Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3 Razor's Edge


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje na premierę. Po ograniu parę razy poziomu Master Ninja w demie trochę niepokoi mnie to, że przegięli z mocą UltimateTechnique. Ja rozumiem, że to pomocna technika, ale tutaj jest to niszczycielskie strasznie, w becie tak mocny UT nie był - strasznie mocny damage zadaje i kosi kilku kolesi naraz. Do tego ten nowy Stell on Bone, nie dość że potężny, to można go w końcu kontrolować i jak się ktoś wprawi, to wytnie nim wszystkich przeciwników.

Dual Katana od Genshina także ma zmienione niektóre combosy i jak narazie na przeciwnikach nie widzę zastosowania tej broni.

 

Co do pucharów, to trochę słabo - bo nie wymagają ukończenia wszystkich trial'i, tylko kilku.

Sporo patentów na przeciwników nie działa z bety i trzeba będzie uczyć się typów na nowo :)

 

Dani wspomniał o uciekaniu z izuny, że to niby błąd - to ja przypomnieć chciałem, że w NGS1 i NGS2  ninja z pazurami również uciekali z izuny, więc nic tutaj się nie zmieniło - teraz ogrywam NGS2 na vicie, więc tam ich ucieczka spod sworda to często norma i zachowują się dokładnie tak samo jak żołnierze w NG3:R

Odnośnik do komentarza

Yap, bierz na PS3, będzie z kim grać po sieci.
Ja tym czasem ogrywam NGS, na razie wziąłem sobie VH i stanowczo stwierdzam, że MN z NGS2 to pryszcz przy tym jak trzeba się namęczyć w niektórych encounterach w "jedynce", a jak sobie tylko pomyśle o stadionie na MN i 120 berserkerach to mnie ściska. Ale nie o tym miałem napisać... :P
W sumie za bardzo mnie nie interesuje to, że tylko wybrane triale trzeba zaliczyć - jest ich 100 ( :woot: ), ale powiedzmy sobie szczerze, jest łącznie bodajże 5 UN trials i kto ma na nich odpaść ten odpadnie więc platyna na pewno nie będzie łatwa, a grania będzie cała masa. Oj tak masa, biorę w premierę cholerka, najarany jestem niemiłosiernie na ten tytuł!

A btw. właśnie odnoście SoB - najbardziej przegięta nowinka w tej części, na wyższych poziomach nie będzie opłacało się grać normalnie tylko wyczekać przeciwnika i wykończyć go tym sposobem. Karmy wpada bardzo dużo przez mnożnik + nie ma żadnych strat na wejściu w walkę po jego zrobieniu.

I btw2. seria naprawdę znowu obrała dobry tor i jeśli tylko komuś nie zachce się znowu grzebać w systemie, dodadzą czasówki i encountery na modłę "pierwszej" części + fchvj projectile weapons (3 rodzaje strzał, różne shurikeny czy smoke bombs); zwykłe, krótkie UT (a nie na 50hitów) to będę pierwszy w kolejce po nextgena.

Odnośnik do komentarza

120 Berserkerów na stadionie, Kraby z Berserkerami w Underworldzie czy chyba najbardziej znienawidzony przeze mnie Fiend Challenge w bibliotece z (pipi)ymi kotami gdzie jest ciasno jak w piczy u dziewicy to tylko mały procent z genialnych i mega trudnych momentów "pierwszej" części.
Dzialkowiec, ty szczęściarzu. A powiedz mi bo grałeś w NG3 - wydawało mi się, że misje można robić solo/co-op a jak to w końcu było?

Btw. Unlabored Flawlessness, cóż za genialny wynalazek który w rękach szaleńca i ryzykanta siał niemałe spustoszenie.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

W 1ce nie lubiłem backtracking'u :) i tej starej konwencji zmiany broni (wejscie do menu, wachlowanie po nim, wybór i powrót do gry) ale faktycznie, te kocury to mnie mocno irytowały :)

Co do NG3 to oczywiście, ze misje nawet te ultimate możesz próbować solo i będzie można zrobić je też w NG3:R - i co ciekawsze, w becie był online ranking i są na świecie przehooye, którzy tego dokonali :) Tylko, że ja siebie solo w UN to nie widzę za specjalnie :) Pewnie na YT znajdą się filmy z takimi dokonaniami solistów :)

Edytowane przez dzialkowiec
Odnośnik do komentarza

Backtrackingu troszkę było, ale podany w naprawdę fajny sposób - główne miasto otwarte dla gracza od początku z różnymi, już zamkniętymi, odnogami do innych lokacji czy "otwieranie" drzwi przy pomocy nowo nabytego oręża/projectileweapon. A wybór broni z menu to archaizm godny 2004 roku. :P Stanowczo największa wada "pierwszej" części. Za to ten KLIMAT - pierwszy chapter, ta muzyczka i otoczka odizolowanego od świata miasteczka Ninja jest nie do przebicia. Czy to nie przypadek, że najlepsza lokacja w NG2 to właśnie miejscówka z "pierwszej" części? ;) Geniusz nie do podważenia.
I lepiej już skończmy się rozpływać nad "jedynką" bo w "trójkę" nie będzie nam się chciało grać. :P jakby genialny Razor's Edge nie był tak do oryginału nadal będzie mu brakować lata świetlne.


