Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Guernica przejrzyj wcześniejsze strony tego tematu, przy każdym dodatku pisałem jakiegoś większego posta z przemyśleniami na temat jego zawartości. Nie jestem szczególnym fanem DaS2, uważam je za najsłabszego Soulsa, ale przy DLC bawiłem się generalnie naprawdę dobrze i polecałbym je każdemu, bo są lepsze od podstawki. Cena za season pass to trochę ponad 100zł - za taki prajs dostaniesz łącznie do ok. 10 godzin zabawy, więc już dalej musisz zadecydować sam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z jednej strony się ciesze bo kompletne wydanie i chętnie zagram ponownie, z drugiej w(pipi)ia mnie zachowanie devów bo z tego co pamietam to zapowiadali że nie wydadzą gry ponownie na next-geny bo to nie w ich "stylu", ale widze że poczuli hajsik to odrazu styl sie zmienił...

Odnośnik do komentarza

@Banny - ta wersja wyjdzie także na PS3/X360 jako właśnie "complete edition" ;)

 

Co ważniejsze, te dodatkowe funkcjonalności, czyli:

  • Additional NPCs added for an enhanced story experience. 
  • Parameter adjustments for improved game balance.
  • Augmented item descriptions. 
  • Improved online matchmaking functionality

 

zostaną dla posiadaczy podstawowej wersji Dark Souls 2 udostępnione za darmo w formie patcha.

 

Co jeszcze ciekawsze, w wersji PS4/XONE/PC zwiększona zostanie ilość graczy w jednej sesji online z 4 do 6, tak więc fightclubowcy na pewno się ucieszą.

Edytowane przez Qjon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Banny - ta wersja wyjdzie także na PS3/X360 jako właśnie "complete edition" ;)

 

Co ważniejsze, te dodatkowe funkcjonalności, czyli:

  • Additional NPCs added for an enhanced story experience. 
  • Parameter adjustments for improved game balance.
  • Augmented item descriptions. 
  • Improved online matchmaking functionality

 

zostaną dla posiadaczy podstawowej wersji Dark Souls 2 udostępnione za darmo w formie patcha.

 

Co jeszcze ciekawsze, w wersji PS4/XONE/PC zwiększona zostanie ilość graczy w jednej sesji online z 4 do 6, tak więc fightclubowcy na pewno się ucieszą.

Qjon nic Ci sie nie pomylilo? Z 4 do 6? Czyli teraz do pomocy zamiast 2 graczy bedzie mozna przywolac 4? Ja pierdziele co za glupota. Myslenie zmienilo sie z utrudniania na ulatwianie.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie powinno być jak z Metro - wyraźnie poprawiona szata graficzna, usprawnienia, a fHD+60k/s to oczywista zmiana. Oczywiście całość w formie zestawu, który kosztuje powiedzmy te 140zł.
Kolejna ekipa, która podobnie jak chłopaki od GTA zarzekała się, że gra na tę generacje się nie ukaże, a tu niespodzianka. Myślą portfelami, nie ma co na taki stan rzeczy narzekać, wszak nikt nikomu nie każe gry kupić. Z drugiej strony gracze sami są sobie nieco winni. Po olbrzymim sukcesie reedycji GTA V zapewne nastąpi wysyp kolejnych tego typu odgrzewanych kotletów. I coś czuję, że choć taki DkS II, czy inny tytuł będzie chodził na allegro za kilkadziesiąt zł, to wydawca usprawiedliwi cene (jak za nową grę) z tytułu pracy włożonej w projekt + DLC.

Znacznie bardziej ciekawiłoby mnie odświeżenie Demon's (Dark) Souls (II) na takim silniku Bloodborne, ale na to nie ma co liczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miejcie też na uwadze, że to raczej Bandai Namco ciśnie From żeby wypuścić tę grę na nową generację, bo nie mają na 2015 praktycznie żadnej dużej zapowiedzi (nie liczę wydawania Wieśka 3 w części regionów), a samo wydanie edycji gra+dlc na past geny było tylko kwestią czasu.

 

 

Qjon nic Ci sie nie pomylilo? Z 4 do 6? Czyli teraz do pomocy zamiast 2 graczy bedzie mozna przywolac 4? Ja pierdziele co za glupota. Myslenie zmienilo sie z utrudniania na ulatwianie.

 

Z dostępnych materiałów można wnioskować, że max 3 white phantomy do pomocy. Liczę na to, że przy większej ilości pomocników bossowie oprócz dodatkowych zasobów zdrowia dostaną więcej przydupasów (tak jak na NG+) do pomocy, żeby to jakoś zbalansować. Albo po prostu idziemy w full prowadzę_cię_za_rączkę mode bo hajs musi się zgadzać :mocking:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...