Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Na to bym nie liczył - figurka (swoją drogą słaba) robi swoje, tzw. "limitowana" edycja Dark Souls nie miała tak naprawdę nic ciekawego (artbook i ost), także spokojnie mogli. Teraz dowalą jakieś 300-400zł (a la nowy Batman).

Ja tam zawsze wolę edycje w stylu właśnie pierwszego Dark Souls. Artbook,ost i jakieś materiały z produkcji, jakby do tego dali jeszcze steelboxa to byłoby już idealnie. Co mi z tandetnej figurki, która tylko zawyża cenę mimo tego, że sam jej koszt to pewnie 5$.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą na TGS zostało też wspomniane, że DaS2 na PC nie wyjdzie jednak równocześnie z premierami na konsole, tylko "w niedalekiej przszłości". Plotki mówią, że From i Namco bojąc się skali piractwa na PC celowo opóźnia premierę (a przecież PC jest ich lead platformą dla tego tytułu), by najpierw zgarnąć pewne profity z releasu konsolowego.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie bullshit. DS ma praktycznie stala liczbe wyznawcow ktorzy kupia to na premiere. Piractwo zawsze bylo i bedzie wiec jezeli boja sie o powodzenie DS2 to albo sa debilami albo boja sie ze (jakims cudem) zrobia kupsztajna.

 

DS2 to ich druga gra montowana na PC, tym razem wiekszym wysilkiem i z wiekszym zaangazowaniem niz 'jedynka'. Kolesie nadal sie ucza, male obsuwy sa naturalne (tworcy mowia o "marcu" a nie o "niedalekiej przyszlosci"). Śmierc GFWL i przesiadka na Steam pewnie im w tym nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

 

Śmierc GFWL i przesiadka na Steam pewnie im w tym nie pomaga.

Akurat fakt, że tym razem gra będzie na Steam, a nie ten padaczny GFWL to ogromny plus. Ja w sumie nie wiem na co będę brał grę. Skłaniam się ku PS3 ale wersja na piecyki nadal mi majaczy w głowie.Tak czy owak gierkę na pewno biorę na premierę. Akurat to jeden z takich tytułów, które wiem co będą oferować i że mogę dać zarobić From Software za ich świetną pracę.

 

Co się tyczy bazy fanów i sprzedaży to tak jak Django wspomniał, gra jest na tyle specyficzna, że fanów na pewno jakoś dużo nie przybędzie to jest tak jak z innymi tego typu tytułami. Lepiej robić coś pod wąskie grono fanów i mieć pewne zyski niż rzucać się na masowego pożeracza różnorakich crapów i innych smętów bo można się na tym przejechać. Capcom i ich cienkie DMC to najlepszy przykład.

Odnośnik do komentarza
Lepiej robić coś pod wąskie grono fanów i mieć pewne zyski niż rzucać się na masowego pożeracza różnorakich crapów i innych smętów bo można się na tym przejechać. Capcom i ich cienkie DMC to najlepszy przykład.

Tyle, że jak widać Capcom przez całą generację takich praktyk niczego się nie nauczył :D

 

Jeśli DaS2 miałoby być robione pod wąską grupę fanów, nie pompowano by kasy i takiego wysiłku w jego marketing (wielkie bannery przed E3, akcja ze zbroją).

Odnośnik do komentarza

Wydawanie hajsu na promocje ≠ celowaniu w mainstream.

 

Im wiecej graczy (a glownie gracze ktorzy siedza w temacie i wiedza co to E3 sa adresatem) sie dowie tym lepiej. Sega pokazala, ze jak nie wpompujesz w ogole kasy w promocje swojej niszowej gierki to nawet centa z niej nie zarobisz.

Odnośnik do komentarza

dark_souls_2_collectors_edition_ce.jpg

 

Imo szału nie ma, wszystko zależy od ceny...

Amazon

Dark Souls II Collector’s Edition na PS3 - £62.27

Dark Souls II Collector’s Edition na X360 - £62.95

Cena na Muve to 399,99 zł, a na Shopto £89.86, więc oferta Amazona jest o kilkadziesiąt złotych lepsza. Darmowa wysyłka do Polski.

Ja odpuszcze, steel box ma byc chyba do preorderow, to mi wystarczy. Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...