MOC (pipi)A!

Btw. swego czasu, za pierwszym przechodzeniem gry, to w lokacji Ice Cavern można było ostro przy błądzić. Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja sie zastanawiam na jaka konsole RE kupic...Demo na PS3 prezentuje sie na pewno ladniej. Sa IMO ostrzejsze tekstury, zywsze kolory i lepsze nie poząbkowane cienie. I wszystko by bylo jasne i proste gdyby nie to, ze demo na X360 chodzi wyraznie plynniej, a to wg mnie wazniejsze jest przy tej grze...Poza tym seria jakos tak naturalnie kojarzy mi sie z xboxem i wszystkie poprzednie czesci na nim ogrywalem. Co robic? :ermm:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dajcie znać, jak ktoś kupi retail'a czy w pudełku jest kod na stroje dla postaci - bo w cyfrowej dystrybucji w stanach dali taki bonus

 

Na PSNie Europejskim te kostiumy są do pobrania za darmo. Pobrałem je w środę.

 

 

 

Glitch na nieskończoną Karmę. Przyda się bo gra ma idiotycznie zaimplementowane New Game +.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Nigdy niestety nie miałem okazji pograć w żadnego Ninja Gaidena, mimo że ta seria mnie ciekawiła. Ściągnąłem demko Razor's Edge i bardzo mi się spodobało.

 

Działkowiec, możesz napisać czy w tej wersji zdarzają się takie wpadki techniczne o których wszyscy pisali w przypadku 3 (czyli dropy fps i beznadziejny online)?

Gdzieś na forum cztałem, że chyba w 8 chapterze gra się wiesza...

Odnośnik do komentarza

Spadków animacji na poziomie hard nie zauważyłem w kampanii, jestem w 7 chapterze, więc zwiechy nie doświadczyłem.

Wpadki techniczne drobne są, ale nie takie jak w NG3.

Multi nie grałem jeszcze, skilluje triale obecnie, bo się trochę pozmieniało w stosunku do NG3 jeśli chodzi o przeciwników.

Kampania mam wrażenie jest uproszczona vs NG3 i sporo pocięta i zmieniona.

W trialu miałem pare razy laga, gdy było ze 20 przeciwników na arenie. Ale to są wszystko pierdoły, które nie przeszkadzają w pozytywnym odbiorze gry.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jasne Online i triale stoja na za(pipi)istym znowu poziomie:D W singlu znosnie ale za duzo zrobili zmian na gorsze:P Te uniki przeciwnikow sa zalosne:D wiem ze to przybliza gre do Ng ale (pipi) z drugiej strony ja oddala bo jest brak orbow. A naciaganie  ut to jakis joke i szybkosc poruszania sie przeciwnikow:) Ng3 triale zostaly przeniesione do Ng3re i (pipi) sa bledy lol:D

 

 

Ps. Po odblokowaniu Trali stwierdzilem ze ta gra jest jeszcze bardziej s(pipi)ona od Ng3 grajac katana wszystko (pipi) z niej nawet zwykle ataki na ziemi nie wspomne o izunie drop... Lagi... za(pipi)iste dropy... Jeszcze 3 gry i moze wroca na wlasciwy tor czyli powrot do orbow (pipi)a i systemu Ng2. Bo to co w tej Trojce sie dzieje prosi sie o zabicie paru osob w Team Ninja...Tecmo obecnie sprzedaje najgorsze (pipi) jakie mozna sobie wyobrazic. Tak wiec podziekuje Tecmo za za(pipi)iste szmelc znowu czyli Srodkowy palec  ,,i,,

 

Ps.2. Osoba ktore sie napalily na ta gre proponuje ochlonac i zainwestowac kaske w cos bardziej ambitnego.... Dziekuje.:)

Edytowane przez Dani78
Odnośnik do komentarza

W NG od zawsze najważniejszy był SP, a nie jakieś tam traile ten cały online w NG śmierdział (pipi)nią od samego początku, także jak ktoś się na to nastawia to na pewno niema co kupować tej gry, zaś jeżeli chodzi o SP to gra się mega przyjemnie. Wręcz powiedział bym gra się tak jak powinno to być zrobione rok temu, bronie, upy skaraby, wyzwania z bossem na końcu miodzio, no i płyniutko jest jade na Hardzie :)

 

Także chłopie zacznij grać w tą grę tak jak zawsze się w nią grało czyli masteruj SP i przestań w końcu płakać bo już się czytać tego Twojego lamentu nie chce o jakieś z(pipi)ane traile online których od czasów NG2 Sigma nie tykam bo nie ma sensu....

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...