Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zostaniesz wytypowany to musisz wejść na specjalną stronę gdzie akceptujesz ich wymogi i wtedy w zakładce Vouchers masz kod, który realizujesz w PSS. Potem już ściągasz. 

 

Co do publikowania:

 

 

3. You must keep confidential all information relating to the beta software and the beta. You must not discuss the beta with anyone except us and other people taking part in the beta ("Beta Testers"). In particular, you must not discuss the beta with anyone associated with a competing videogame format or publisher, a news or information service (whether television, magazine, newspaper or otherwise) or in any online forum or chat room, other than our official beta forum. Any codes or passwords which give access to beta software or beta forums are personal to you and must not be shared with anyone else.
Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

kurde właśnie sam już nie wiem, mam nadzieje, że się mylę. może przez te 2 godziny będzie trwał ten cały network test a później serwery będą dalej otwarte aby znaleźć bugi i dopracować balans, bo w sumie w te dwie godziny to cały juhc by się odkryło i trochę bez sensu byłoby to wszystko.

 

to mi zamotało w głowie, ludzie biadolą, że 2h to za mało żeby się nacieszyć a inni mówią, że to i tak dobrze, bo japończycy dostali tylko godzinę.

http://www.gamefaqs.com/boards/693331-dark-souls-ii/67442456?page=4

 

http://www.gamefaqs.com/boards/693331-dark-souls-ii/67448106

Edytowane przez ds
Odnośnik do komentarza

FAQ bety też wskazuje jednak na tę mniej optymistyczną opcję...

 

 When are the network tests going to be held?\

Network tests will only be performed at the following times and dates.

9:00pm to 10:00pm JST on October 1st, 2013 (Tuesday)
UTC: 19-21 / BST (UTC+1): 20-22 / CET (UTC+2): 21-23 on October 12th, 2013 (Saturday)
JST (UTC+ 8): 16-19 / UTC : 8-11 / CET (UTC+1): 9-12 on October 27th, 2013 (Sunday)

 

Q12. I tried to activate the code, but I wasn’t able to. Does that mean I can never take part in a Network Test?

- The Dark Souls II Network Test taking place on 10/12 will only accommodate 5,000 players. Once it is full players will not be able to redeem any more download codes for that Round.

- The next Testing Round occurs on 10/26 and will accommodate 30,000 players and use a different download code, but the same rules apply to limited availability.

 

Czyli wygląda na to, że to będą 2 testy wydajności serwerów, w jutrzejszym przez 2 weźmie udział 5000 osób, w nastepnym, 26/27 października 30000.

 

OBYM źle rozumiał :D

 

niestety dział na reddicie, gdzie często są rzetelne informacje to potwierdza

http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comments/1o7q5e/so_is_the_beta_only_available_to_play_for_the_2/

 

Edytowane przez ds
Odnośnik do komentarza

Jak wrażenia, Panowie? Jest grubo :3

 

Zaskoczyły mnie

 

2 black phantomy tłuściochów

 

ale się nie zniechęciłem - ruszyłem ponownie (dobry patent na szkielety wpadł mi do głowy) i dotarłem do bossa. Szło podejrzanie łatwo, aż do pojawienia się starych znajomych - gangbang :P

 

Zinvade'owałem sobie jakiegoś jegomościa - musiał mieć zdziwko, jak wpakowałem w niego swojego Zweihandera ;)

 

Parę chaotycznych uwag: klimacik mega, fajną lokację przygotowali. Model postaci wydawał mi się nieco drętwy (po rozebraniu postać wyglądała fatalnie - human form). Przeciwnicy spoko, boss dla mnie masakra (za mało czasu miałem na obadanie). Nie poczarowałem sobie ;<

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Jak wrażenia, Panowie? Jest grubo :3

 

Zaskoczyły mnie

 

2 black phantomy tłuściochów

 

ale się nie zniechęciłem - ruszyłem ponownie (dobry patent na szkielety wpadł mi do głowy) i dotarłem do bossa. Szło podejrzanie łatwo, aż do pojawienia się starych znajomych - gangbang :P

 

Zinvade'owałem sobie jakiegoś jegomościa - musiał mieć zdziwko, jak wpakowałem w niego swojego Zweihandera ;)

 

Parę chaotycznych uwag: klimacik mega, fajną lokację przygotowali. Model postaci wydawał mi się nieco drętwy (po rozebraniu postać wyglądała fatalnie - human form). Przeciwnicy spoko, boss dla mnie masakra (za mało czasu miałem na obadanie). Nie poczarowałem sobie ;<

Po obejrzeniu dotychczasowym filmików odniosłem wrażenie, że poruszanie postacią znowu jest "lekkie" jak w DeS, a nie trochę bardziej ociężałe jak w DaS, miałeś takie odczucia podczas grania?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Jak graficznie wygląda w porównaniu do jedynki? Chodzi mi o tekstury i animacje. Sama rozgrywka średnio mnie interesuję, bo chyba wiadomo, że będzie dobra  :yes:  

 

Graficznie jest w porządku, dodali pare efektów - pochodnia robi swoje. Nadal jednak występują backgroundy w 2D (widać po podbiciu jasności), do tego rzucają się w oczy stare animacje mobków. W skrócie - jest dobrze.

 

 

Jak wrażenia, Panowie? Jest grubo :3

 

Zaskoczyły mnie

 

2 black phantomy tłuściochów

 

ale się nie zniechęciłem - ruszyłem ponownie (dobry patent na szkielety wpadł mi do głowy) i dotarłem do bossa. Szło podejrzanie łatwo, aż do pojawienia się starych znajomych - gangbang :P

 

Zinvade'owałem sobie jakiegoś jegomościa - musiał mieć zdziwko, jak wpakowałem w niego swojego Zweihandera ;)

 

Parę chaotycznych uwag: klimacik mega, fajną lokację przygotowali. Model postaci wydawał mi się nieco drętwy (po rozebraniu postać wyglądała fatalnie - human form). Przeciwnicy spoko, boss dla mnie masakra (za mało czasu miałem na obadanie). Nie poczarowałem sobie ;<

Po obejrzeniu dotychczasowym filmików odniosłem wrażenie, że poruszanie postacią znowu jest "lekkie" jak w DeS, a nie trochę bardziej ociężałe jak w DaS, miałeś takie odczucia podczas grania?

 

 

Model oraz animacje postaci różnia się od tego, co widzieliśmy w poprzedniej części. Nie przypomina mi ani Demon's ani Darka, jest jeszcze inaczej. Co do samego modelu "ludka" - jest fatalny, postać w human form wygląda beznadziejnie (nie chcę użyć słowa na m) - mała głowa w stosunku do tułowia. Regres w odniesieniu do wcześniejszych odsłon.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Coś tam pokombinowali - doszło np. Agility (movment rate, evasion oraz guard). Trialer to trailer ;) Oprawa jakoś specjalnie dupy nie urywa, ma swoje lepsze i gorsze strony, ale dla mnie osobiście jest w porządku. Co do ostatniego pytania - niestety nie, mało pokombinowałem ogólnie (eksperymenty z bronią, czary etc.). Dwie godziny to naprawdę mało ;<

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...