle ze ja poprawia bo jest maly problem z nia do tego czasami wciskajac L1 Raiden obraca sie plecami do przeciwnika. Do tego jeszcze musza poprawic szczybkie siekanie mieczem bo umie przymulic na chwile gre ale wydaje mi sie ze to wina dema . Jest pare bledow ale maja jeszcze czas na poprawienie ich i zbalansowanie gry. Grafika stoji na dobrym poziomie.

 

Czytaj Drugi raz Ze zrozumieniem Chapsie:P Bo widze ze ci cos czasami umyka albo sobie dopisujesz:P

Odnośnik do komentarza

coś tam pamiętam że psioczyłeś mi w wiadomościach na PSNie i do nich się odnosiłem;

 

i nic osobistego, tylko delikatnie dałem do zrozumienia, że przesadzasz z marudzeniem ;) przecież wiesz, że w 100% popieram to co piszesz ws. ng3 - sam sprzedawałem ten tytuł ze spuszczoną głową :( no ale na więcej godzin uwagi z mojej strony nie zasługiwał...

Odnośnik do komentarza

To pewne, że gra będzie taka jak była + dodane misje z laskami. Ale jeśli poprawią tych zje.ban.ych bossów w trialach to będę bardzo zadowolony. Zapewniam Cie, że gdyby tam w misji10 wsadzili dwóch Doku takich jak byli w NGS1 to byłbyś zadowolony- pamiętam jego jeebniecie z 1ki na master ninja- to chyba jeden z nielicznych bossów, który najkrócej sygnalizuje swój atak (choć elka miała też coś w tym timingu), a dwóch takich kozaków w misji na raz i byłoby super.

 

Dani, ty sie szykuj na powódź pytań ode mnie - za parę dni wychodzi NGS2+ na Vite, a że ten tytuł nie ma coopa, więc sam ponownie będę się musiał pocić - trochę już zapomniałem myków, więc bądź wyrozumiały na moje pytania.

Edytowane przez dzialkowiec
Odnośnik do komentarza

ja powiem tyle... mnie nawet ten spam łapania nie odstrasza, a bossa można dać dopakowanego niczym Lance Armstron na wielkiej pętli ;) Jeśli nie będzie laga, freeze'a, niewidzialnych ścian, czy cancelowania moich kombosów przez ziutka 4m ode mnie, który akurat postanowił, że z tej odległości zrobi mi graba, to przyjmę grę z otwartymi ramionami. Skoro dałem radę na MN w NGS2, to jak na normalu mogłem mieć problem z trzema magami? Ano tak, że właśnie błędy uniemożliwiały mi płynną grę!

 

działkowiec, w razie czego też służę pomocą, choć takim autorytetem jak Daniel na pewno nie jestem. Swoją drogą zamierzam zabrać się za napisanie poradnika do NGS2, bo brakuje dobrego po polsku ;)

Odnośnik do komentarza

oooo przepraszam... spam grabów mnie nie złamał - złamały mnie freezy ryu na 2-3 sekundy, w czasie ktoryz ziutek czy inny roman mogli podejsc dlubiac w nosie, wytrzec gluta w moj rekaw, a potem wskoczyc mi na plecy, zrobic malinke na szyi i wbic coś... gdzieś...

zrobia ngs3, zrobia poprawki do beznadziejnych bledow (przeca kupe czasu przegadalismy o tych bugach :P) to i platyne zrobie; robiacych platyne w tej grze uwazam za chorych i leczyc ich trzeba ;)

 

Daniel, nie gadaj bzdur... bledow krytycznych dla jakosci rozgrywki w ngs2 bylo nieporownywalnie mniej niz w ng3, a jesli juz sie powtarzaly, to w mniejszym zakresie :/

Odnośnik do komentarza

Jak Cie spotkam Kiedys w Polsce to ci przy(pipi)e moze wtedy bedziesz bardziej obiektywny:D

dawaj... polecimy na gołe klaty ;) to że w NGS2 jesteś master, to na pewno dowód na to, że jesteś pryszczatym nolifem o posturze Hannavalda w okresie nagłębszej bulimii wiec nie jesteś przeciwnikiem ;)

(a jak już damy sobie po mordach, to jestem Ci winien browca, za pomoc z ngs2 ;) chętnie spłacę dług.)

Odnośnik do komentarza

Hahaha ocenia ludzi po tym ze graja i pewnie jest Nolifem hmmm.. To bys walnal Zdziwko jak bys mnie zobaczyl:D Pryszcze juz bardzo dawno mam za soba i co do mojej sylwetki to Hannavald musial by pare lat pocwiczyc na silowni zeby wygladac tak jak ja:D

 

KenMarinaris to jes cena Ninja Gaiden Sigma 3 ktora wyjdzie Piatego Marca:D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.